Jump to content
|2JZ|Bartoszz*

🖥️ GRAFIKI na zamówienie by Bartoszz 🖥️

Recommended Posts

Posted (edited)

Typ grafiki - avatar 

Grafiki która ma się znajdować na twoim avatrze itp - chciałbym aby nadal pozostała ta Alpaka która mam ale w formie Gifu jakiegoś z moim nickiem.

Co ma znajdować się na grafice - mój nick  Jacob** żeby znikał i się pojawiał, i żeby był jakoś przekształcony typu żeby był czarno biały na tle tej alpaki

Budżet- dogadamy się na pw

Typ grafiki - tło 

Co ma znajdować się na grafice itp - chciałbym mieć to jakoś podzielone że by było kilka zdjęć w jednym, moje zainteresowania, czyli żużel, straż pożarna, gitara elektryczna, Militari i aeroklubu podeślę Ci fotki które miały by tam być zamieszczone. 

Co ma znajdować się na grafice - te zdj które Ci podeślę, jakoś lekko je obrobić, i żeby były podzielone podeślę Ci coś podobnego z k69 o takie coś będzie mi chodziło 

Budżet dogadamy się na pw

Edited by |A-K69N|Jacob

Typ grafiki (tło,avatar,sygnatura) Avatar GIF

Grafika która ma się znajdować na twoim avatarze, tle itp: W tle samochód dodge challenger srt, kolorystyka najlepiej szaro-czarna.

Co ma się znajdować na grafice:  Mój nick Garaz. Zależy mi na tym aby napis Garaz był jak najbardziej czytelny.

• Like 2

Posted (edited)

Typ grafiki (tło,avatar,sygnatura): Avatar

Grafika która ma się znajdować na twoim avatarze, tle itp: W 100% oddaje się w twojej wyobraźni

Co ma się znajdować na grafice: Mój nick...

Budżet: Kontakt PW forum - cały czas online  

Proszę o jakąś bombę w twoim wykonaniu! ;)

Edited by |SM|Davio
  • Like 1

Posted (edited)

Typ grafiki (tło,avatar,sygnatura) Avatar GIF

Grafika która ma się znajdować na twoim avatarze, tle itp: Najlepiej pojazd ciężarowy marki DAF

Co ma się znajdować na grafice: Mój nick.

Co do ceny dogadamy się na pv ;D

Edited by Adrianeq_
  • Like 1

Typ grafiki (tło,avatar,sygnatura)Avatar GIF

Grafika która ma się znajdować na twoim avatarze, tle itp:Najlepiej jakieś czarno-fioletowe kolory

Co ma się znajdować na grafice:Napis Emili

• Okay 1

Wzór:

Typ grafiki (tło,avatar,sygnatura)

tło i avatar. 

Grafika która ma się znajdować na twoim avatarze, tle itp:

Polegam wyłącznie na tobie, nie mam na ten czas pomysłu. 

Co ma się znajdować na grafice:

Chodzi mi o wykonanie avatara i tła odnośnie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Żychlinie, proszę o zaprojektowanie coś w stylu naszywki - Chciałbym aby znajdował się tam napis MDP Żychlin - Po więcej informacji proszę o wiadomość na pw. Dodam że płacę ładną kwotę. 

• Like 1

Posted (edited)

Typ grafiki (tło,avatar,sygnatura): Avatar

Grafika która ma się znajdować na twoim avatarze, tle itp: Jakieś BMW, sam przód albo "cała" sylwetka auta, mowa o BMW (E46 M3, E60 M5, E39 M5) Tylko nie z jakimś przesadzonym tunningiem (typu gleba na całego czy pochylone koła itd itd) czy coś xd zdjęcia auta może byc w jakims czarno białym filtrze lub jakiś ładny kolorowy, zrobisz tak jak twoim zdaniem bedzie lepiej :D

Co ma się znajdować na grafice: Mój nick w pozycji lekko pochylonej z jakąś fajną (w miare łatwo czytelną czcionką) z jakimś fajnym efektem (zrobisz jak bedziesz uważał :D) dobrze by było zeby czcionka jakoś nie zasłaniała auta czy coś

Jesli chodzi o kase to sie dogadamy na pv pozdro

Edited by Macrew

Posted (edited)

Typ grafiki (tło,avatar,sygnatura):

Grafika która ma się znajdować na twoim avatarze, tle itp: Sygnały karetki, które świciłyby się. Najlepiej, żeby na sygnałach znajdował się napis Pogotowie Ratunkowe. Tło rozmyte(najlepiej, żeby nie było czarno-białe) . 

Co ma się znajdować na grafice: Mój nick pod sygnałami lekko przylechylony, zmieniałby kolory z niebieskiego na czerwony na przemian z sygnałami.

Co do kaski dogadamy się pw forum :D

Edited by |SAMC|GSP|Sewcio*
  • Like 1

Posted (edited)

Typ grafiki (tło,avatar,sygnatura): Avatar

Grafika która ma się znajdować na twoim avatarze, tle itp: Ford Mustang

Co ma się znajdować na grafice: Jak wyżej wspomniałem, Ford Mustang w kolorystyce Ciemno czerwonej, bądź czarnej.

Edited by |ASFSA|Killer4321PL
Wycofuje

Wzór:

Typ grafiki Avatar i tło

Grafika która ma się znajdować na twoim avatarze, tle itp: Driftujace BMW obojętnie jakie

Co ma się znajdować na grafice Mój nick żeby  się pojawiał od A do Z. No i dodaj coś od siebie.☺

Co do ceny to się dogadamy pv

Typ grafiki: avatar na forum

Grafika która ma się znajdować na twoim avatarze, tle itp: Liczę na twoją wyobraźnię

Co ma się znajdować na grafice: Coś z komunikacją miejską, nawet może być z mojego miasta :D

• Like 1
  • XD 1
  • WTF 1

No co jest? Ja się tutaj nudzę :D

Więcej zleceń!

• -1 1