Jump to content
mexicanoo

Skarga na |SAPD|turbii

Recommended Posts

Posted (edited)
Data i godzina zdarzenia: 2019-03-24, około godziny 10:10-10:20
Nick/pasek: |DPAS|mexicanoo
Nick/pasek oskarżonej osoby: |SAPD|turbii
Mój serial: 77ED543FBDACCFE0DF9BB457B896BFB3
Opis: Witam pod dostaniu mandatu od SAPD, zauważyłem jak pewien z członków frakcji łamie regulamin załatwiając sprawy prywatne m.in.: sprzedawał premium innemu graczowi, podwoził kolegę do innego miasta podczas służby.
Dowody w postaci logów: Nie mogę przewinąć konsolki do góry nie wiem dlaczego, ale ktoś z wyższej rangi powinien znaleźć z około danej godziny w pierwszym punkcie wzoru jak gracz pisał do drugiego że mu sprzeda kod i pisał że go podwiezie, więc chyba nie trzeba dawać dowodów ponieważ sytuacja miała miejsce kilka minut po otrzymaniu mandatu, ale na wszelki wypadek zamieszczam że gracz pełnił służbę: https://imgur.com/a/eTwWBtl
Edited by |DPAS|mexicanoo
  • Like 1
  • XD 19
  • Amazing 1
  • Hmm? 2

Administrator może sprawdzić, bo ja nie mogę przewijać tylko do któregoś momentu. To chyba nie jest problem.

• XD 1

*proszę nie karać pkt*

Zmień nazwę tematu na 'Skarga na <nick osoby oskarżonej> '

Dlaczego piszesz skargę bez jakichkolwiek dowodów? To ty chcesz abym został ukarany, a nie administracja. Gdyby administracja chciała mnie ukarać zrobiła by to bezpośrednio na serwerze. Na tym screenie widać tylko jak sam jadę w radiowozie. 

• Like 5
  • XD 3

Screen nawiązuje do tego że byłeś na służbie, a administracja tylko może sprawdzić te logi z danej godziny. Przestań wołać kolegów żeby dawali te reakcje pod postem, bo nie widzę niczego śmiesznego w tym, najzwyklejsza skarga.

• WTF 6

Proszę nie karać punktami

Panie @|DPAS|mexicanoo nie piszemy skarg bez dowodów. Przeczytaj ten poradnik i dodaj dowody w postaci logów.

• Hmm? 1

Posted (edited)

Chcesz się zemścić za karę, którą dostałeś ode mnie słusznie? Wytłumacz mi sens tego - przeszkadzałeś 2 urzędowym strażnikom, miałem nie zareagować? Dodatkowo na Twoje zachowanie było zgłoszenie dla służb, pojechałem na interwencję. Dostałeś 2 ostrzeżenia ode mnie, abyś się przesunął - nie przeszkadzał, lecz to nie poskutkowało. Szukasz teraz "haka" na mnie za mandat. Czekam na dowody. Co do kolegów których namawiam do reakcji, dlaczego tak twierdzisz? Nie chwale się że jest na mnie skarga, z reszta reakcje są puste, a ludzie reagują - bo twierdzą że skarga jest śmieszna. 

Edited by |SAPD|turbii
  • Like 3
  • Haha 1

[code][2019-03-24 10:06:44] [Output] : 9 |SAPD|turbii: chcesz kupic tą premke?[/code]

[code][2019-03-24 10:06:47] [Output] : 51 drakYT: No[/code]

[code][2019-03-24 10:06:53] [Output] : 9 |SAPD|turbii: przelej[/code]

[code][2019-03-24 10:06:57] [Output] : 51 drakYT: to musze do banko[/code]

[code][2019-03-24 10:16:17] [Output] : 51 drakYT: Podwieziesz na SF[/code]

[code][2019-03-24 10:16:21] [Output] : 9 |SAPD|turbii: urzad?[/code]

[code][2019-03-24 10:16:31] [Output] : 9 |SAPD|turbii: dawaj lecimy[/code]

Dowody chyba wyraźnie pokazują, że funkcjonariusz załatwiał swoje sprawy prywatne na służbie.

Bez przerwy stałeś w miejscu, i nie przyjechałeś bo ktoś Cię o to prosił. Zwróciłeś mi uwagę tylko jeden raz a nie dwa, nikt nie pisał że komuś przeszkadzam. Mandat to swoją drogą. To jest skarga na Ciebie że nie przestrzegasz regulaminu a nie skarga na mandat.

