Skocz do zawartości
Jakubczak*

Lagi przy Dużej ilości samochodów.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tak jak w temacie, chciałbym się uporać z lagami w miejscach gdzie jest dużo samochodów. Jest może jakiś "tip" na to? Na czzas paru dni bardzo tego potrzebuję ;d będę wdzięczny jak ktoś pomoże. Z góry dziękuję.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

F2 >> Wyłącz karoserie pojazdów

:P

Spróbuj zmniejszyć wszystkie ustawienia na min. np odległość rysowania, wygładzanie itd

Edytowane przez |SAMC|Leviaczek
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie komputer nasa bym miał takie ustawienia xd Wszystko na minimum a nawet niżej :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może pobierz program game booster na czas użytkowania tego złoma :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co to daje ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyłącza Ci wszystkie włączone programy ((w tle)) itd , wydajność zwiększona nawet o 40% :blink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przed włączeniem gry powyłączaj aplikacje internetowo-społecznościowe typu tego bądź podobne: Skype, GG, Hamachi, Origin, Steam bądź inne gry które niby masz wyłączone, lecz ich "menu" jest włączone. Takie aplikacje spowalniają internet. Niby logiczne, ale nieraz się o tym zapomina ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Graćbez ts bądź bez mumbla to jak grac w nogę bez piłki :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz ustawić co ci sie wylacza a co nie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, |SAMC|Leviaczek napisał:

@|EMERYT|PicoBello*   Gamebooster robi to automatycznie za Ciebie :D

Oooo a tego to nie wiedziałem ;) W przyszłości użyje :) 

A co do lagów to poczytaj sobie o CCleaner'rze. Możesz go pobrać na komputer za free. Program służy do oczyszczania systemu ze "śmieciowych" i nieprzydatnych plików/rzeczy. Dzięki temu system działa szybciej co może pozwolić Ci na chociażby mniejsze lagi ;) 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Źle mnie zrozumiałeś :) Lagów nie mam tak ogólnie, są tylko wtedy jak jadę obok dużej ilości samochodów oraz nowych budynków.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
19 minut temu, |ASAMC|Jakubczak* napisał:

Źle mnie zrozumiałeś :) Lagów nie mam tak ogólnie, są tylko wtedy jak jadę obok dużej ilości samochodów oraz nowych budynków.

Yhym, to musisz z bólem serca przyjąć, że tam gdzie jest dużo pojazdów to mogą zdarzać się lagi gdyż, jest bardzo duzo pojazdów, no i jest powiedzmy "obciążenie" o ile można to tak nazwać. Przy budynkach się nie spotkalem z lagami. Jednak Jezeli te sposoby wyżej wymienione nie pomagają, to już naprawdę nie mam pojęcia. A TEN CClearn OCZYŚCI CI SYSTEM I DZIĘKI TEMU, MOGĄ(NIE MUSZĄ) ZMNIEJSZYĆ LAGI W GRACH.

A jeżeli juz to nie dziala to chyba nie pozostaje Ci nic innego jak wgranie Windowsa od nowa.Od razu jak nowonarodzony komputer będzie ;) 

Edytowane przez |EMERYT|PicoBello*
poprawka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ccleaner nie zawsze pomaga tak, jak go reklamują ;) Ale dzięki za chęci. Skoro nic nie można zrobić z tym to proszę o zamknięcie tematu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
10 minut temu, |ASAMC|Jakubczak* napisał:

Ccleaner nie zawsze pomaga tak, jak go reklamują ;) Ale dzięki za chęci. Skoro nic nie można zrobić z tym to proszę o zamknięcie tematu.

Spokojnie, może inni użytkownicy Forum Ci pomogą, ja Ci proponowałem to co ja zastosowałem i mi pomogło.

Podaj mi ile masz RAM'U i szybkość twojego internetu.Moze jednak wspólnymi siłami coś zadziałamy ;) Ja się tak szybko niepoddaje :)

Edytowane przez |EMERYT|PicoBello*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest to zależne od Twojej karty graficznej/procesora/pamięci RAM. Jeśli komputer nie wyrabia to żadne programy mu nie pomogą. Zamykam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.