Jump to content
Kamil^

Kamil^ zbanowany przez noctropolis

Recommended Posts

Nick: Kamil^

Serial:94168E9EDA77556C0B3DED194AD33143

Staż na serwie: 3 lata

Nick admina: Noctropolis

Powód zbanowania: handel poza serwerem

Krótki opis sytuacji: Napisałem na radiu ze szukam gracza który udzieli mi pozyczki. Vortex odezwał się do mnie ze jest w stanie udzielić mi tej pozyczki. Dalej nie wiem dlaczego dostałem bana za handel poza serwerem. Umówiłem się z vortexem ze da mi miesiąc na spłatę poniewaz nie wchodzi juz prawie na serwer a ja mu te pieniądze oddam z zyskiem dla niego. Może mi ktoś wytłumaczyć za co dostałem bana skoro pozyczki na serwerze są legalne ?

Dowody: brak

Link do poprzedniego podania:

Coś od siebie: Naprawdę dobrze mi się gra na serwerze po dłuzszej przerwie. Zacząłem sporo zarabiać i chciałbym dalej kontynuowac rozgrywkę.

• XD 1

Zastanów się dobrze nad swoją wersją. Drugi raz nie zapytam jak było naprawdę.

• Like 1

Dobra nie zamierzam dalej kłamać przyznaje się do winy ale prosilbym o zostawienie chociaż jakiegoś samochodu ciężko pracowałem na nie nie wiem co mi odbiło z tym kupywaniem pieniędzy. Przepraszam za zamieszanie 

• XD 1

Handel poza serwerem + kłamstwo - jedyna opcja to całkowity reset konta, jeżeli chcesz tu jeszcze grać. Proszę o decyzję.

• Like 1

Konto zresetowane, odbanowany. Ostrzegam, że jeszcze raz spróbujesz czegoś podobnego i nigdy tu już nie zagrasz.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...