Proszę nie karać Punktami

"Bez przerwy stałeś w miejscu, i nie przyjechałeś bo ktoś Cię o to prosił. Zwróciłeś mi uwagę tylko jeden raz a nie dwa, nikt nie pisał że komuś przeszkadzam. Mandat to swoją drogą. To jest skarga na Ciebie że nie przestrzegasz regulaminu a nie skarga na mandat."

Mi przeszkadzałeś oraz mojemu partnerowi z SM skarżyliśmy się na ciebie do @|SAPD|turbii na /pm

Poproszę o dowody, bo nie pamiętam a skoro tak bardzo ci przeszkadzałem że aż pracy wykonywać ważnej nie mogłeś to trzeba było napisać. Ale jeżeli masz drążyć ten temat to załóż osobny temat. Odpisywanie teraz kilku osobom które wjeżdżają mi bez żadnych argumentów i nie wnoszą nic mija mi się z celem

• XD 1

W porządku, dostałem logi więc się wypowiem. W logach widać jak proponuję graczowi @drakYT kupno premium, nie ma nigdzie napisane, że mu je sprzedałem - lecz jestem człowiekiem który nie lubi kryć prawdy, sprzedałem mu premium na 7 dni. Co do 2 członu logów, do podwózki - w regulaminie jest napisane "10. Frakcja ta to zorganizowana grupa, w której panuje hierarchizacja, oraz dyscyplina. Niedopuszczalne są zachowania takie jak egoizm, prowokacje, brak współpracy, brak pomocy, plotkowanie itp." - Gracz poprosił mnie abym podwiózł mnie do urzędu - jako członek frakcji SAPD mam obowiązek pomagać oraz pilnować porządku w San Andreas, w taki sposób pomogłem graczowi. 

• Like 1
  • Okay 1
  • Thanks 1
  • XD 1
  • WTF 1

Tak czy siak, sprzedałeś lub próbowałeś sprzedac premium na sluzbie.

• WTF 1

Ale to jest nadużywanie zacytowanego przez ciebie punktu, powiozłeś @drakYT tylko po to aby sprzedać swój towar a nie z czystej dobroci ;)

• Like 1

Teraz, Piankowski2115 napisał:

Ale to jest nadużywanie zacytowanego przez ciebie punktu, powiozłeś @drakYT tylko po to aby sprzedać swój towar a nie z czystej dobroci ;)

Jak to "Sprzedać swój towar"

|SAPD|turbii Mnie podwiozł z czystej dobroci, mogę nawet podać logi kiedy dojechaliśmy.

Ale sprzedał podwiózł cię tylko po to aby sprzedać premium... bo nie miałeś hajsu przy sobie, bo gdyby nie kupno kodu nie jechałbyś do bankomatu ;)

• XD 2

Poproszę o punkty dla @Piankowski2115 za wypowiadanie się w skardze bez jego "dotknięcia". Co do podwózki, nie była ona pod bankomat, tylko do urzędu, gracz chciał się zatrudnić jako urzędowy SM w San Fierro. Postanowiłem w porządku, podwiozę go.

• Like 1
  • Hmm? 2

To jest prawda lecz gdy zobaczyłem że ktoś zajął SM to się zdenerwowałem.

Proszę zaprzestać zbędnych dyskusji.

Proszę o przejęcie skargi przez zarząd SAPD.

Nie jesteś członkiem frakcji od wczoraj i powinieneś dokładnie znać regulamin funkcjonariusza. W nim masz wyraźnie napisane że:
Zgodnie z Punktem 3 Dział III który brzmi
Podczas pełnienia służby zakazuje się załatwiania spraw prywatnych, udziału w eventach(ewentualnie zabezpieczenie imprezy), czy też wykonywania czynności niezwiązanych z SAPD.
Sprawdziłem logi i potwierdza się, że sprzedałeś graczowi kod premium na służbie, tym samym złamałeś punkt regulaminu.

Jesli chodzi o podwiezienie gracza przytoczyłeś tutaj punkt o pomocy graczom. Znając regulamin powinieneś wiedzieć, że jest też taki punkt jak Pkt 7, Dział IV brzmiący następująco:
Zabronione jest przewożenie cywili pojazdami jednostki(wyjątkiem są zatrzymani)

W związku z tym tą czynnością również złamałeś regulamin. Przytoczyłeś punkt regulaminu, w którym mowa jest o pomocy, jednak pomoc nie ogranicza się do podwózki gracza, pomoc to też danie wskazówki w jaki sposób można się dostać do danego miejsca.
Na pojeździe frakcyjnym napisane jest POLICJA a nie TAXI.

Podsumowując, skarga na Ciebie jest słuszna, złamanie regulaminu powoduje, że poniesiesz konsekwencje we frakcji.

Skargę zamykam

• Like 4
  • Okay 1
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...