Jump to content
wells51

Temat: |Ksiadz|xeberek zbanowany przez |KOMIS|ZIELUNINIO92

Recommended Posts

Nick: |Ksiadz|xeberek

Serial:04A7980761049093360F622EE0660082

Staż na serwie: 188h 45m 3 lata

Nick admina: |KOMIS|ZIELUNINIO92

Powód zbanowania: Powód to blokowanie klawiszy 

Krótki opis sytuacji: bana dostalem dzisiaj w nocy wczoraj gralem i nie pracowalem wiec nie mialem po co klawiszy blokwoac po poscigu z kumplem wyszlismy z serwera dzisiaj chce wejsc i nie moge patrze f8 a tam ban do 2035 klawisze zblokowalem raz i bardzo za to przeraszam .

Dowody:  nie mam i nie chce ich szukac na sile bo to nie ma sensu 

Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie.

Coś od siebie: Chcialem bardzo przeprosic za to co zrobilem bo to bylo glupie gram na tym serwerze 3 lata i bardzo go lubie i chcialbym jeszcze pograc bo jest wedlug mnie najlepszym serwerem w polsce gralem na innych ale inne sa o wiele gorsze ten ma cos w sobie ma klimat dlatego chcialbym zostac odbanowany zebym mogl grac dalej przepraszam jeszcze raz cala administracje i wszystkich graczy mam nadzieje ze ktos mi wybacze i mnie odbanuje  obiecuje ze nigdy juz teego nie zrobie pozdrawiam i zycze milego dnia pa.

• Like 1

max 1000 euro to bylo na  lodolamaczu ktory mi sie  zbugowal po chyba 20 min jak spalem i lecialo za premke 3 razy wiec 900 euro po 3 h mnie wyrzucilo

Edited by |Ksiadz|xeberek
  • XD 1

Proponuje odebranie 5k na rzecz serwera w zamian za odbanowanie. Zgadzasz się na to?

• Okay 1

no okej ale wolal bym max 2000 poniewaz kara jest troche przesadzona zarobilem 900 pln a kara 20 lat lub 5k ale jak sie nie zgadzasz na 2 k to daj juz te 5000 i odbanuj

Odebrano 5k, odbanowany, nie buguj więcej systemu anty-afk.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...