Jump to content
s4_b5

blokowanie konta na fb

Recommended Posts

nie wiem gdzie szukać pomocy, mam taki problem ze facebook, blokuje moje konto co około dwa dni, lub jeden, z powodem ze "podejrzewają próbe włamania na moje konto" i blokują zapobiegawczo czy cos, aby to konto odzyskac musze potwierdzić, tożsamość powoli staje sie to wkur*****ce gdy co 2 dni musze odzyskac swoje konto, i ciągle nowe hasło, bo poprzedniego "NIE WOLNO!"

Miał ktoś kiedys taki problem i wie jak go rozwiącać? uprzedzając pytałem na forum pomocy fb czy cos takiego, i wyszło ze nie tylko ja mam taki problem ;v

dodam ss tak o image.thumb.png.dd80cae60a4bb18e5f10cf0efa3e274a.png

Teraz, |SAPD|Maszek napisał:

https://www.facebook.com/help/ tu najlepiej pomogą 

ta, pomogą mój temat wisi tydzien jak nie wiecej i jedyny komentarz to "mam tak samo jeżeli znajdziesz rozwiązanie skontaktuj sie zemną" <--- czy cos takiego

2 minuty temu, |AOSP|gereq napisał:

załóż nowe konto

no ta, tamto ma 7 lat i duzo przydatnych info mam na nim*, duzo zapisanych zdjęc, fora, grupy

Edited by s4_b5

Teraz, Andrzej_Taxowkarz napisał:

moze nie tylko moje dane osobowe rozdawales na pylu ? moze kogos innego tez wkurzyles? dobrze karma wraca ;)

ta bo dimitriemu twoje imie "Mateusz" powiedziałem 

a wiesz jak robi wąż?

• Like 1
  • XD 1

10 minut temu, s4_b5 napisał:

no ta, tamto ma 7 lat i duzo przydatnych info mam na nim*, duzo zapisanych zdjęc, fora, grupy

ja ci dam kontakty na jaranie, mozesz usuwac

Jak się nie mylę , to będziesz musiał im wysłać zdj dowodu osobistego ( Dokumenty )

• +1 1

@...................... Jak masz jakieś zarzuty do gracza to wyjaśnij z nim to na PW, a nie tutaj offtopic robisz i szukasz atencji. To samo tyczy się kolejnych osób co będą chcieli się wypowiedzieć. Jeśli nie macie nic wartościowego do napisania to nie piszcie nic. Inaczej polecą punkciki. Co do tej sprawy to napisałbym do supportu FB, niestety trzeba trochę czekać aż odpowiedzą ale powinni pomóc i lepiej działają niż taki support na steamie :D Pozdrawiam.

Przenoszę temat do offtopiku, a żartownisie ukarani punktami. Spam ukryłem.

7. Tematy nieaktywne dłużej, niż 7 dni będą zamykane oraz przenoszone do archiwum działu.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...