Skocz do zawartości
|ASMSA|CjPomarancza

CjPomarancza zbanowany przez Maga

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: CjPomarancza 

Serial : 661C8C3D4F4C948CD3E50EF82C24A903

Staż na serwie: 2000h

Nick admina: Maga

Powód zbanowania: cbk

Krótki opis sytuacji: Jeździłem z kofim admiralem i dostałem kicka za cbk. Zastanawialem sie o co chodzi, dlaczego, czy jakas pomylka czy cos innego? Wchodze na serwer, loguje sie, wybieram miejsce spawnu i znowu mnie wyrzuca "zostales zbanowany, zobacz swoja konsole". Bana dostalem (zapewne, chyba ze o czyms nie wiem?) za pisanie na czacie organizacyjnym oraz pm "mage chyba popie*doliło" i tym podobne. MOCNO zdenerwowałem się jak dowiedziałem się jak wystrzeliła cena sultanów, którymi praktycznie cały czas jeździłem na taxi : ( 

Dowody: logi

Link do poprzedniego podania: 

Coś od siebie: Przepraszam za te całe wyzywanie, po prostu za mocno się zdenerwowałem. Po jakimś czasie już to przeszło jak zamówiłem sobie admirala, już myślałem, że będzie okej, a tu przykra niespodzianka :( Rysować nie potrafię, ale nie wiem w jaki inny sposób można przeprosić więc narysowałem laurkę dla pani magi: http://sketchtoy.com/68740330 Jeszcze raz przepraszam za zaistniala sytuacje, a szczegolnie ciebie Maga 

• Like 3
  • OK 1
  • Haha 2
  • XD 17
  • Niesamowite 2
  • WTF 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ceny pojazdów nie są wymyślane. Są one sledzone od początku istnienia serwera i przy ustawianiu cen w komisach i salonach kierujemy się tymi informacjami.

Tak wygląda wykres cen Sultana:

090420438112600293174722836.png

Przy ustalaniu cen bierzemy pod uwagę również atrakcyjność danego modelu, ilość modyfikacji jakie można włożyć w niego, jak również ilość sztuk na serwerze 090420442200328662104912415.png

Pierwsza ilość jest ze stycznia a druga z przed tygodnia.

Mniej-więcej takimi parametrami oraz konsultacjami z "mirkami samochodowymi" kierujemy się gdy dodajemy auta. 

Cena tego modelu o który tak zdenerwowałeś się jest i tak niższa niż powinna być.

Nie możemy dodać go w tym momencie, w cenie 250 000 ponieważ skończy się jak z "Rancherem". To, że teraz cena tego auta jest taka nie oznacza, ze gdy rynek nasyci się to cena nie spadnie...serio ludzie poczytajcie trochę o zasadach działania rynku, popycie, podaży zanim coś skomentujecie.

Tak dla porównania czy chlebek, bułki które je każdy z Was prawie codziennie kosztują tyle samo co 5 lat temu?!? 

Zawsze po dodaniu aut do salonu, fabryki sprawdzam ich sprzedajność i reaguje gdy dzieje się coś niepokojącego.

• Like 12
  • OK 3
  • Niesamowite 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@CjPomarancza spodziewałem się od Ciebie więcej. Nie widzę miejsca na tym serwerze dla osób które wyrażają się o innych tak jak Ty dzisiaj. 

• Like 7
  • XD 3
  • Hmm? 2
  • WTF 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 minut temu, AFX napisał:

@CjPomarancza spodziewałem się od Ciebie więcej. Nie widzę miejsca na tym serwerze dla osób które wyrażają się o innych tak jak Ty dzisiaj. 

Proszę, wręcz błagam o ostatnią szansę. Moge dostać mute nawet na miesiąc lub inną karę adekwatną do tego, przysięgam, że będę się starał nie wyzywać nikogo w żadnym stopniu. Spędziłem tutaj 2 tysiące godzin i nie chcę tego wszystkiego tracić przez zwyzywanie kogoś. Możecie się śmiać, że to tylko gra, że błagam o litość na jakimś głupim serwerze ale ja na prawdę się tu bardzo mocno wkręciłem, poznałem wiele wspaniałych ludzi, ba, może się to wydać głupie lub dziwne, ale poznałem tu więcej normalnych ludzi niż w prawdziwym życiu... BARDZO przepraszam wszystkich których zwyzywałem w jakimś stopniu, starałem się z tym uważać, żeby nie przeholować i nikogo nie zbesztać zbyt mocno, tak, żeby go to naprawdę mocno dotknęło. Zazwyczaj kończyło się na jednym wyzwisku i to było tyle, zawsze starałem się nie wyzywać rodziców, żeby umarli lub żeby stała im się krzywda, tylko nazywałem ludzi debilami, idiotami etc. Wybaczcie : ( 

• Like 1
  • OK 5
  • Dzięki 1
  • XD 7
  • Niesamowite 1
  • Hmm? 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

4 minuty temu, CjPomarancza napisał:

Zazwyczaj kończyło się na jednym wyzwisku i to było tyle, zawsze starałem się nie wyzywać rodziców, żeby umarli lub żeby stała im się krzywda,

a to mam Ci podziękować, ze Twoje wyzwiska były tylko do mnie?!?

