Skocz do zawartości
Jkell

CzoLo zbanowany przez ZIELUNINIO92.SZA (sprawdzić 10 marca)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:|VL|ZBE|!*CzoLo*!

Serial: 5AFA5DD410C614BC70E6FE6707E320A2

Staż na serwerze: około 5 miesięcy

Nick admina który dał mi bana: ZIELUNINIO92.SZA

Powód zbanowania:Niedotrzymanie umowy z graczem.Wyjaśnij to na forum.

Krótki opis sytuacji: Kupiłem auto od gracza po  czym umówiliśmy się , że będę mu oddawał co dziennie po 2k o wyznaczonej godzinie. Niestety gracz nie wchodził na serwer o umówionej przez nas godzinie ani o żadnej innej więc jak miałem mu oddać pieniądze?

Dowody: Było to dawno i nie mam.

Coś od siebie: Po prostu jestem zdenerwowany tą sytuacją i po zobaczeniu , że mam bana odinstalowałem grę więc ban jest od dłuższego czasu ale do rzeczy. Gracz którego nicku już nie pamiętam było to dawno po prostu nie było go o ustalonej przez nas godzinie ani o  żadnej innej. To nie moja wina , że nie miałem jak mu oddać pieniędzy. Sądzę , że było to zrobione celowo w zemście. Przepraszam jeśli zrobiłem źle . Na koniec pragnę napomnieć , że chciałem oddać te pieniądze.  Proszę o rozpatrzenie wniosku. I o od banowanie mnie bo lubię ten serwer i przegrałem na nim sporo czasu . Z góry dziękuję przepraszam i pozdrawiam. 

Edytowane przez Cookielikes
Zmiana nazwy tematu na poprawną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam za to i co teraz  mam napisać nową apelecję ?? Nie bardzo pamiętam co się w tedy stało ??  Pamiętam tylko tyle , żę po dodaniu kilku graczy i przekazaniu pieniędzy założycielowi gank został szybko usunięty . Też byłem o ty zły ale nie pisałam skargi a graczy przeprosiłem i kazałem zwracać się do zażądcy.

Edytowane przez |VL|ZBE|!*CzoLo*!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie chodziło o dużą sumę, więc powinieneś ją po prostu oddać poszkodowanemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście oddam odrazu jutro jeśli tylko zostanę odbanowany. I proszę o nick poszkodowanego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gracz nie wchodzi na serwer ani nie odpisuje na forum co teraz ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zebrałeś tylko 500e, a gdzie rozliczenie się z drugiej sprawy (z drugiego linku)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.