Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia: 16.08.2018 17:16-17:17
Nick/pasek: Granfander
Nick/pasek oskarżonej osoby: Aoda
Mój serial: 6667BE14EF61285ADEEDF3F00B081144
Opis: Sprzeczałem się na PM z tym graczem, kiedy zaczął obrażać mi mamę. Próbując z nim to wyjaśnić, zignorował mnie.
Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: [code][2018-08-16 17:16:42] [Output] : << Aoda(0): człowieku bym Ciebie tak dojechał teraz ale twoja mama mi nie da ...[/code]
Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Myślę, że mute załatwi sprawę, choć nie wiem na ile dni za takie coś się dostaje. 
  • XD 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poinformuj oskarżonego o tej skardze i niech tutaj się wypowie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Przy próbie przekazania mu informacji o skardze, nadal mnie ignoruje lub nie jest online.

EDIT: Gracz został powiadomiony: >> Aoda(67): zapoznaj się z skarga na forum

Edytowane przez Granfander

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam , dopiero teraz zostałem poinformowany przez grę , że widnieje na mnie skarga na Forum . Wcześniej kiedy gracz napisał , że mnie też poinformował to tego nie widziałem bo pewnie byłem zw afk , na przyszłość prosiłbym poinformować mnie na Forum ponieważ mogę to sprawdzić w ciągu kilki dni. Dokładnie nie pamiętam tej sytuacji wiec chciałem sprawdzić logi aby się z nią zapoznać niestety już nie mam z tego dnia (16.08.2018 r.) logów . Na pewno się przyznaje do tego co napisałem powyżej ale gracz nie podał początku jak to naprawdę się zaczęło . Jeśli jest możliwość przez Administracje pokazania wszystkich logów  z tamtego dnia . Odnosząc się jeszcze cytatu ,,Człowieku bym Ciebie tak dojechał teraz ale twoja mama mi nie da ... ,, Napisałem trzy kropki ale nie wiesz w jakim kontekście to ująłem , na pewno tak jak napisałeś w opisie nie napisałem nic złego na twoją mamę ponieważ nawet nie skończyłem zdania . 

Czekam na odzew Administracji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na pewno nie miałeś na myśli nic złego, mówiąc, że "moja mama Ci nie da". Trochę szacunku, a jeśli brakuje Ci argumentów w jakich kol wiek konfliktach, to nigdy nie obrażaj, ani nie "jeździj" po rodzicach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra , rozumiem . Wiem , że to nic nie zmienia bo wyzwisko to wyzwisko ale wiem , że za nic tego nie powiedziałem

Tak jak powiedziałem wcześniej czekam za odzew Administracji i to oni wszystko ocenia i z komentują , wiec bardzo podziękuje za twoje dobre rady :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

20180816171538> PM Granfander(382)>>Aoda(0): cejot
20180816171806> PM Aoda(0)>>Granfander(382): widać , że burak z gimbazy
20180816171814> PM Granfander(382)>>Aoda(0): cicho, dzieciaku z podstawówki
20180816171821> PM Granfander(382)>>Aoda(0): bo Ci mamusia neta odetnie
20180816171855> PM Aoda(0)>>Granfander(382): człowieku bym Ciebie tak dojechał teraz ale twoja mama mi nie da ...

Jeden lepszy od drugiego... Cieszcie się, że obaj nie otrzymacie mute, a tylko skończy się na ostrzeżeniu. Zamykam...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.