5 minut temu, CjPomarancza napisał:

tylko nazywałem ludzi debilami, idiotami etc

a z tym to Ty żartujesz czy tak serio?!?

• Like 7
  • Haha 1
  • XD 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Maga napisał:

a z tym to Ty żartujesz czy tak serio?!?

Nie żartuję, może nie pamiętam takich rzeczy(?) ale zawsze starałem się hamować i mówię to całkiem poważnie. Sam nie lubiałem po kimś "ostro jechać" bo potem sprawiało mi to smutek. Możecie mi wierzyć lub nie, ale staram się mówić prawdę :( Chwilę przed tym sprawdzałem logi, co ja takiego pisałem, czy ja na prawdę pojechałem mocno po bandzie i mocno zwyzywałem i macie rację. Znalazłem coś takiego, chyba jeden log (może więcej, jeszcze szukam) i nazwałem typa "z*ebem pie*dolonym", ale nie pamiętam już dlaczego. Na pewno nie było to bez powodu, normalnie staram się być w miarę cicho (mhm, nie udaje mi się to), lecz jak ktoś mnie rozwścieczy to potrafię... no, sami wiecie. 

6 minut temu, Maga napisał:

Jak widać nie były tylko do Ciebie, miałem dzisiaj bardzo zły dzień (nie, nie szkoła, poszedłem spać tak jak poradziłaś na goldzie : )) i po prostu byłem zdenerwowany, na dodatek po wejściu na serwer dotarła do mnie ta wiadomość... Raczej normalne, że jeśli coś drożeje to są osoby które są z tego niezadowolone? 

• Like 3
  • OK 1
  • XD 2
  • Niesamowite 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, CjPomarancza napisał:

Możecie mi wierzyć lub nie, ale staram się mówić prawdę

Prawdę? Mówienie komuś, ze jest idiota, debilem uważasz za właściwe?!?

8 minut temu, CjPomarancza napisał:

Raczej normalne, że jeśli coś drożeje to są osoby które są z tego niezadowolone? 

Mogłeś być niezadowolonym, złym, zdenerwowanym ale to nie powód aby wyzywać kogoś. Krytykę do danej osoby, czynów jej, postępowania można wyrazić w sposób kulturalny.

Jeśli Ty tak postępujesz i wyzywasz ludzi na serwerze przez swoje zdenerwowanie to nie wiem czy jest sens dawania Ci ub.

• Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • XD 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, Maga napisał:

Prawdę? Mówienie komuś, ze jest idiota, debilem uważasz za właściwe?!?

Nie uważam, że mówienie komuś, że jest debilem jest właściwe... obraza to obraza. Wiem, że mnie poniosło i to rozumiem. Jeszcze raz przepraszam każdego, kogo obraziłem... Błagam o tę jedyną szansę, mogę dostać karę za jedno zwyzywanie i dostać perma na zawsze BMA. Wtedy to zrozumiem i będę wiedział, że ja po prostu jestem za bardzo toksyczny na ten serwer czy ogólnikowo dla innych ludzi. 

• Like 4
  • XD 3
  • Niesamowite 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak narysujesz mi ładnego kwiatka to wybaczam :( qH5D1rk.jpg

N1T2SuT.jpg

• Haha 1
  • XD 14
  • Hmm? 1
  • WTF 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Haha, dobry agent jesteś. Cały czas mnie prowokowałeś (wiesz czym, nie napiszę tego publicznie, w razie w mogę na pw podesłać), na dodatek przeprosiłeś, ja się z tobą pogodziłem a potem nazwałeś mnie ponownie tak samo. Nie masz za grosz honoru :) Sam chciałeś się pogodzić i napisałeś do mnie "przepraszam", a tu proszę jak bardzo mnie przeprosiłeś. Jak tak bardzo tego chcesz... 
https://sketchtoy.com/68740417
Zwyzywać Cię więcej nie zwyzywam, bo nie mogę, no ale szanujmy się 

• Like 7
  • OK 2
  • Dzięki 1
  • XD 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam za wypowiedź, proszę nie karać. Ale właśnie szanujmy sie. O ile by była milsza gra bez tej zawiści, bez obrażania. To tylko gra, ale jednak jesteśmy jakąś społecznością i powinniśmy mieć do siebie szacunek, niezależnie czy ktoś inny do nas ma albo nie. Sama czasem klnę na org albo pm do znajomych, ale nie obrażam nikogo. To my jako społeczność tworzymy ten serwer, bez nas by nie istniał. Więc nie ma co tu emocji wyrzucać, bo one za chwilę mina. Zawsze nowości wzbudzają emocje i pozytywne i negatywne. Te negatywne są bez sensu bo nic nie wnoszą. Peace 😀

• Like 12
  • Niesamowite 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.