Jump to content
PonieVash.ROSE*

Prośba/pytanie do administracji, głównie RCON

Recommended Posts

Witam, przychodzę tutaj z pewną sprawą która mnie dotknęła. Otóż sprzedałem samochód marki Sultan na raty graczowi Smash, który otrzymał perm bana. Straciłem 304000e i pytanie brzmi: Czy choć część pieniędzy mogę odzyskać z tego? Robiłem na to sporo czasu i szkoda mi żeby to wszystko przepadło. Zostało mi jedno wielkie nic i nie mam pojęcia jak dalsze przygody z serwerem mi się potoczą, choć serwer jest najlepszym RPG w Polsce, to takie rzeczy powinno jakoś zadziałać. Gracz został zbanowany za wielokrotne oszustwa, lecz sprawa mnie gryzie, bo mojego tematu jeszcze nie przeczytaliście. Proszę o zwrot pieniędzy, to dla mnie naprawdę ważne. 

Tutaj macie wszystkie potrzebne rzeczy, proszę bardzo administracjo... choć ten jeden raz... :( 

Udzielasz pożyczki na własną odpowiedzialność i niestety nie ma cienia szans, że adminstracja odda Ci jakiekolwiek pieniądze, takie są zasady.

• Like 1

Posted (edited)

Sprzedajesz pojazd na raty, więc jest to swego typu pożyczka, lecz niczego to nie zmienia. Nie odzyskasz swoich pieniędzy

Edited by //mentos^

Administracja od zawsze nie ubezpiecza pożyczek, rat, wymian. Skoro jesteś wystarczająco naiwny, by takie ryzykowne operacje przeprowadzać, to robisz to na własne ryzyko i nie możesz potem szukać pomocy, gdy coś pójdzie nie tak.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...