Jump to content
|SMSA|OPSM|PicoBello

|K69-News| Wydanie nr.4 ~Aktor dnia: Arnold Schwarzenegger ~ Wtorek - 13/08/19

Aktor dnia.  

13 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

m1IRJ6L.png


~Wydanie czwarte! Aktor dnia:  Arnold Schwarzenegger ~


W dzisiejszym, a jednocześnie czwartym artykule moi drodzy czytelnicy będziecie mogli ujrzeć również osobę starszą, jednak jest to człowiek, który nadal jest niesamowitą gwiazdą filmową, choć jest już prawdę mówiąc nieco starczy. Mowa tutaj moi kochani o nie kto innym, jak o Arnoldzie Schwarzeneggerze! Poza tym to właśnie Wy drodzy czytelnicy decydujecie, kogo chcecie ujrzeć w kolejnych wydaniach. W poprzedniej ankiecie zdecydowaliście się na Arnolda Schwarzeneggera, a w kolejnej również zachęcam Was do wyjątkowego wyboru! Zapraszam do czytania!


xISX0wk.jpg


Arnold Schwarzenegger to amerykańsko-austriacki aktor, filmowiec, jak i również jest on politykiem i kulturystą siłowym. Był on dwukrotnym gubernatorem w Kalifornii od 2003 do 2011 roku, a podnoszenie ciężarów i trenowanie kulturystyki rozpoczął w wieku 15 lat. Natomiast karierę filmową rozpoczął w roku 1969, kiedy zagrał jedną z głównych roli w filmie Herkules w Nowym Jorku grając przy tym postać Herkulesa. Również polityką zaczął zajmować się w latach 90, kiedy był przewodniczącym rady prezydenckiej do spraw sportu. Niedawno można powiedzieć był jeszcze głównym Gubernatorem Kalifornii, gdyż od 2003 do 2011 obejmował to stanowisko. Ponadto warto dodać, że Arnold Schwarzenegger oraz Sylvester Stallone to dwa przyjaciele, którzy naprawdę się uwielbiają i darzą siebie niesamowitą sympatią. Poza grą filmową, gdy mają czas spotykają się jeśli mogą i często spędzają czas poza sceną filmową.


76kjd8R.jpg


u9shH9G.jpg


~Filmy, w jakich zagrał aktor~


~Terminator~

Arnold zasłynął i zebrał duże brawa za udział i wyśmienitą grę aktorską w filmie pod tytułem "Terminator". Grał w nim główną rolę, jako starsza maszyna [terminator], która przybywa chronić powierzone mu osoby. Sam aktor w filmie boryka się i walczy dzielnie z innymi maszynami, ryzykując swoje życie. Warto dodać, że pomimo film jest już stary, to i tak przyciąga uwagę. Jest to pierwsza odsłona nowej serii filmów "Terminator".

ZGJtpyu.jpg


~Maggie~

W filmie "Maggie" również Arnold gra pierwszoplanową rolę. Film natomiast opowiada o Nastolatce Maggie, która zostaje zainfekowana przez wirusa, który zamienia ludzi w zombie. Dziewczyna może liczyć tylko na pomoc swojego ojca, którego rolę gra Arnold Schwarzenegger.

LVZSm9R.jpg


~Terminator 6[Mroczne przeznaczenie]~

Jest to kolejna odsłona starej, ale jakże wyśmienitej serii Terminatora. Jednak tym razem Arnold również wciela się w postać "Terminatora". Ogólnie mówiąc Terminator- Mroczne Przeznaczenie to amerykański film fantastycznonaukowy w reżyserii Tima Millera. Jest to szósty pełnometrażowy film serii Terminator i zarazem pierwszy od 28 lat produkowany przez twórcę filmowej serii – Jamesa Camerona. Więc informacji na temat tego filmu nie mamy jak zdradzić, ponieważ premiera filmu pojawi się w W wielkiej Brytanie dopiero 25 października tego roku.

8HXBeRG.jpg


To tyle w dzisiejszym wydaniu. Mam nadzieję, że w tym artykule poznaliście chociaż od samej podstawy Arnolda Schwarzeneggera i od teraz wiecie w jakich filmach grywał i z jakimi gwiazdami się kolegował. A tymczasem serdecznie zapraszam Was drodzy czytelnicy do mojego piątego wydania, które pojawi się jutro w godzinach popołudniowych. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do dalszego czytania i komentowania moich artykułów, czy wywiadów. Również zapraszam do wybierania kolejnego aktora z ankiety do następnego wydania.

W tekście zostały zawarte informacje ze stron internetowych, takich jak Wikipedia. Jednak każdy tekst, aby był jasny i przejrzysty był pisany przez moją osobę.


Dla Redakcji Prasowej K69 News

Reporter @|WUJEK|K69N|BellaCiao*

Edited by |WUJEK|K69N|BellaCiao*
Zmiana tytułu
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sztos, czekamy na więcej!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sztos artykuł,  świetnie dopracowany,  konkrecik,  oby tak dalej!  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

***Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni***

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...