Skocz do zawartości
AFX

Ewolucja gracza

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, jak weszłam na ten serwer to się bardzo zdziwiłam, pogrywałam na różnych serwerach RPG ale jak dołączyłam do play your life zaskoczyło mnie oczywiście takie zdziwienie " :o " . Na niektórych serwerach jest wiele podmianek które psują tylko samopoczucie na serwerze, zatem ten serwer nia ma podmienionych żadnych pojazdów no chyba, że policyjne.

Rozejrzałam się po serwerze, poczytałam poradnik i dowiedziałam się bardzo dużo. Moim pierwszym zadaniem na serwerze było zdobyć pojazd Tornado, więc zarobiłam trochę na rafinerii potem może troszke na kutrach, więc kupiłam sobie ten pojazd i z zadowoleniem jeździłam w różne miejsca.  

Zwiedzałam niektóre miasta i napotkałam fajne kluby, oraz miejsca dla zabawy.    Po jakimś czasie zaciekawił mnie inny pojazd i zaczynałam zarabiać, sprzedawać kupywać.  Po kolejnych dniach/tygodniach poznałam wiele fajnych osób z którymi bardzo świetnie się dogaduje i utrzymuje stały kontakt poprzez mumble/ gadu gadu chociaż częściej przez mumble lub przez serwer. 

Minęło już trochę czasu, i doszły te bogatsze dni w których zdobyłam motocykl oraz doszłam do sympatycznego gangu ;).

Tyle ode mnie.

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

innych interesuje prawdziwe odgrywanie realnego życia, kogoś może zafascynować odgrywanie osoby niemej.

O np. Ja, jak mam mute na 3 tyg :)

• Like 13

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I teraz sobie uswiadomiłem ze jestem najwiekszym leniem na swiecie-gram na PYLife juz 8miechów i mam dopiero ponad 40k :o

• Like 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie xd

Ja gram 7 miesięcy i mam buffalo i waya we trzech. :)

Cały czas mam etap 3. Myślę, że jeszcze trochę czasu minie, że skończę grę.

Nie ukrywam, że moim marzeniem jest zostać policjantem, oraz moderatorem. Wtedy będę mogł spokojnie skończyć grę, wiedząc że ktoś mnie szanuje i że dałem coś od siebie dla tego serwera.

Pozdrawiam, Lukasz1393.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja czuję, że jestem na etapie trzecim. Największym marzeniem jest dojście do ekipy moderatorów. Wtedy można poczuć, że jest się osobą która pomaga zacząć grę osobom na etapie pierwszym oraz wkręcić się osobom na etapie drugim.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja już przeszłem wszystkie punkty. Teraz jestem znowu przy 3. A tym co są już przy punkcie 4 zalecam żeby nie porzucali swojego konta. Zostawcie swój cały dorobek, nigdy nie rozdawajcie nikomu. Zróbcie sobie przerwe na kilka tygodni. Nie wchodzcie ani na serwer ani nawet na forum. Wejdzcie gdy bedziecie już chętni do gry i zacznijcie od punktu 1 ;)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również etap 3 , ale mi się nie nudzi :D

Mam jeszcze kilka celi i będę do nich cały czas dążył :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również etap 3 , ale mi się nie nudzi :D

Mam jeszcze kilka celi i będę do nich cały czas dążył :)

Mam bardzo podobnie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Po roku gry doszłem niestety a może i stety do etapu 4 ; (

Doszedłem*

Edytowane przez Vector.
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie już napotkał etap 4, więc zacząłem tu grać, dla osób które poznałem  ;) Często przydaje się w etapie 4 przerwa od Mta i się powraca do  Etapu 2 :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja byłem na etapie 4 ale powróciłem do 3 po miesiącu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Ja jak zaczynałem grę byłem bardzo zaskoczony. Grałem niespełna na trzech serwerach RPG. Gdy wszedłem na Play Your Life to zupełnie mnie odmieniło zacząłem się zastanawiać co zrobię w życiu jak będę mieć 20 , 21 lat... Serwer niesamowicie wczuwa w atmosferę pełnoletności. Można się wiele nauczyć. Jak zarabiać ... jeździć itp. Jestem na 2 etapie.. Po utracie pewnego serwera. Coraz bardziej gram na PyLife. Starając się o moderatora. Serwer jest godny podziwu.

Pozdro.

Edytowane przez Lisek_
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem szczerze: wchodziłem już w etap czwarty. Stawałem się trollem. Pisałem głupie teksty na forum, myśląc że jestem fajny. W końcu zrozumiałem że to do niczego nie prowadzi. Postanowiłem zmienić styl gry. Przeprosiłem wszystkich graczy których obraziłem, zmieniłem się i mam nowy sposób na grę. Teraz znów mam etap 3.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po banie wracam do etapu 3 ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi został ostatni cel.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się bardzo podoba serwer, bo można iść do pracy udostępnionych na serwerze, mieć własny dom, prywatne auto.

Mam Bulleta, Buffalo, Washa, Landa oraz Tahomę na koncie MuteAltecRatunkuPomocy. A te wszystkie pięc aut na koncie Altec mają poniżej 5k przebiegu.

