Jump to content
|WBR-AS|Muzyn

|K69-News| Tajemnicze zaginięcie grzybiarza.

Recommended Posts

fNuTdwA.png

 


Tajemnicze zaginięcie grzybiarza w Red County.


Dnia 12.08.2019 w lesie Fern Ridge w Red County  grzybiarz Jerzy wybrał się jak co tydzień na grzybobranie. Przyjechał pod las swoim Waltonem i udał się na poszukiwania najcenniejszych dla niego maślaków. Dzień jak dotąd zapowiadał się pogodnie jednak po około pół godziny rozpętała się straszliwa burza.


SMCUlbq.png


Zmartwiona rodzina Jerzego zawiadomiła policję, gdy nie pojawił się on w domu nawet następnego dnia. Kiedy policja dotarła do lasu znalazła na miejscu jego Waltona. Rozpoczęły się poszukiwania, las nie był nazbyt wielki i zakończono je w ciągu 26 godzin. Poszukiwania  znacząco utrudniała burza, która trwała łącznie 3 dni. Nie znaleziono ani grzybiarza, ani jego ciała. Rodzina rozpoczęła własne śledztwo, które na obecną chwilę utknęło w martwym punkcie. Jest wiele teorii na temat tego, co mogło się wydarzyć, jedna z nich mówi o przestępczej przeszłości Jerzego i jego konflikcie z mafią.


FTDKvPJ.png


Zwolennicy tej teorii twierdzą, że mafia porwała Jerzego i przetrzymuje go gdzieś na pustyni. Inna teoria mówi, że Jerzy ubił czasami łyknąć małe co nieco zwłaszcza na grzybobraniu, tak miało być, także teraz i  Jerzy miał wpaść do pobliskiej rzeki się utopić, a ciało miało pójść z prądem jednak przeczesano, także rzekę na odcinku 300 km, i nigdzie ciała nie znaleziono. Rodzina  przebyła także ponad 500 km, aby spotkać się ze znanym na całym świecie jasnowidzem. Wskazał on rzekome miejsce, gdzie miało się znajdować ciało Jerzego. Okazało się, że to miało być w tym lesie w konkretnym miejscu. Rodzina udała się w tamto miejsce jednak nie znalazła ciała Jerzego.


LtP3wnm.png


Nie wiadomo co się dokładnie stało z Jerzym, jak mówiłem istnieje wiele teorii, policja uważa, że Jerzy prawdopodobnie żyje i tylko upozorował zaginięcie i uciekł za granicę z niewiadomych powodów. Niewykluczone, że nigdy nie dowiemy się co się tak naprawdę stało lub prawda wyjdzie na jaw po latach, lub też dekadach. W poszukiwania Jerzego włączyła się także miejscowa fundacja charytatywna z Palomino Creek. Rozwieszają oni plakaty ze zdjęciem mężczyzny i proszą o kontakt, jeśli ktoś go widział. Rodzina nadal nie straciła nadziei, że odnajdą Jerzego całego i zdrowego. 


Dla Redakcji Prasowej K69-News:

Aplikant @|A-K69N|Muzyn

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawy pomysł na artykuł,  przyjemnie się czyta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

o kurde

Share this post


Link to post
Share on other sites

grzyb sławny po raz drugi wowo, co do artykułu to spoczko

PS. grzyb kozak awatar masz

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajny artykuł, przyjemnie się czytało. Oby tak dalej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

***Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni***

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...