Skocz do zawartości
|Klakier|Szary*

|Klakier|Szary* Zbanowany przez Deadpool

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: |Klakier|Szary*

Serial:24E2C9B0A6BEDA4811B953AE8298F0D3

Staż na serwie: na serwerze gram 3 lata a dokładnie posiadam ponad 3 tysiące godzin

Nick admina: DeadPool

Powód zbanowania: Nierespektowanie kar

Krótki opis sytuacji: No co mam tu napisac, po prostu byłem głupi, na tyle że po wszystkich nadanych mi karach nie potrafiłem się zmienić

Dowody: Nie posiadam żadnych dowodów

Link do poprzedniego podania: Mojego podania o unban za ta karę nie było, i wiem że nie powinno go być, gdyż jestem obciążeniem dla serwera

Coś od siebie: Chciałbym w tej apelacji przeprosić wszystkie osoby, które były przeze mnie jakkolwiek dotknięte, czy to obrazą słowną, pisemną, taranowane czy spychane do wody, wszystkie osoby które w jakikolwiek sposób zostały przeze mnie dotknięte. Wiem że teraz nic to nie zmienia, lecz chciałbym również przeprosić jednego z lepszych junior moderatorów których znam, chodzi oczywiście o @Shadowik*'a, wiem że mi w to nie uwierzysz, lecz przepraszam Cię z całego serca, za te wszystkie słowa które mogły Cię urazić. Nawet jeżeli ta apelacja zostanie odrzucona, mam nadzieję że wszystkie pokrzywdzone przeze mnie osoby wybaczą mi me błędy, i na serwerze w przyszłości będziemy żyć w zgodzie. Bardzo proszę o nie 2, lecz kolejną już szansę, na to by się poprawić, na to by poprawić swe zachowanie na serwerze, gdyż zależy mi na nim, na ekipie którą poznałem, na wszystkich wspaniałych oraz zabawnych momentach no i przede wszystkim na samej rozgrywce. 
Bardzo Dziękuję że mogłem, i mogę być częścią tego serwera, gdyż poznałem na nim wiele wspaniałych osób, przeżyłem w Ciągu tych 3 lat wiele wspaniałych chwil, które niestety zostały zaprzepaszczone przez mą głupotę.

Chciałbym aby przede wszystkim aby po przeczytaniu tej apelacji gracz o nicku @Shadowik* wybaczył mi moje głupie zachowanie, oraz chciałbym Cie przyjacielu serdecznie przeprosić za swój wyjątkowo głupi status, wiem że był on niepotrzebny, a w ręcz idiotyczny.

Przepraszam, i jeżeli mogę Cię o coś prosić to chciałbym abyśmy odbyli rozmowę na TeamSpeak'u

Jeżeli mogę o cokolwiek prosić, to proszę o Unbana bądź chociażby skrócenie kary.

Z Wyrazami najszczerszego Szacunku
Szary

Edytowane przez |Klakier|Szary*
  • Like 2
  • XD 3
  • Hmm? 1
  • WTF 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam, że się tu wypowiem, ale zbanowany gracz ma mi do oddania 120k. 

Proszę o odbanowanie go w celu zarobienia i oddania mi pieniędzy, ponieważ ja już nie gram na serwerze, a chcę odzyskać to co ciężko zrobiłem.

• Like 2
  • Hmm? 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, |OSP|Faja99 napisał:

Przepraszam, że się tu wypowiem, ale zbanowany gracz ma mi do oddania 120k. 

Proszę o odbanowanie go w celu zarobienia i oddania mi pieniędzy, ponieważ ja już nie gram na serwerze, a chcę odzyskać to co ciężko zrobiłem.

Nikt nie prosił abyś wypowiadał się w tej apelacji, jeśli nie chcesz otrzymać punktów to więcej nie rób tego. Ban nie dotyczy pożyczki- która dokonałeś na własna odpowiedzialność a zupełnie czegoś innego, nie jest to też powodem aby odbanowywac go.

• Like 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Muszę przyznać rację dla Magi, powodem bana nie jest pożyczka, lecz moja własną głupota, której niestety żałuję za późno

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wziąłem pod uwagę ostatnie kary oraz zachowanie na serwerze. Dodatkowo przeczytałem sobie forum i Twoja toksyczność wobec innych już kolejny raz się pokazuje. Ban jest Permen i odczekasz go w całości. Kolejne wybryki po tym banie zakończą Twoją karierę na tym serwerze, wiec radzę przez ten czas przemyśleć swoje zachowanie. 

Co do pożyczki nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Udzielacie ich na własną odpowiedzialność, a administracja nie będzie żerantem w nich. 

Zamykam.

• Like 2
  • OK 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.