Skocz do zawartości

Sklep z kodami zostały uruchomiony. Zakupione kody można wykorzystywać we wszystkich formularzach w grze.

Tacynos12*

Wniosek o odwieszenie prawa jazdy: |GLS|Tacynos12*wos ukarany przez Domelek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: |GLS|Tacynos12*wos

Staż: 1842h (3 lata)

Serial:  3C0C92FD980BD46BF7118AAAE2911BA1

Nick osoby zawieszającej: Domelek

Powód zawieszenia prawa jazdy: |GLS|Tacynos12*wos otrzymał/a zakaz prowadzenia pojazdów (A,B,C) od Domelek, powód: Celowe taranowanie (4 d)

Opis sytuacji: Tego feralnego dnia czyli (31.05.2018r) po godzinie 23 zadzwonił do mnie kolega |GLS|SprinteR*wos czy nie wejdę na serwer pojeździć autami.No to wszedłem na ten serwer i po jakimś 

czasie wpadliśmy na taki pomysł że we dwóch pobawimy się w berka.No i po jakimś czasie uderzyłem jakiegoś gracza w infernusie (Bardzo tego żałuję).No i głównie taranowałem się z Sprinterem ponieważ taką mieliśmy zabawę.Wiem że takie odwalanie w centrum miasta nie jest odpowiednie ale w sf jest najwięcej drobnych dróżek do uciekania.To było bardzo nieodpowiedzialne i bardzo żałosne.Mogliśmy sobie poodwalac poza miastem.Ahh no stało się i już czasu nie cofniemy..

Dowody: W tej sprawie może się wypowiedzieć sam |GLS|SprinteR*wos

Coś od siebie: No bardzo żałuję że taka sytuacja miała miejsce i że nasza kochana administracja musiała sobie zawracać głowę takimi głupotami..Obiecuje że taka sytuacja nie będzie miała miejsca.Dziękuję za 

rozważenie mojej apelacji.Pozdrawiam serdecznie ❤️

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli macie się taranować i bawić przy tym w berka to jedzcie na strefe DM. Tym razem karę odwieszę. 

Zamykam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.