Skocz do zawartości
MIKENOWSKY

GHOST(^_^) zbanowany przez Noctropolis

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: GHOST(^_^)

Serial: 213640FB6927F3CF5F8B937781098344

Staż na serwie: Gracz od 4 lat, Łączny czas gry: 1170h 23m

10 Grudzień 2013
  •  

Nick admina: Noctropolis

Powód zbanowania: Powód: handel poza serwerem (sprzedajacy) - http://pylife.pl/topic/234802-skarga-na-xbadboyx-zmienił-nick-na-56prorok56/page-2

Krótki opis sytuacji: Zostałem zbanowany za " handel w, którym po prostu chciałem przyskrzynić serwerowego "oszusta"...., później poniosły mnie emocje i banicja.... Już pal licho na tego bullecika(chodź fajniutki był..., ale trudno)

Dowody: Jedyne co mam: 

Link do poprzedniego podania: Nie było

Coś od siebie: Przepraszam za uniesienie się w wątku oskarżającym, nie można się usprawiedliwiać skokiem emocji więc tego nie będę robić..... Wiem, że błędem było nie zgłoszenie tej sprawy do Administracji tylko próba podjęcia działań samemu.. . Prócz jakichś krótkich filmów z moim głosem lub osoby na "wtedy" oskarżonej nic nie mam na swoja obronę....(przeprowadzałem już rozmowy  z paroma osobami kilkukrotnie i po tym czasie doszedłem do wniosku, że jedynym wyjściem, będzie przeproszenie za poczyniony czyn....., nie chce tracić tego co miałem..., wiem , że byłem młody i zaślepiony..., lecz te czasy już minęły i chciałem prosić o zdjęcie blokady z konta, ponieważ te "osoby", a bardziej mówiąc "znajomości" jakie poznałem tam są dla mnie ważne, a czasem się zdarza, że niepozorni....są najwięcej warci..... .(chciałem dodać, że to co jest na "dowodzie" było powiedziane, po bardzo ciężkim etapie na pylife..., dlatego w pewnym momencie zwątpiłem, lecz na nowo jestem rządny grania u was!)

Z Uszanowaniem GHOST.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do łapania oszustów jest administracja albo podajesz nick tego oszusta a nie chcesz się z nim wymieniać autami na realny hajs .Dla mnie to śmierdzi i to ostro za handel jest czyszczenie konta 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie przyjmujemy takich tłumaczeń. Nie ma czegoś takiego jak handel poza serwerem w celu łapania innych handlarzy i nie może to być usprawiedliwione. Będziesz potraktowany jak każda inna osoba handlująca poza serwerem, czyli UB w zamian za reset konta. Proszę o decyzję.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, noctropolis napisał:

Nie przyjmujemy takich tłumaczeń. Nie ma czegoś takiego jak handel poza serwerem w celu łapania innych handlarzy i nie może to być usprawiedliwione. Będziesz potraktowany jak każda inna osoba handlująca poza serwerem, czyli UB w zamian za reset konta. Proszę o decyzję.

Jeśli jest taka wasza wola....,to sie zgadzam, bo po co mi samochody i motocykle jesli i tak mam bana do 2030?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Konto wyzerowane, odbanowany, proszę nigdy więcej nie handlować poza serwerem, bo ban będzie na stałe.

• Dzięki 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.