Jump to content
|A-ZUZ|SAMC|Sewcio*

|K69-News|Odzwierciedlenie miejsc z GTA SA w realnym życiu.

Recommended Posts

Posted (edited)

H36RGGm.png


Czy kiedykolwiek próbowaliście przypisać miejsca z GTA SA do miejsc w realnym życiu?


Miejsc w GTA San Andreas ze swoim odzwierciedleniem w realnym życiu jest masa, w tym artykule postaram się omówić najciekawsze z nich. Jednymi z takich przykładów są 3 największe miasta w stanie San Andreas, czyli Las Venturas, Los Santos i San Fierro. Las Venturas przedstawione w grze ma prezentować Las Vegas, leżące w stanie Nevada. Los Santos ma sobą przedstawiać Los Angeles leżące w stanie Kalifornia. San Fierro to nic innego jak odzwierciedlenie San Francisco, leżące w stanie Kalifornia.


San Fierro i San Francisco – San Fierro jest przedstawieniem San Francisco, które jest miastem położonym na wyspie San Francjico, którą otacza Ocean Spokojny, jest ono 4 pod względem liczebności miastem w stanie Kalifornia.


b0qbUeY.jpg


fJdTRKx.jpg


Las Venturas i Las Vegas- Las Venturas jest odpowiednikiem Las Vegas w grze GTA SA. Las Vegas mieści się w stanie Nevada i jest najbardziej ludnym miastem tego regionu. W Las Vegas najpopularniejszą dziedziną jest hazard, o czym mogą świadczyć liczne kasyna położone w tym mieście.


Wvp2l56.jpg


QxvnKLJ.jpg


Los Santos i Los Angeles – Los Santos jest  odpowiednikiem Los Angeles, które leży w stanie Kalifornia i jest w tym regionie najludniejszym miastem. Los Angeles często kojarzy się nam z wieloma przestępstwami. W ubiegłym roku doszło tutaj do około 259 morderstw.


TTmgxlr.jpg


LYkdGU5.jpg


Most z SF do BM i Most Golden Gate – Czerwony most z SF do BM miał odpowiadać Mostowi Golden Gate z San Francisco. Most ten ma długość około 3km, został otwarty 27 września 1937r. Szacuje się, że od momentu otwarcia przejechało nim około 1,6 mld. Samochodów.


isnDJe6.png


2lEOOVA.jpg


Most od strony wjazdu do SF i Oakland Bay Bridge – Oakland Bay Bridge ma  długość około 3200 m. Jego budowę zakończono w 1936. Most miał łączyć miasteczko Oakland z San Francisco stąd jego nazwa.


A8RYv0a.png


AMfm3vr.jpg


Santa Maria Beach i Santa Monica Beach – Santa Monica Beach leży w Los Angeles i jest to molo, na którym ustawione są najbardziej rozpoznawalne atrakcje wesołych miasteczek. Leży on na najbardziej rozpoznawalnej plaży w całej Kalifornii.


5Bz0yke.png


 

7rPNoF6.jpg


Vinnewood i Hollywood - Vinnewood jest położone w Los Santos i jest odzwierciedleniem Hollywood, mieszczącego się w Los Angeles. Hollywood to z pewnością najbardziej rozpoznawalna dzielnica w całym Los Angeles. Mieści się tam największa na świecie wytwórnia filmów, która odnosi wiele sukcesów na skalę światową.


l8dWALY.png


sNLP3nK.jpg 


Takich miejsc w stanie San Andreas jest o wiele więcej i myślę, że tym artykułem chociaż w jakimś stopniu was zaciekawiłem.

 

Dla Redakcji Prasowej K69-News :

Redaktor --@|SAMC|Sewcio*

Redaktor-- @|KOMIS|PrezydentGrizli

Edited by |SAMC|Sewcio*
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mózg rozwalony, nigdy bym nie wpadł na pomysł przypisywanie miejsc z gry do świata realnego!

Bardzo ciekawy i fajny artykuł!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie opisany artykuł, zdjęcia cudnie wykonane.

Oby więcej takich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Supeer, najważniejsze informacje zawarte,  przyjemnie się czyta,  oby takich materiałów więcej  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ciekawe . Myślałem tylko że lokacje są podobne tylko w gta 5 ale to jeszcze SA . Ło cie pierunie

Share this post


Link to post
Share on other sites

***Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni***

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...