Skocz do zawartości
All4Tech

Apelacja o Unbana na serwerze :0

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: IPlay4Tech

Serial : 22C3374B622CC0F2B42D1BF291DE4F04

Staż na serwie: Tak naprawdę to zapomniałem ile na nim grałem ale grałem bardzo dużo , serwer dla mnie bardzo dużo znaczył 

Nick admina: BloodLine_

Powód zbanowania: Nie wiem jak tutej to napisać przeglądałem wiele apelacji lecz nie wiem więc daje linka --> 

Krótki opis sytuacji: Zaproponowałem Szalonemu moją sabre za jego Jestera + miałem mu dopłacić 25k,

Coś od siebie: Tak jak już napisałem u góry to zaproponowałem Szalonemu sabre za jestera i 25k spłacałem dzień w dzień pieniądze żeby już mieć do z bani, gdy doszłem do 15k spłaty złamałem nogę gdy grałem w piłkę, nic nadzwyczajnego każdemu może się zdarzyć, więc wiadomo leżałem długi czas w szpitalu i potem rehabilitacja, w szpitalu nie mogłem grać na serwerze ponieważ nie miałem żadnego laptopa ni nic tam żebym mógł grać. Miałem więc nadzieje że Szalony nie napisze na mnie skargi i że jak tylko wrócę na serwer zacznę żwawo zarabiać, lecz niestety miałem bana do 2030 Minął rok od tego zdarzenia i chodziłem po różnych serwerach mta lecz żaden mi nie przypadł do gustu jak PyLife był to mój ulubiony serwer , był na tym serwerze taki fajny klimat wszędzie wiedziałem gdzie co jest i miałem przyjaciół ( wiem że nie możliwe ). Niektórzy mogą się śmiać że tak długo zwlekałem z napisaniem apelacji, ale myślę że nadszedł ten czas napisania jej i mam nadzieję że jednak dostanę unbana na serwerze ❤️ Dziękuję za przeczytanie mojej apelacji i życzę miłego dnia. :3 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli Szalony gra jeszcze na serwerze mogę mu spłacić te 15k :( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niewłaściwa nazwa tematu, proszę się zapoznać z wytycznymi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.