Jump to content
sxf350

Wniosek o odwieszenie prawa jazdy: hercikkropka ukarany za nic od mati3112

Recommended Posts

Nick: hercikkropka

Staż:8mies

Serial: D8606A39988ED9EDCA8D9139C5EB86B3

Nick osoby zawieszającej: mati3112

Powód zawieszenia prawa jazdy: Stuntowanie, jazda pod prąd, notoryczne łamanie KRD

Opis sytuacji: Witam, jeździłem autem i pojechałem z dwoma graczami do mecha lv dolny pokazać gdzie zmienić kolor taxo. stanołem i pokazalem graczowi gdzie sie maluje po czym nagle straciłem prawko ;)

Coś od siebie: nie jezdziłem pod prąd akurat jechałem przepisowo i nie stuntowałem ani KRD mam dwóch graczów którzy to potwierdzą na żądanie ;) nicki: bartekjusz321 i imielaracing

Pozdrawiam :)

Edited by hercikkropka
  • Like 1

Potwierdzam, jechałem za graczem cały czas bo szukaliśmy nowych aut. Jechał on zgodnie z prawem. I tak wogóle jak można stuntowac autem xd

Jechałeś od strony LS. Skakałeś przez zabierki, zajechałeś drogę graczowi, pojechałeś pod prąd. Później pojechałeś na tune i jeździłeś normalnie. Prawo jazdy zabrałem ci przy mechaniku dolnym za wcześniej popełnione czyny (koło 2 minuty wcześniej). 

Jechałeś od strony LS. Skakałeś przez zabierki, zajechałeś drogę graczowi, pojechałeś pod prąd. Później pojechałeś na tune i jeździłeś normalnie. Prawo jazdy zabrałem ci przy mechaniku dolnym za wcześniej popełnione czyny (koło 2 minuty wcześniej). 

nic takiego nie było mati :)  sprawdz czy dobrej osobie zabrales prawko :)

• Like 1

no troche ci sie pomyliło mati  :blink:

Edited by ImielaRacing

Jechałem z Imielą jako pasażer, on jechał cały czas za hercikiem. Nie jeździł pod prąd, notorycznie łamane KRD? no może prędkość przekroczył, ale to wszystko. Co do stuntowania to się nie wypowiadam, ponieważ pierwszy raz słyszę, że można stunować samochodem. Może chodziło Ci o przekroczenie prędkości? Proszę odpowiedz na moje nurtujące pytania. Powiedz mi co to stuntować samochodem.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...