Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym uzyskac pomoc, ponieważ podczas logowania w ogóle nie gra muzyka ale to jeszcze bym przeżył. Głównie chodzi mi o to że w ogóle nie działają mi serwerowe radia i czasem zdarza się tak że w ogóle dzwięku nie mam na serwerze. Dodam że niedawno miałem aktualizacje windowsa, przed aktualizacją wszystko było dobrze. Robiłem ponowną instalacje mta. Z góry dziękuje za pomoc!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moze tak najprościej, masz dźwięki MTA w ustawieniach włączone? 
Zobacz czy jak wchodzisz do panelu logowania i powinna zacząć grać muzyka to czy w konsoli nie ma "BASS ERROR" 

• WTF 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, |smsa|cjpomarancza napisał:

Moze tak najprościej, masz dźwięki MTA w ustawieniach włączone? 
Zobacz czy jak wchodzisz do panelu logowania i powinna zacząć grać muzyka to czy w konsoli nie ma "BASS ERROR" 

Właśnie jest takie coś, zapomniałem dodać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, |smsa|gereq napisał:

Również mam problem z muzyką w logowaniu.

A działają Ci radia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta radia działają, hah, teraz gdy to napisałem po 2 miesiącach mam muzykę.. (What)?

• XD 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 minut temu, |smsa|gereq napisał:

Ta radia działają, hah, teraz gdy to napisałem po 2 miesiącach mam muzykę.. (What)?

Mi nie działają ani radia ani muzyka przy logowaniu, sprawdzę sterowniki może coś będzie nie tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
40 minut temu, |smsa|gereq napisał:

No może. Spróbuj MTA od nowa też pobrać, może coś da ;v

Próbowałem, nic nie daje 😣

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dźwięki serwerowe takie jak odgłos silnika masz? Chodzi mi o wszystkie po za muzyką.

• Dzięki 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z jakiego źródła masz GTA? Mógłbyś pobrać GTA z innej strony jeśli posiadacz cracka.

• Dzięki 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, |TAXI|motomoto12 napisał:

Dźwięki serwerowe takie jak odgłos silnika masz? Chodzi mi o wszystkie po za muzyką.

Czasem mam a czasem nie.

2 godziny temu, LouisRossi.303 napisał:

Z jakiego źródła masz GTA? Mógłbyś pobrać GTA z innej strony jeśli posiadacz cracka.

Miałem gta ze steama, zmieniłem konto steam i gta nie było ale zostało z poprzedniego konta (Nie wiem jak to się stało że nie musiałem kupować gta, zachowało się z poprzedniego konta), na początku było dobrze a potem nawet w gta nie było głosu i lagowało. Pobrałem gta z chomikuj i też nie było głosu 😣. Kupię teraz gta ze steama, powinno działać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem kiedyś podobny problem, spróbuj usunąć zawartość tego foldera MTASanAndreas1.5\mods\deathmatch\resourcesm . Jak kolega wyżej napisał, sterowniki też możesz wymienić, najlepiej na realtek high definition audio.

• Dzięki 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, LouisRossi.303 napisał:

Aktualizowałeś sterowniki? Może to by pomogło.

Tak, pobrałem program, który aktualizuje automatycznie sterowniki i wczoraj właśnie zaktualizowałem ale teraz nie mam gta są. Nie chcę już pobierać z neta żadnego badziewia, w środę kupię na steam i zobaczymy czy będzie dobrze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może to pomóc, bo MTA może mieć problem z synchronizacją plików. Mi kiedyś się mieszały pliki i jak jechałem perkiem to miałem dźwięk klaksona zamiast silnika xD.

• Dzięki 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze, jeżeli problem będzie występował nadal, spróbuj usunąć pliki w GTA san andreas user files.

jeżeli używasz jakichś modów dźwiękowych, usuń je.

• Dzięki 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
37 minut temu, |TAXI|motomoto12 napisał:

Może to pomóc, bo MTA może mieć problem z synchronizacją plików. Mi kiedyś się mieszały pliki i jak jechałem perkiem to miałem dźwięk klaksona zamiast silnika xD.

31 minut temu, LouisRossi.303 napisał:

Dobrze, jeżeli problem będzie występował nadal, spróbuj usunąć pliki w GTA san andreas user files.

jeżeli używasz jakichś modów dźwiękowych, usuń je.

Dobra, zrobię tak jak mówicie. Dzięki wielkie za pomoc! 💪😄

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś pomogło?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
49 minut temu, lajoN napisał:

Coś pomogło?

Dopiero jutro zakupie gta i sprawdzę, można zamknąć jak coś to otworze nowy wątek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...