Jump to content
|SMSA|K69N|Jurson

|K69-News| Poznaj od podszewki największą farmę w San Andreas.

Recommended Posts

167289343_logold.png.63237b7aa14a4c479afd018288068ebe.png

Już dziś, dowiedz się więcej o największej farmie w całym San Andreas!

zdjecie-1_41.jpg.c5aa7b6c8ed61ea3fe656d0478f4d71f.jpg

Jak zapewne większość osób wie, słynna farma we Flint County, jest największą w całym San Andreas. Jest ona położona na pięknym wzgórzu, z którego można dostrzec całe San Fierro, oraz lotnisko. W gospodarstwie, pracuje wielu rolników, którzy mają dosyć dużo obowiązków. Niektóre produkty z tego gospodarstwa rolnego, są eksportowane na całą wyspę i wywołują uśmiech na twarzach wielu konsumentów. Na samym początku, postanowiłem spytać się paru osób, o to co sądzą o smaku warzyw zbieranych na farmie. Odpowiedzi były bardzo podobne, możecie je zobaczyć poniżej.

Konsument nr.1

Nigdy nie jadłem w życiu lepszych pomidorów.

Konsument nr. 2

Ich ziemniaczki są przepyszne, bez nich mój obiad nie smakowałby tak samo.

Konsument nr. 3

Wszystko jest w miarę dobre, ale wydaje mi się, że na farmie są używane szkodliwe opryski.

Konsument nr. 4 

Spróbowałem raz chleba z ich zboża i raczej więcej go nie kupię.

Konsument nr. 5 

Ich bułeczki to majstersztyk!

Jak zauważyłem, opinie o produktach były w większości pozytywne, sam miałem okazję próbować wyroby farmy i oceniam je jako bardzo dobre. Aby dostarczyć wam, czytelnikom więcej informacji o pracy rolnika i innych ciekawych rzeczach, postanowiłem udać się osobiście do gospodarstwa.

zdjecie-2_31.jpg.f090a55ebe274586869cbb19f1680d80.jpg

Jedną z podstawowych prac wykonywanych przez rolników, jest koszenie oraz belowanie zboża. Na szczęście, w dzisiejszych czasach prawie każdy rolnik ma do dyspozycji kombajn, co czyni jego pracę jeszcze łatwiejszą. Życie farmera nie jest jednak usiane różami, codziennie musi on sprawdzać pogodę, oraz karmić zwierzęta, czy podlewać kwiaty. Wielu pracowników roli popada w depresję, ponieważ długotrwała fala deszczu może zniszczyć plony, które rosły wiele tygodni.

zdjecie-3_13.jpg.f8dc6e137614ee2bb0b22d7d420baa2b.jpg

Na hektarach, znajdują się również niewielkie szklarnie, z których pochodzą znane wszystkim pyszne pomidorki. Pracownicy odpowiedzialni właśnie za nie, wkładają w pomidory całe serce, tylko po to, aby mieszkańcy San Andreas byli zadowoleni, że na ich stołach mogą gościć te kształtne czerwone warzywa. Z badań sanepidu wynika, że na owych plonach nie ma śladu oprysków, czy innych szkodliwych substancji.

zdjecie-4_12.jpg.1c6d633d2e439f56c68f4330b0bad5d7.jpg

W celu zdobycia jak najbardziej wiarygodnych informacji przeprowadziłem wywiad z ważną personą na farmie, właścicielem pola.

Jurson

Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Jurson z Redakcji Prasowej K69-News, czy mógłbym zadać panu kilka pytań?

Rolnik

Tak, proszę pytać

Jurson

Na początek, proszę cię abyś przedstawił się naszym czytelnikom.

Rolnik

Witam, jestem rolnikiem na największej farmie w San Andreas, jaką jest właśnie ta we Flint County. Moja kariera, jako pracownik farmy zaczęła się bardzo dawno temu, kiedy były dopiero stawiane pierwsze szopy. Niedawno, udało mi się awansować na stopień szefa pola, z którego jestem bardzo dumny.

Jurson

Wspominał pan, że długo pracuje pan na farmie, ile może ona mieć lat?

Rolnik

Rozmawiałem raz z właścicielem farmy, który powiedział mi, że ma ona aż 40 lat.

Jurson 

Bardzo imponujący wynik! Na waszej posiadłości ziemskiej widziałem bardzo dużo pracowników, czy byłby pan w stanie ocenić ilu pracowników jest obecnie zatrudnionych?

Rolnik 

Na moje oko, na hektarach przebywa około 30 pracowników.

Jurson

Rozumiem, wspominałeś, że jesteś szefem pola, dałbyś radę powiedzieć ile masz ludzi pod sobą i na czy polega twoja praca?

Rolnik 

To prawda, pod sobą mam pięciu pracowników, którzy mają za zadanie wykonywać prace fizyczne związanie z belowaniem, oraz naprowadzać mnie, kiedy prowadzę kombajn. Natomiast jak przed chwilą mówiłem, moim zadaniem jest prowadzenie kombajnu i ścinanie zboża.

Jurson

Hmm, wasza farma ma już 40 lat, nie zdarzyły się na niej żadne wypadki?

Rolnik

Powiem panu, że nic większego nie miało tu miejsca, gdyż bezpieczeństwo podczas pracy to nasz priorytet, co prawda zdarzały się rzeczy takie jak złamana noga, ale to raczej nic wielkiego jak na taki czas.

Jurson

W takim razie, jesteście bardzo porządni! Jak można dołączyć w wasze szeregi?

Rolnik

Nic skomplikowanego, wystarczy przyjść do biura właściciela, złożyć CV i oczekiwać na wynik.

Jurson

Rozumiem, dużo się zmieniło od rozpoczęcia przez pana pracy na farmie?

Rolnik

Zmiana jest kolosalna, kiedyś na roli pracowały tylko 3 osoby, prawie w ogóle nie było szop, szklarni i kombajnu, więc praca była bardzo ciężka i monotonna.

Jurson

No dobrze, na koniec proszę mi powiedzieć, ile zwykły pracownik musi poświęcać godzin na polu, aby wyrobić normę?

Rolnik

Statystycznie pracownik musi przepracować 6 godzin dziennie, ale stawka może wzrosnąć lub spaść w zależności od umowy.

Jurson

No dobrze, to by było na tyle, bardzo dziękuje za wywiad i życzę miłego dnia.

Rolnik 

Do widzenia!

Rolnik był bardzo przyjazną osobą, z którą przeprowadzanie wywiadu było przyjemnością, zaciekawił mnie on tym, że do samego końca wolał pozostać anonimowy. Cieszy mnie jednak to, że dosyć otwarcie i zwięźle odpowiadał na postawione przeze mnie pytania. To by było na tyle czytelnicy, mam nadzieje, że dzisiejszy artykuł był interesujący, wyczekujcie kolejnych.

Dla Redakcji Prasowej K69-News Młodszy Redaktor @|ASMSA||K69N|Jurson

• Amazing 1

Usun formatowanie.

• +1 1

Spoko artykuł, fajnie opisane, ale razi po oczach jak ktoś ma czarne forum.

• Okay 1

Mi się podoba,  nic dodać,  nic ująć,  rewelacja :)

• Thanks 1

***Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni***

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...