Skocz do zawartości
Aoda

Wniosek o odwieszenie prawa jazdy: aoda886 ukarany przez KtosieK*

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: aoda886

Staż: Gracz od 1 roku - Łączny czas gry: 481h 50m

Serial: 59D8537A9F76A123C38F5FA835572554

Nick osoby zawieszającej: KtosieK*

Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe tarnowanie Lki

Opis sytuacji: Jechałem pojazdem do dostarczania paliwa i niechcący uderzyłem w Lke. Każdy rozumie to , że istnieją u każdego lagi które denerwują przy grze . Prawko zostało mi zabrane dosłownie po 5 sek . nawet nie zdążyłem pokryć kosztów naprawy ani przeprosić.

Dowody: brak

Coś od siebie: Jeśli byś był tak dobry i zdjął mi blokadę na prawko lub skrócił jej trwanie byłbym wdzięczny . Pozdrawiam aoda886

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oj nie mój drogi w tej kwestii winy na lagi nie zrzucisz. Jechałeś dune, gdy jechała L'ka specjalnie poczekałeś i wyjechałeś za nią, po czym na moście przyśpieszyłeś i celowo ją uderzyłeś po czym zepchnąłeś na bok. Gdy już było po wszystkim odjechałeś sobie jak by nigdy nic, specjalnie poczekałem żeby zobaczyć co zrobisz po całym zajściu, a Ty? pojechałeś dalej. Przestań owijać w bawełnę i grać tu w jakąś śmieszną grę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co bym teraz nie powiedział to będzie moja wina ... , poprosiłem normalnie z kultura czy mi odwiesisz bana albo zmniejszysz kare bo 7 dni to troszkę za dużo patrząc na innych kary . Ja nie piszę tego aby z tobą się kłócić tylko dogadać. Nie gram pierwszy raz na tym serwerze , żeby robić takie głupoty i potem nie grać .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Głupoty, kłótnie, za długa kara. Kolego, inne osoby odwalają, taranują, przeszkadzają, zabijają pojazdem fakt kary są mniejsze lecz zdarzają się i podobne. Ja Ci normalnie tłumaczę całą sytuację jaką widziałem. Tłumaczysz mi się śmiesznym faktem "to był lag, każdemu się zdarzy", to po co by były te apelację skoro każdy się może tłumaczyć lagiem. Niestety sprawdzając Ciebie nie widziałem aby Cię cofało bądź ścinało, wręcz przeciwnie jechałeś normalnie po czym dokonałeś tego czego dokonałeś. To nie jest moja wina że ja nadałem Ci taką a nie inną karę. Na server przybywają nowe twarze, każdy zaczyna grę w którą ma zamiar pograć ale oczywiście trafi się dany gracz który w tym przeszkodzi a nowa osoba wychodzi z servera i więcej już nie wraca, myśląc że administracja nic nie robi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra to nie ma sensu dłużej sobie nawzajem zajmować czas . Przepraszam za taranowanie gracza jak i Ciebie . Zrób co uważasz za stosowne a ja się dostosuje , miło by było jakbyś mi dał szanse i odwiesił. Dzięki , pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dam Ci szansę, uszanuj to i nie rób takich rzeczy więcej. Kara zdjęta. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.