Jump to content
Crasch

Skarga na |KOMIS|DominikOfficial

Recommended Posts

Posted (edited)
Data i godzina zdarzenia:Było to chyba 05.07.2019r
Nick/pasek:Crasch 
Nick/pasek oskarżonej osoby:|KOMIS|DominikOfiicial
Mój serial: E113C5514BFE4BE7AB3EA9D5E13ED7B2
Opis:Sprzedałem graczowi sultana.Gracz dał mi gotówkę i dołożył auta:Sadlera, Faggio, nebule.
Następnego dnia miał mi oddać jeszcze 8k a za 3 dni jak sie wyprodukuje sabre to sabre miał mi dać.
GDy wszedłem teraz na serwer żeby prosić o gotówkę gracz twierdzi że go oszukałem i żadnych pieniędzy mi nie odda.
Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów:
Edited by Crasch

Proszę sprawdzić logi gracz mi wmawiał że ma oferte za sultana z 44kp fmk rh praiwe fvizu brakowalo progów i przedniego zderzaka a po 2 prosze sprawdzic logi i po 2 niezłę 8k jak była umowa na 5k ale ja wole zrobić odmiane bo nie bede tracił -70k bo nie znałem sie na cenach sultana a ty to po prostu wykorzystałes pisalem ci na serwerze chcem odmiany a ty nie odpisywaleś a jak dzisiaj napisałeś to powiedzialeś ze tych pojazdów nie masz nawet ci pisałęm w ten sam dzień chcem odmiany a ty mnie po prostu ignorowaleś wszystko jest w logach można sprawdzic i ile doklądnie mu dałem bo gracz też nie chciał powiedzieć ile gotówki mu dałęm ale wydaje mi sie ze 300k nebule faggio sadlera oraz cos jeszcze trzeba by bylo sprawdzić logi 

• XD 5

Miałem ofkę 450k z tym nie kłamałem

tak tak a jak napisałem do maiki to powiedział ze nic takiego nie było nic takiego nie mówił jak sie spytał o przebieg auta to weś kogo ty idiote robisz oraz dalem tobie jak sie nie myle 350k sadlera jak sie nie myle nowego z fabryki faggio nowe i nebule  

• WTF 1

Tak dałeś mi 350k nowego sadlera który jest wart 20 nowe faggio ktore jest wart kolejne 20 i nebule za 30.Razem jest to 70k.Czyli wychodzi 420, ja za auto chcialem 450+pod dlatego miałeś mi oddać jeszcze nowe sabre i podatek sultana.

Nie będę się kłocił, proszę o wypowiedz administratora

Teraz to nie czas i miejsce na takie licytacje. Zawieracie jakieś umowy między sobą i to powinna być przemyślana decyzja. Jeżeli oskarżonemu coś nie pasowało to nie powinien przystawać na takie warunki, a skoro się na nie zgodził to musi się z nich teraz wywiązać. Czekam, aż wszystko zostanie uregulowane i potwierdzone w tym wątku.

Ok, jutro się  spróbuje dogadać z graczem

Dnia 11.07.2019 o 22:43, Crasch napisał:

Ok, jutro się  spróbuje dogadać z graczem

Czy gotówka została zwrócona?

Nie, gracz nie zwrócił gotówki 

Gracz zbanowany. Zwrot wyegzekwujemy przy apelacji.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...