Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick:|GCN|kaczore 

Serial: C55EC61485B0C35B3CCC0342EA8A9FB4

Staż na serwie: 2 lata 

Nick adminanoctropolis

Powód zbanowania:" złośliwe i notoryczne przeszkadzanie w grze poprzez bugowanie dm"

Krótki opis sytuacji: Po dłuższym czasie nieobecności na serwerze postanowiłem podjąć prace jako medyk  "Aplikant" no i uleczałem postacie na serwerze i gdy podszedłem do pracownika straży miejskiej  skończył mi się sprej  i zdarzyło mi się go uderzyć 3 razy lecz na nagraniu nie widać jak uderzam inne osoby lub przeszkadzam im w grze.

Dowody: niestety dowodów nie mam ponieważ tak jak mowie to był mój pierwszy dzień jako medyk i nie spodziewałem się takiej sytuacji.  

Link do poprzedniego podania:

Coś od siebie: wiec tak Jak mowie w grze jestem już 2 lata lecz miałem trochę przerwę  w grze lecz nie dłużą  z serwerem jestem związany dobrze ponieważ serwer mi się podoba pod każdym względem,A akcja zaczęła  się tak ze ja jako medyk widziałem jak holownik potrąca pracownika sm i podszedłem  do niego aby go uleczyć  nie zauważyłem ze  skończył  mi się sprej do leczenia i uderzyłem go, Po za tym na nagraniu nie widać jak  przeszkadzam innym gracą w grze lub w pracy "SPECJALNIE" nic nie było zamierzone ani specjalnie. chciał bym się starać o zdjęcie  bana lub zmniejszenie dni kary. Ponieważ niedawno założyłem organizacje na serwerze a nie mam tam dużo  członków a jeśli organizacja się nie powiększy względem osób mogę stracić wszystko co zainwestowałem na organizacje. Proszę o szybka odpowiedz jest to dla mnie ważne!!! A pana z straży miejskiej PRZEPRASZAM  nie miało to tak wyglądać.

Edytowane przez |GCN|kaczore

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro nie potrafisz się przyznać do celowości, to ban zostaje.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.