Jump to content
Sign in to follow this  
Frog.

Zniknęły pieniądze i auto.

Recommended Posts

Cześć i czołem :D gram na serwerze od lutego 2013, zrobiłem sobie przerwę od serwera na rok czasu. Ale ostatnio naszła mnie ochota, a więc ściągnąłem GTA, MTA i odpaliłem najlepszy serwer :P zrespawnowałem się w wypożyczalni chciałem wyjąć auto a tam zdziw:blink: stoją tylko 2 mono klocki, myślę ze może sprzedałem moje elegy czy co to było już dokładnie nie pamiętam ale na 99% elegy B) idę do bankomatu i co widzę? 0E:unsure: więc stwierdziłem ze napisze na forum, może było jakieś zerowanie serwera w ostatnim czasie ze mogło mi wszystko zniknąć?? ale nie no 2 mono klocki są :huh: dało by się jakoś sprawdzić czy nie było logowania na moje konto i jakiś transakcji?? dodam ze już kiedyś został okradziony w podobny sposób.

Pozdrawiam Frog! B)

A998E4DD048CAB81486A78FAC625BA54

Napisz w odpowiednim dziale Skargi>Skarga za kradziez konta/majatku.

Nie znam tego gracza, i nie wiem skąd mógł je mieć ale w tym czasie nie grałem na serwerze.. jest jakaś opcja rozwiązania tej sprawy?? czy kasa przepadła??.

Nawet nie pamiętam jaki to ył pojazd :huh: za długa przerwa, można jakoś sprawdzić co to ył za pojazd?? B) i co z gotówką?

Pojazd to Elegy. Ja proponuję za niego zwrot 187k, bo za tyle właśnie został sprzedany dalej przez złodzieja. Skradziona gotówka (95k) zostanie zwrócona oprócz tego.

• Like 1

Pasuje :D kiedy mogę się spodziewać gotówki? 

Zwracam pieniądze na konto. Włamywacz przy apelacji będzie musiał oddać te pieniądze.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...