Skocz do zawartości
Defrow

Nie mogę wbić na serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam problem z wejściem na serwer Pylife otóż gdy klikam connect serwer ładuje się chwile i po chwili wyskakuje błąd CC23 - Połączenie przekroczyło czas oczekiwania. Na każdym innym serwerze wszystko działa. Z góry dzięki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najprawdopodobniej antywirus blokuje ci połączenie z serwerem. Spróbuj go wyłączyć i sprawdź czy wtedy będziesz mógł się połączyć.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, |ASAPD|Laty napisał:

Najprawdopodobniej antywirus blokuje ci połączenie z serwerem. Spróbuj go wyłączyć i sprawdź czy wtedy będziesz mógł się połączyć.

przeinstalowalem mta, wylaczylem antywirusa, zapore i nadal to samo..... zaznacze ze to tylko jest z pylkiem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W takim razie znajdź folder MTA i odpal MTA Server, powinno pomóc, jeśli nie to daj znać, będziemy myśleć dalej.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 godzin temu, |ASAPD|Laty napisał:

W takim razie znajdź folder MTA i odpal MTA Server, powinno pomóc, jeśli nie to daj znać, będziemy myśleć dalej.

nadal to samo, ale zauwazylem. ze nie pokazuje sie lista graczy mam caly czas wczytywanie i w ulubionych liczba graczy nie aktualizuje sieimage.thumb.png.f28f1408f5eb3fd05eef59ecc9254418.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm Internet może być z nim problem. Ale jak działa na innych serwerach. Mam to samo ale u mnie padła antena wi fi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Probowales tego?

Panel sterowania (w prawym gornym rogu ustaw "Widok wedlug" na "Kategoria)  -> System i zabezpieczenia -> Zezwalaj aplikacji na dostep przez Zapore systemu Windows -> Zmien ustawienia -> Zezwalaj na dostep innej aplikacji... -> Przegladaj i dodajesz MTA -> Zaznacz pole "Publiczne" przy aplikacji MTA.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zadne z pomyslow nie zadzialalo :( sprawdze jeszcze na laptopie brata czy uda mi sie wbic na serwer i zobacze czy to wina kompa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

GTA i MTA masz na tym samym dysku? Jaką posiadasz wersje samego MTA?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19 minut temu, |KAT-A|NejmixYT*RsZ napisał:

Spróbuj użyć aplikacji "Hotspot shield" i wtedy wbić na serwer, powinno pomóc w 100%

O LoL dzieki wielkie za pomoc dziala!! oraz wszystkim którzy probowali pomoc!!

21 minut temu, |KAT-A|NejmixYT*RsZ napisał:

Spróbuj użyć aplikacji "Hotspot shield" i wtedy wbić na serwer, powinno pomóc w 100%

1 pytanie czy bede musial uzywac vpna caly czas by grac??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Niestety tak, może po jakimś czasie się to zmieni...

Dziwi mnie że tyle osób na różne sposoby próbowali i nie pomyśleli o tak oczywistej rzeczy hehe

Jeżeli pomogłem kliknij "lubie to!"

Edytowane przez |KAT-A|NejmixYT*RsZ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, |KAT-A|NejmixYT*RsZ napisał:

Niestety tak, może po jakimś czasie się to zmieni...

Dziwi mnie że tyle osób na różne sposoby próbowali i nie pomyśleli o tak oczywistej rzeczy hehe

Jeżeli pomogłem kliknij "lubie to!"

jak nie pomysleli mieszkam w polsce normalnie dzialal serwer i nagle musze korzystac z vpna zeby wbic??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Temat raczej rozwiazany, ale co do Nejmixa.. Co sadzisz za rozsadniejsze? Starac sie szukac rozwiazania prostszego i podstawowego jak, np. reinstall, czy wlasnie wylaczenie zapory dla MTA, czy bawienie sie w VPN'y? Tak czy inaczej pomogles graczowi i to sie liczy, ale kazdy pomysl ma znaczenie w takiej sytuacji, wiec prosze nie nazywaj VPN'ow sprawa oczywista. Ponadto bedzie musial teraz za kazdym razem go miec wlaczonego.

Edytowane przez Kendrick_Lamar

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Kendrick_Lamar napisał:

Temat raczej rozwiazany, ale co do Nejmixa.. Co sadzisz za rozsadniejsze? Starac sie szukac rozwiazania prostszego i podstawowego jak, np. reinstall, czy wlasnie wylaczenie zapory dla MTA, czy bawienie sie w VPN'y? Tak czy inaczej pomogles graczowi i to sie liczy, ale kazdy pomysl ma znaczenie w takiej sytuacji, wiec prosze nie nazywaj VPN'ow sprawa oczywista. Ponadto bedzie musial teraz za kazdym razem go miec wlaczonego.

Reinstall i wylaczenie zapory to sprawy zbyt oczywiste, takie wykonuje się zanim się napisze taki wątek. Po tym wydaje mi się że jednym z rozsądniejszych rozwiązań był bym VPN.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgodze sie co do reinstalla ale spojrz na moja pierwsza wypowiedz, nie mowilem o wylaczeniu zapory a dodaniu wyjatku dla zabezpieczen windows. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy problem został rozwiązany?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

11. Tematy, które będą nieaktywne 2 dni po wypowiedzeniu się administracji będą automatycznie zamykane i przenoszone do archwium.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.