A na koncie g_11 mam Previona z nowym przebiegiem i Manane z ID 6200, z przebiegiem 95k. 

Gram od 10.04.2013 na tym serwerze. Ale teraz mam bana za 'spam' i walczę o UB od Magi najdroższej i od AFX najdroższego. :(

• Like 1
  • XD 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wątek przeniesiony ze starego forum. Archiwalna dyskusja pod adresem: http://archiwalneforum.pylife.pl/index.php?topic=4487.0

Postanowiłem w tym wątku spisać pewne nasze (administracji) przemyślenia na temat graczy, po to aby w przyszłości móc się do nich odwołać.

Nie mówimy o tym na lewo i prawo, ale ten serwer nie jest pierwszym i jedynym które prowadzimy. Większość osób w administracji, w różnych konfiguracjach prowadzi i prowadziło w przeszłości wiele różnych serwerów w różnych grach. Mamy pewne doświadczenie (mam nadzieję, że to widać) w tej kwestii a także zauważyliśmy wiele rzeczy związanych z graczami, które co rusz się powtarzają.

Jednym z nich jest ogólna 'ewolucja graczy', który dotyczy większości, ale nie wszystkich:

1. Na samym początku, nowy gracz wchodzi na serwer i robi taką minę :o.

Gra go wciąga, jest nią zafascynowany, uczy się komend, możliwości, poznaje po kolei wszystkie aspekty gry. Pamiętacie ten etap u siebie?

2. Po jakimś czasie oswaja się z większością rzeczy, zapamiętuje komendy, wie co gdzie i jak można zrobić. Gracz wtedy wykształca własny styl gry i zaczyna go stosować.

3. Po jakimś czasie, opanowane ma już wszystkie aspekty gry, a każdą dodawaną nowość rozgryza w parę minut. W międzyczasie stara się dostać do wymarzonego gangu (lub założyć własny), dostać do ekipy moderatorów i administracji (co niestety nie zawsze się udaje, bo chociaż chcemy, nie możemy nadać rangi każdemu). Gracz wtedy po prostu gra, dla własnej przyjemności.

Wyżej wymienione etapy trwają różne odcinki czasu - u niektórych miesiąc, u innych kilka lat.

4. Niemniej jednak zawsze nadchodzi moment, w którym gracz stwierdza, że jest już znudzony - widział wszystko, wie wszystko, wszystkiego spróbował, nic go nie zaskoczy.

W tym momencie część graczy odchodzi, część graczy pozostaje dla tzw. casual playing i dla znajomych, a część graczy - niestety - zaczyna trollować. Piszą:

Ten serwer to już nie jest to samo

Kiedyś grał X, Y i Z i wtedy bylo lepiej, był klimat

Ten serwer schodzi na psy

Tu już nie jest tak jak kiedyś, kiedyś było lepiej

Jednym słowem: zaczynają trollować. Widzieliśmy to już setki razy, na bardzo wielu serwerach i prawda jest taka, że ten serwer przez ten czas WCALE się nie zmienił na gorsze. Prawda jest taka, że ten gracz po prostu jest tą grą znudzony i nie może sobie tego uswiadomić. Mimo tego, że on uważa że ten serwer już nie jest taki jak kiedyś, to na serwer ciągle przychodzą nowi gracze, robią minę :o i zafascynowani wkraczają w pierwszy, opisany wyżej etap.

To nie serwer się zmienił, tylko stary gracz się znudził i zamiast przejść nad tym do porządku dziennego, zaczyna o to obwiniać innych.

Jeśli doszedłeś do tego etapu i ktoś odesłał Cię do tego wątku, to zastanów się czy nie warto wrócić do kroku drugiego i zmienić swój styl gry. Niektórzy grają dla siebie, inni grają dla innych graczy, inny chce mieć tylko jak najwięcej kasy/pojazdów/samochodów, innych interesuje prawdziwe odgrywanie realnego życia, kogoś może zafascynować odgrywanie osoby niemej. A jeśli naprawdę jesteś znudzony, to przejdz nad tym do porządku dziennego, odejdź i zrób miejsce dla nowych, zafascynowanych graczy.

Zastrzegam sobie prawo do usuwania nic nie wnoszących postów pod tym wątkiem.

Wracam do 2 i chce zmienić swój styl, przestać oszukiwać. Tylko jak ja mam bana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

AFX, ma rację. Serwer mi się znudził, zacząłem hejcić serwer na innych forach za byle głupi powód :/ Dostałem karę, więc nie polecam trollować tylko się pożegnać i wrócić za 3-4 miesiące.

Pozdrawiam

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nas szczęście etap II jeszcze, bo ogarniam teraz te wszystkie ceny :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystkie punkty już były u mnie,lecz niestety to prawda,że kiedyś był lepszy klimat i w ogóle.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystkie punkty już były u mnie,lecz niestety to prawda,że kiedyś był lepszy klimat i w ogóle.

Konkrety synek a nie puste wnioski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta