Skocz do zawartości
PralkaSpalinowa

|K69-News| Tragiczny karambol zbiera mroczne żniwa

Rekomendowane odpowiedzi

N9LgGJZ.png

Tragiczny karambol zbiera mroczne żniwa.

W ostatnich dniach miał miejsce ten okropny incydent, wypadek drogowy, który zebrał żniwa śmierci. Na drodze szybkiego ruchu w południowej części Los Santos zazwyczaj jest spokojny ruch. Korki wydarzają się tam naprawdę rzadko. Jednak tamtego dnia, droga zyskała nową historię, która zmieni opinie na jej temat.

Gdy dostałem informację na  temat tego zdarzenia, od razu wsiadłem w samochód i ruszyłem dodając gaz do dechy, jednak w pewnym momencie trafiłem na korek spowodowany tym incydentem. Uznałem, że muszę być tam jak najszybciej (Korek się nie ruszał, cała droga była zablokowana). Udało mi się postawić moje auto na poboczu, więc wyciągnąłem z niego plecak z aparatem, notatnikiem, dyktafonem i pobiegłem w stronę wypadku.

Na blokadzie spotkałem Sierżanta Ajona, jak mi się później przedstawił. Był odpowiedzialny za blokowanie od północnej strony całej drogi. Przedstawiłem się mu, mówiąc, że jestem z redakcji i poprosiłem o pozwolenie na teren zamknięty. 

b9EIkSt.jpg

W chwili, gdy dostałem wyżej wymienione pozwolenie, przystąpiłem do wykonywania zdjęć, starając się nie przeszkadzać służbom ratunkowym w wykonywaniu swoich działań. Oglądając ich, widziałem pośpiech przez rozmiar tego wypadku.

hwihOTd.jpg

iTcKk0d.jpg

Dowiedziałem się, że przegapiłem pożar, który powstał w wyniki zderzenia się pojazdu. Został on zgaszony, a pojazdy zabezpieczone przed wybuchem, zanim zdążyłem przyjechać. Pożar był dość sporych rozmiarów, i aby go ugasić przyjechało PSP oraz OSP łącznie czterema jednostkami. Można z tego wywnioskować, że akcja była ciężka.

BjkZht2.jpg

hX6fVVN.jpg

W wypadku brało udział wiele jednostek różnych służb:
SAMC – cztery jednostki, w tym jedna to helikopter do transportu poszkodowanych;
PSP i OSP – po dwie jednostki do zgaszenia pożaru i zabezpieczenia pojazdów;
SAPD – pięć jednostek, cztery blokujące i zabezpieczające oraz jedna dowodząca;
SMSA – przygotowało aż trzy holowniki do zabrania wszystkich pojazdów.

DVOTZPg.jpg

fWWl3Kv.png

wPsWeZS.jpg

Na koniec otrzymałem pozwolenie na wywiad z rzecznikiem prasowym SAPD, którym był Starszy Sierżant Solo987.

Redaktor: Witam, z tej strony redaktor specjalista z Redakcji prasowej K69 News, chciałbym zadać parę pytań dotyczących tej tragedii.

Rzecznik prasowy: Proszę pytać.

Redaktor: Co dokładnie się tutaj stało?

Rzecznik prasowy: Tak jak widać, karambol składający się z kilku osobówek, lawety, limuzyny oraz cysterny.

Redaktor: Wiadomo na chwilę obecną co było wynikiem zderzenia się owych pojazdów?

Rzecznik prasowy:  Główną przyczyną była plama oleju na drodze, przez którą kierowcy wpadli w poślizg. Na początku było mniej pojazdów w wypadku, jednak okazało się, że niedaleko jest druga plama, w którą wpadli inny kierowcy i „dołączyli” do wypadku.

Redaktor: Dosyć pechowe.  Jednak przejdę do kolejnego pytania. Wiadomo ile jest poszkodowanych oraz w jakim są stanie?

Rzecznik prasowy: Tak, wiadomo. Łącznie jest to 12 osób. Dwie niestety nie przeżyły, pozostałe są w ciężkim stanie i są w drodze do szpitala, jednak wszyscy jesteśmy dobrych myśli.

Redaktor: Czy bliskie osoby poszkodowanych są poinformowane o tym co zaszło?

Rzecznik prasowy: Nie wszystkich, aktualnie jesteśmy w trakcie informowania co się stało.

Redaktor: Dobrze, to będą już wszystkie pytania, dziękuję za udzielenie mi odpowiedzi.

Rzecznik prasowy: Nie ma za co, taki jest mój obowiązek.

Po udzieleniu mi odpowiedzi zauważyłem, że poszedł pomagać Straży Miejskiej w podczepieniu pojazdów na hak. To był ciężki wypadek, nawet dla tak dobrze wyszkolonych służb.

Dla Redakcji Prasowej K69-News
Redaktor Specjalista @|SAPD|Pralka|Lexonis

• Like 9
  • Niesamowite 1
  • Hmm? 1
  • WTF 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry artykuł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo dobry materiał :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podoba mi się

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobre! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nawet.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetny artykuł jesteś najlepszy oby tak dalej mordo ❤️ ❤️

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ciekawa akcja :) szczególnie, że było to w nocy 😄 bardzo dobry materiał, fajnie opisane 😆 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawy artykuł i mało spotykany z taką historią !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Materiał jak i akcja ciekawe :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajny materiał :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

gut gut gut

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry materiał!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tematy będą otwarte maksymalnie 10 dni

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.