Jump to content
PonieVash.ROSE*

Prośba/pytanie do administracji, głównie RCON

Recommended Posts

Witam, przychodzę tutaj z pewną sprawą która mnie dotknęła. Otóż sprzedałem samochód marki Sultan na raty graczowi Smash, który otrzymał perm bana. Straciłem 304000e i pytanie brzmi: Czy choć część pieniędzy mogę odzyskać z tego? Robiłem na to sporo czasu i szkoda mi żeby to wszystko przepadło. Zostało mi jedno wielkie nic i nie mam pojęcia jak dalsze przygody z serwerem mi się potoczą, choć serwer jest najlepszym RPG w Polsce, to takie rzeczy powinno jakoś zadziałać. Gracz został zbanowany za wielokrotne oszustwa, lecz sprawa mnie gryzie, bo mojego tematu jeszcze nie przeczytaliście. Proszę o zwrot pieniędzy, to dla mnie naprawdę ważne. 

Tutaj macie wszystkie potrzebne rzeczy, proszę bardzo administracjo... choć ten jeden raz... :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udzielasz pożyczki na własną odpowiedzialność i niestety nie ma cienia szans, że adminstracja odda Ci jakiekolwiek pieniądze, takie są zasady.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Sprzedajesz pojazd na raty, więc jest to swego typu pożyczka, lecz niczego to nie zmienia. Nie odzyskasz swoich pieniędzy

Edited by //mentos^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Administracja od zawsze nie ubezpiecza pożyczek, rat, wymian. Skoro jesteś wystarczająco naiwny, by takie ryzykowne operacje przeprowadzać, to robisz to na własne ryzyko i nie możesz potem szukać pomocy, gdy coś pójdzie nie tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...