Skocz do zawartości
|Klakier|Szary*

Wniosek o odwieszenie prawa jazdy: Szary ukarany przez ZIELUNINIO92

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: |Klakier|Szary*

Staż: 3 lata 2.9k h

Serial: 24E2C9B0A6BEDA4811B953AE8298F0D3

Nick osoby zawieszającej: ZIELUNINIO92

Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran na giełdzie

Opis sytuacji: z racji że optymalizacja tej gry jest jaka jest u kogoś wjechałem w jego pojazd, po czym kazał mi zapłacić, ja stwierdziłem że nie mam za co skoro nic nie zrobiłem, tym bardziej że gracz jeszcze wyjchał mi idealnie przed nosem z parkingu, po jakiejś chwili gracz zaczął zatrzymywać się i wdg mnie po prostu wyłudzać ode mnie pieniądze za nic, więc się jakoś nim nie przejmowałem, lecz gracz napisał skargę, gdzie na filmie ukazane jest dokładnie jak jadę za graczem parę metrów a uszkadza mu się pojazd, po czym 2 razy gracz zahamował mi przed maską więc w niego uderzyłem.

Dowody: film w skardze na mnie jest wystarczającym dowodem

Coś od siebie: Dla gracza zapłaciłem za szkody które "wyrządziłem" a prawko na 14 dni bez możliwości apelacji z powodu że mam wiele kar jest po prostu śmieszne, z powodu takiego że na serwerze utrzymuję się głównie z jazdy pojazdem. Z tego co pamiętam to kary "bez możliwości apelacji" nie mają już miejsca od dawna,  ja z karą się po prostu nie zgadzam i mimo tego że prawdopodobnie ta apelacja zostanie odrzucona chciałbym przeprosić wszystkich którzy zostali w danym momencie jakoś dotknięci magicznymi mocami moich ścinek oraz mymi szyderczymi odpowiedziami.

  • Like 2
  • Haha 1
  • XD 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeglądając forum trafiłem na skargę, gdzie moim zdaniem  gracz |Klakier|Szary* został niesłusznie ukarany. Dowiedziałem się o niej po jej zamknięciu, więc wypowiadam się tutaj. 

Posłużę się dowodem który został użyty w skardze:

Owe taranowanie było spowodowane dużym Pingiem i nie było to celowe. Jak widać na początku filmu Cheetah uderza w Tahomę, lecz proszę zauważyć że auto ukaranego, żadne auto nie ma takiego przyśpieszenia. Nawet jeśli by miało to zostawiłoby ślady opon na asfalcie tak? Pan Szary nie zapłacił za szkody ponieważ u niego w grze jechał normalnie i nie dotkną żadnego auta, hamował tuż przed jego zderzakiem. MTA ma taki system który stara się wszelkie lagi, przerwania korektować, działa on tak że gdy połączenie od strony gracza zostanie przerwane ten system przewiduje jego ruchy. Tak było w przypadku ukaranego, zatrzymał się, miał "laga" a MTA "przewidziało" że gracz będzie jechał prosto i nim pokierowało. Gdyby Szary nagrywał swój ekran, byłoby widać że nawet nie tkną tego pojazdu. 

Uważam że został on niesłusznie ukarany i mam nadzieje że jego prawo jazdy zostanie mu zwrócone. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W sumie gracz dał mi do myślenia, skoro taranowałem jak popadnie, to dlaczego na moim aucie nie widać ani 1 uszkodzenia ?

Ani nie uszkodziłem Sobie Maski, ani zderzaka, jak to jest?

Edytowane przez |Klakier|Szary*

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Widać perfidnie na filmiku, że wjeżdżasz w niego i przestań zwalać winę na lagi, a także gracz nie używał ani razu hamulca. Puszczał gaz i zaczął pisać do Ciebie, a auto w tym momencie zwalniało jak widać na filmiku. Sam mam lagi na giełdzie LV i nawet jak byłem bez rangi to nikogo nie uszkodziłem. Jeszcze twoje teksty w stronę gracza same mówią o twoim taranowaniu. Faktycznie nie ma już takiego czegoś jak "bez możliwości apelacji", ale z twoimi karami mogę tego użyć i tak zrobiłem. Graczu @motomoto12 ciesz się, że nie otrzymasz punktów ode mnie za wypowiadanie się nie swojej apelacji. Karę odczekasz w całości. Zamykam.

  • WTF 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×