Skocz do zawartości
|Klakier|Szary*

Wniosek o odwieszenie prawa jazdy: Szary ukarany przez ZIELUNINIO92

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: |Klakier|Szary*

Staż: 3 lata 2.9k h

Serial: 24E2C9B0A6BEDA4811B953AE8298F0D3

Nick osoby zawieszającej: @ZIELUNINIO92

Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran na giełdzie

Opis sytuacji: z racji że optymalizacja tej gry jest jaka jest u kogoś wjechałem w jego pojazd, po czym kazał mi zapłacić, ja stwierdziłem że nie mam za co skoro nic nie zrobiłem, tym bardziej że gracz jeszcze wyjchał mi idealnie przed nosem z parkingu, po jakiejś chwili gracz zaczął zatrzymywać się i wdg mnie po prostu wyłudzać ode mnie pieniądze za nic, więc się jakoś nim nie przejmowałem, lecz gracz napisał skargę, gdzie na filmie ukazane jest dokładnie jak jadę za graczem parę metrów a uszkadza mu się pojazd, po czym 2 razy gracz zahamował mi przed maską więc w niego uderzyłem.

Dowody: film w skardze na mnie jest wystarczającym dowodem

Coś od siebie: Dla gracza zapłaciłem za szkody które "wyrządziłem" a prawko na 14 dni bez możliwości apelacji z powodu że mam wiele kar jest po prostu śmieszne, z powodu takiego że na serwerze utrzymuję się głównie z jazdy pojazdem. Z tego co pamiętam to kary "bez możliwości apelacji" nie mają już miejsca od dawna,  ja z karą się po prostu nie zgadzam i mimo tego że prawdopodobnie ta apelacja zostanie odrzucona chciałbym przeprosić wszystkich którzy zostali w danym momencie jakoś dotknięci magicznymi mocami moich ścinek oraz mymi szyderczymi odpowiedziami.

Opis od gracza który dokładnie wytłumaczył jak działa optymalizacja:

Owe taranowanie było spowodowane dużym Pingiem i nie było to celowe. Jak widać na początku filmu Cheetah uderza w Tahomę, lecz proszę zauważyć że auto ukaranego, żadne auto nie ma takiego przyśpieszenia. Nawet jeśli by miało to zostawiłoby ślady opon na asfalcie tak? Pan Szary nie zapłacił za szkody ponieważ u niego w grze jechał normalnie i nie dotkną żadnego auta, hamował tuż przed jego zderzakiem. MTA ma taki system który stara się wszelkie lagi, przerwania korektować, działa on tak że gdy połączenie od strony gracza zostanie przerwane ten system przewiduje jego ruchy. Tak było w przypadku ukaranego, zatrzymał się, miał "laga" a MTA "przewidziało" że gracz będzie jechał prosto i nim pokierowało. Gdyby Szary nagrywał swój ekran, byłoby widać że nawet nie tkną tego pojazd

Co do celowego pchania jak to stwierdziłeś, gdybym go pchał to już wczoraj Ci udowodniłem że jak osoba siedzi w pojeździe to niszczy mi się maska, na filmie nie widać uszkodzenia jakiegokolwiek na moim pojeździe

Odczekałem już prawie Tydzień i myślę że jest to i tak już sporo, 2 tygodnie bma? 

Stwierdziłeś wczoraj że mam Zbyt dużo kar dlatego mi nie odwiesisz, lecz jak spojrzysz na te kary to połowa z nich została odwieszona po jakiejś godzinie, gdyż nie były one słuszne, jakbyś się przyjżał dokładnie to byś zauważył.

Mam nadzieję że Tym razem sprawdzisz moje kary dokładnie, i apelację przyjmiesz, odczekałem już i tak 6 z 14 dni które mi nadałeś.

Edytowane przez |Klakier|Szary*
  • Dzięki 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dam Ci szanse. Tylko następną karę, którą otrzymasz skończy się zabraniem prawka na 14 dni i już nie zostanie wtedy skrócona. Odwieszam i zamykam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.