Jump to content
|SMSA|OPSM|PicoBello

|K69-News| Tajemnicze lotnisko na pustynnym pustkowiu tworzy nowe tajemnice i legendy?!

Recommended Posts

 

m1IRJ6L.png


Tajemnicze lotnisko na pustynnym pustkowiu tworzy nowe tajemnice i legendy?!


W dzisiejszym wydaniu artykułu, będziecie mogli ujrzeć historię o lotnisku... Lotnisku, które zdradza nowe oraz coraz mroczniejsze tajemnice i legendy tego przedziwnego miejsca. Miejsce jest dość dziwne, ze względu na wysoki współczynnik katastrof lotniczych. Coś typu trójkąta bermudzkiego, lecz na pustynnym pustkowiu. W dzisiejszym wydaniu, będziecie w stanie ujrzeć historię tego mrocznego miejsca jakim jest Verdant Meadows. Zapraszamy gorąco do reportażu!


Co roku, w okolicy i na lotnisku w Verdant Meadows dochodzi przynajmniej do 7 zagadkowych katastrof lotniczych, czy to samolotów lub śmigłowców. Także miejscowa ludność z pobliskiego miasteczka jakim jest Las Paysadas, żali się do burmistrza o powstawanie zjawisk paranormalnych i sił nadprzyrodzonych. Oglądając lotnisko w dzień, możemy się czuć się jak na wakacjach - panuje tam cisza, spokój i zero ruchu lotniczego. Jednakże sytuacja zmienia się z biegiem dnia, gdy nastaje noc zaczynają "ożywiać" się przeróżne rzeczy czy przedmioty. Stare przepalone światła zaczynają się świecić lub mrugać we wrakach starych i pordzewiałych maszyn lotniczych, czy samoistnie otwierają się zatrzaśnięte drzwi czy okna. Te sytuacje nie mają miejsca bytu! - Podkreśla mieszkaniec pobliskiego miasteczka w wywiadzie. Co najlepsze zjawiające się na co dzień wieczorne huragany przechodzące przez środek pasa startowego mogą wprawić w niepokój i są zadziwiające. Mieszkańcy podsumowują to miejsce jednym zdaniem - "Lotnisko jest powariowane i panują nad nim siły nadprzyrodzone! Tak samo, jak w trójkącie bermudzkim.". Czy jest to prawdą czy też mitem nikt nie jest w stanie potwierdzić. Spacerując ostatnim wieczorem, żadna z tych sytuacji nie miała miejsca. Jednak czy to wystarczy, aby mieć całkowitą pewność, że to są tylko plotki i mity zmyślone przez tamtejszych mieszkańców?


scikIsc.jpg


Na tym lotnisku miała miejsce jedna z największych katastrof stanu San Andreas. W roku 1983 rozbił się tutaj samolot marki "Shamal" lecący na spotkanie prezydenta miasta Las Venturas Joshua Mudżyn z prezydentem miasta San Fierro Maffem Williamsem. Policja ustaliła, że przyczyną był zły stan techniczny maszyny, lecz nigdy niczego nie wiadomo. Jedno jest pewne, przechodzących obok terenu tego miejsca, można od razu dostać przysłowiowej gęsiej skórki. Po zakończeniu zwiedzenia tajemniczego lotniska natrafiliśmy na pewnego starca, który zdołał nam wyjaśnić kilka ważnych aspektów, związanych z całą sprawa. Cytując słowa starca "Pamietajcie kochani... Przechodząc przez lotnisko, uważajcie na siebie... Nie tylko na zakamarki czy miejsca na lotnisku, a bardziej o powietrze, co w nim lata.". Łatwo można zauważyć, że większość ludzi wierzy w siły nadprzyrodzone na tym lotnisku. Pytanie skąd i dlaczego aż taka ich pewność? Niestety tego nie jesteśmy Wam w stanie tego wyjaśnić. Jedno jest pewne, trzymajcie się z dala od tego miejsca, bo jeśli faktycznie takie zjawiska paranormalne tam występują, to naprawdę strach pomyśleć, co mogłoby się z nami stać, jeśli spadłaby na nas maszyna ważąca około 100 ton.


ZZTFvhi.jpg


~Wywiad ze świadkiem zdarzenia~


Reporter: Witam, Reporter z Redakcji Prasowej K69 News. Czy to prawda, że kilka dni temu spadł samolot na lotnisko?

Świadek: Dzień dobry! Tak, to prawda, nie mam żadnych złudzeń. Ten samolot naprawdę spadł z nieba!

Reporter: Dobrze, a jak to się wydarzyło? Może silniki poszły i spadł?

Świadek: Nie, nie! Proszę Pana... Odkąd żyje tutaj 60 lat, to można się przyzwyczaić już do spadających śmigłowców... Ale do jasnej Anielki! Duży Boeing 747 spadający prosto na lotnisko, to przesada!

Reporter: Rozumiem, czyli według Pana, chodzące legendy o tym miejscu to prawda?

Świadek: Oczywiście! Przecież te wszystkie wraki samolotów i śmigłowców obok lotniska, to pozostałości po rozbiciach. Można powiedzieć, że nad lotniskiem panuj dziwna aura, która ściąga do siebie samoloty, podobnie jak trójkąt Bermudzki.

Reporter: Rozumiem, no dobrze. Na tym myślę, że nasza rozmowa się skończy. Dziękuję za powyższe odpowiedzi.

Świadek: Również dziękuję młodzieńcze. Patrz w niebo i pilnuj się!


cVonUEv.jpg


~Legendy i krążące historię o tym miejscu~


- Chodzą plotki, że w nocy z dnia 20 na 21 stycznia przelatuje tutaj z prędkością światła odrzutowiec F-16.

- Jak mówi Legenda "Duri-Suri-Patataj", każdy rozbity samolot przy lotnisku nie ma ofiar w ludziach. Może jednak duchy je pilotują?

- Przechodząc obok lotniska można zauważyć odcień pilota w biurze, w którym kiedyś zdawało się kurs na pilota. Czy może to egzaminator, duch czy może zmyślona historia?

- Od 23 maja 1974 roku, można zauważyć głębokie rowy co roku, jakby samolot lądował awaryjnie obok lotniska w piachu? Czyżby kolejny mit, a może jakieś żarty, które robią mieszkańcy pobliskiego miasteczka?


Em7JdNc.jpg


Dziękuję za przeczytanie naszego artykułu. Zachęcamy Was drodzy czytelnicy, abyście pozostawili komentarz z opinią, co sądzicie o tego typu artykułach.

Udanych wakacji życzy Redakcja Prasowa K69 News!


Dla Redakcji Prasowej K69 News

Reporter @|K69N|NT|BellaCiao*

Starszy Reporter @|ASMSA|K69N|Kubs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sądzę,  że artykuł jak najbardziej na +, super dobrane zdjęcia,  oby tak dalej!  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

***Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni***

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...