Jump to content
Mattzio

|K69-News| Morderstwo w Ocean Docks?

Recommended Posts

FrSQ9ui.png


Zabójstwo lokalnego stolarza i mechanika w Ocean Docks, Los Santos?


pp2MY3T.png


Był to kolejny upalny i słoneczny dzień lipca w Los Santos. Tłumy mieszkańców wychodziło na ulice aby zażyć trochę kąpieli słonecznych, a dzieci bawiły się razem w różne gry. Dokładnie tamtego dnia zaginął Abraham Frankwood, 70-letni lokalny stolarz i mechanik z zubożałej dzielnicy Ocean Docks w Los Santos. Abraham wiódł spokojne i wolne życie. Był od kilku lat na emeryturze, dlatego też nigdzie nie było mu śpieszno. Ponieważ był pracowitym człowiekiem, nie mógł wysiedzieć nawet dnia bez majsterkowania przy czymś. Dlatego też postanowił otworzyć swój biznes związany z naprawą aut w jego garażu. Jego mieszkanie znajdowało się nieopodal giełdy pojazdów w Los Santos. Żył skromnie jak mawiają jego sąsiedzi - "nie potrzebował niczego, nie przeszkadzał nikomu lecz chętnie pomagał innym". Był natomiast bardzo skryty - nie rozmawiał z innymi o jego problemach czy tajemnicach, rzadko kiedy miał ochotę na pogawędki. Większość czasu zza dnia spędzał w garażu przy grzebaniu w samochodach, a wieczorem zamykał na noc garaż i wracał do domu odpocząć. 


6OR55YZ.png


Abraham nie miał także nikogo z bliskiej rodziny przy sobie oprócz swoich dwóch synów, którzy studiują aktualnie w Liberty City. Jego żona, Aldona, zmarła na wylew dwa lata po wylocie ich synów na studia. Ponieważ ciężko było mu się z tym pogodzić, popadł w alkoholizm, który trwał długi okres czasu. Na szczęście po roku wizyt u psychologa i terapeuty wyszedł pomyślnie z nałogu i wiódł samotne życie. Do czasu...

Dnia 23 lipca br. Abraham późną nocą wybrał się na spacer po kolejnym skończonym dniu pracy. Wybierał się w kierunku giełdy Los Santos, aby upatrzyć sobie nowe auto do naprawy i sprzedaży. Niestety, to był jego ostatni spacer w życiu. Gdy następnego dnia przyjeżdżali klienci, byli zdziwieni faktem, że garaż jest zamknięty oraz nie było żadnej kartki informującej co się dzieje. Sąsiedzi zauważając zamieszanie, poszli sprawdzić co się stało i udali siędo jego mieszkania. Po 5 minutach pukania i walenia w drzwi nie odpowiadał, na telefony tak samo. Po południu zawiadomili Policję o zaginięciu Abrahama. Natychmiast zajęli się sprawą i rozpoczęli poszukiwania. Pierwszy dzień poszukiwań okazał się bezowocny, dlatego też włączono inne służby do działań - Wojsko i Straż Pożarną. Poszerzono także obszar zaginięcia do całego Los Santos. Gdy po tygodniu od rozpoczęcia akcji nie znaleziono Abrahama, zawiadomiono służby w całym stanie San Andreas aby także włączyły się do poszukiwań w innych miejscach. Po miesiącu intensywnych działań, zgłoszenie zawieszono na czas nieokreślony. Na szczęście po tygodniu, na Komendę zgłosiła się starsza kobieta, która podczas spaceru ze swoim psem zauważyła coś dziwnego wystającego z nasypu żwiru znajdującego się przy torach.


euhtQtr.png


Funkcjonariusze Policji udali się natychmiast do miejsca, które opisała kobieta i wezwali Straż Pożarną. Po przybyciu, Straż zaczęła rozkopywać stertę żwiru, aż natrafiła na korpus z wyciętym napisem A.J. zaginionego mężczyzny - Abrahama. Korpus, ponieważ obu rąk ani nóg nie było. Była jedynie głowa, która została pocięta wiele razy. Policja zrobiła zdjęcia i zaczęła przeczesywać teren wokół znaleziska, ale nic nie było. Następnie wezwano Pogotowie, które zabrało korpus ze sobą na dokładniejsze badania. Następnego dnia sprawę zamknięto, ponieważ ciało Abrahama zostało odnalezione, lecz nie całe. Gdzie się podziały obie ręce oraz nogi? Czyżby morderca zabrał je ze sobą? A może jest to jakaś wskazówka dla Policji, która mogłaby namierzyć ich do sprawcy? Dajcie znać poniżej!


Dla Redakcji Prasowej K69-News,

Redaktor Specjalista @|SAPD|K69-N|Mattzio

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może być jak dla mnie 7/10 :dd

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobry i ciekawy Artykuł, przyjemnie się czyta.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ciekawa sytuacja... Artykuł sam w sobie jak najbardziej na + fajniutko się czytało,  ciekawie,  świetna robota!  ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni."

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...