Jump to content
Sign in to follow this  
Frog.

Wniosek Unbana Frog. zbanowany przez noctropolis

Recommended Posts

Nick: Frog.

Serial: A998E4DD048CAB81486A78FAC625BA54

Staż na serwie: 5 lat

Nick admina: noctropolis

Powód zbanowania: Sprzedaż gotówki.

Krótki opis sytuacji: A więc tak, wchodzę sobie po długiej przerwie na pylife, patrzę nie mam majątku, złożyłem apelację o kradzież i dałem sobie spokój z serwerem. No ale jest taki superowy ze stwierdziłem ze wrócę próbuje wejść na serwer, patrze BAN :o wielkie zdziwienie odrazu wbijam na forum o co chodzi. Jeżeli sprzedał bym majątek nie pisał bym apelacji o kradzież ponieważ liczył bym się z banem, więc no kurcze, a ten co założył prośbę o UNbana nie podał żadnych dowodów ze to był handel, więc na jakiej podstawie mu wierzycie ze mnie nie okradł?.. 

Dowody: Daje linka do jego apelacji żeby było prościej "

Link do poprzedniego podania: 

Coś od siebie: Prosiłbym bardzo o UNbana na pylife, jest to najlepszy serwer na jakim grałem, a to że tamten mnie okradł i napisał ze to był handel spoko, ale jakie on ma na to dowody? żadnych.. aż specjalnie sprawdzałem w apelacji, czyli co też mogę wbić sobie na czyjeś konto go okraść, napisać apelacje o UNbana? i on dostanie unbana za handel bo tak sobie powiedziałem? dla mnie coś tu jest nie halo i nie spodziewałem się tego po takiej super administracji jaką pamiętam. Jeżeli mi nie wierzycie dobrze przeboleje to mogę zacząć zarabiać kase od nowa tylko prosił bym o ubnana bo się naprawdę stęskniłem za serwerem. Nie mam zamiaru powiedzieć prawdy? nie pamiętam dokładnie jak było było to bardzo dawno temu dlatego prosze o unbana bez kasy, i będzie fair dla każdego. Ale moim zdaniem jak był bym winny nie pisał bym o skradzioną gotówkę bo znam serwer i wiem ze jest to karalne.. czyli rozumiem z twojej polityki ze mogę kogoś okraść i bez dowodów jak ten typ kogoś oskarażyć? serio?. Pozdrawiam Forg :) 

A dodam jeszcze ze dostałem wiadomości na PW od tego typa co napisał apelację o UB czy się cieszyłem z kasy i elegy a ja wciąż nie w temacie, 

Jak już pisałem Ci na PW, nie wierzymy w to, że ktoś ot tak włamał się na Twoje konto tylko dlatego, że miałeś "łatwe hasło". Nie ma czegoś takiego jak możliwość zgadnięcia hasła, kombinacji "łatwych haseł" są miliony, a nasz system banuje intruza po kilku/kilkunastu próbach. Możliwości są dwie - albo sprzedałeś to konto, dokładnie tak jak handlarz przedstawił to w skardze, albo znał on Twoje hasło i tylko dlatego się włamał. Nie dojdziemy do tego jak był, skoro nie masz zamiaru się przyznać. Dla nas o wiele bardziej prawdopodobna jest historia, że sprzedałeś konto, a teraz idziesz w zaparte. Niejeden już taki był i niejeden taki będzie.

Niezależnie od tego, ponieważ jest to pierwsza sytuacja, dostaniesz możliwość gry, ale tylko na nowym koncie. Odbanuję sam serial, a konto Frog. pozostanie zbanowane na zawsze.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...