Jump to content
Marwin

Wniosek o odwieszenie prawa jazdy: Marwin ukarany przez RamboPL

Recommended Posts

Nick: Marwin

Staż: 1800h

Serial: 44392D68627F8B973C9E96E85A4E2104

Nick osoby zawieszającej: RamboPL

Powód zawieszenia prawa jazdy: Notorycznie odwalanie na giełdzie lv.

Opis sytuacji: Jechałem dosyć szybko po giełdzie LV, nikogo nie potrąciłem, nawet nie przywaliłem w inny pojazd. Dojeżdżam do końca giełdy, miałem już wyjechać i zostało zabrane mi prawo jazdy.  

Dowody: BRAK

Coś od siebie: Nie zrobiłem nic złego a zostało zabrane mi prawo jazdy. Jak wspomniałem jechałem szybko po giełdzie wraz z kolegą. Jak zostało zabrane mi prawo jazdy, kolega powiedział że jeździłem po innych pojazdach. Nigdy w życiu bym takiego czegoś nie zrobił, powiedziałem mu że jechałem normalnie omijając inne pojazdy oraz graczy. Podejrzewam, że ta sytuacja jest spowodowana przez lagi internetowe, ponieważ mam słaby internet. Jeśli wyglądało to u Ciebie inaczej to tylko wina mojego internetu. Przepraszam za zaistniałą sytuację ale w mojej okolicy nie ma dostępnego lepszego internetu. Szkoda, że nie nagrywałem całego zajścia, wtedy miałbym dowody, że poruszałem się po giełdzie normalnie. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.

Jazda na szaleńca, taran każdego napotkanego gracza  oraz odwalanie to według ciebie nic złego.

Dla mnie uczciwą opcją będzie, jak odczekasz kare w całości i miejmy nadzieję że Ciebie czegoś to nauczy.

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...