Jump to content
|TUNE-LS|DonDollaresko

|TUNE-LS|DonDollaresko Zbanowany przez BloodLine_ (sprawdzić 27 lipca)

Recommended Posts

Nick: |TUNE-LS|DonDollaresko

Serial:0333A02F43A7ED430533266D1F5F8E94

Staż na serwie: 4 Miesiące 392h 38m

Nick admina: BloodLine_

Powód zbanowania: Powód: do wyjaśnienia - https://pylife.pl/forums/topic/337010-dostałem-pieniądze-na-serwerze/

Krótki opis sytuacji: Przelałem graczowi o nicku Krzyches pieniądze ten mi oddał i przelałem jeszcze raz jemu ale że nie napisałem że chciałem żebym mi przelał na 2 konto 

Dowody: Brak

Link do poprzedniego podania: Brak

Coś od siebie: Następnym razem będe wiedział żeby informować graczy żeby przelali pieniądze z 1 konta na 2 

Tak tyle że pożyczyłeś te pieniądze ode mnie i jeśli chcesz tak zrobić to będziesz mieć do spłaty dalej 80k

• +1 1

Dobra dobra czekamy na odpowiedź administratora też czekam na unbana

• Okay 1

Kto w ogóle zakładał to konto? Strasznie kręcisz, najpierw twierdzisz, że pieniądze celowo przelałeś w celu przekazania na inne konto, potem zmieniasz zdanie, że brat Ci się włamał na konto, a na końcu jeszcze bardziej zmieniasz zdanie, ze to w ogóle Wasze "wspólne konto". No i jeszcze fake pożyczka "pożyczę 44k oddam 88k" Przecież to handel poza serwerem jak nic.

• +1 1

Najpierw to się odnieś do kłamstw z kontem/włamaniem/bratem.

Jestem też ciekawy który dłużnik tak chętnie oddaje 88k zamiast 44k.

• Hmm? 1
  • +1 1

o i mam przełomowego ss wait

ej zna ktoś jakiś portal do wrzucania ss?

bo zapomniałem

Proszę to sprawdzić i zwrócić uwagę na ogłoszenie w radiu :) Przypadkowy ss a wnosi tyle https://zapodaj.net/4cbb1c24c9367.png.html

@noctropolis

Właśnie udowodniłem że to nie był handel poza serwerem ale i tak nic to za dużo nam nie da bo i tak zostaje problem tej pożyczki

Mnie ciekawi również dlaczego pieniądze z pożyczki przekazał krzyches i tym bym się zajmował.

• -1 1

Pieniądze zostały mi przekazane przez |TUNE-LS|DonDollaresko, poruszałem ten temat w dziale pomocy

• +1 1

Ja też jestem dobrym człowiekiem że udzielam takich pożyczek ale to był błąd więc chcę tylko zwrotu tych 44k i zamykamy to

Nie ma czegoś takiego jak "konto dzielę z bratem". Jedynym właścicielem konta jest jego założyciel i tylko on ma prawo na nim grać.

Jakoś nie wierzę też w "dobroć" polegającą na tym, że dobrowolnie oddajesz 2 razy więcej niż pożyczyłeś.

• +1 1

Alkcil: A Ty masz swoją apelację i przestań się ciągle wpisywać w apelacji kolegi.

DonDollaresko: Na dzień dobry odczekasz co najmniej 14 dni bana za udostępnianie konta.

Możesz być już dziś odbanowany, ale najpierw chcę usłyszeć jaki masz plan na spłatę tych 88k i w jakim czasie masz zamiar to zrobić.

• Like 1
  • +1 1

Ale Ty się umawiałeś na pożyczkę 88k za 44k i masz to spłacić do serwera.

No to słucham, czy jesteś zainteresowany w zamian za odrobienie 44k i oddanie do serwera? Pierwsze 44k zostało już oddane przez BloodLine_.