Jump to content
Sign in to follow this  
|ASFSA|kubs

|K69-News| San Fierro - Wszystkie miejsca, opis dla nowicjusza!

Recommended Posts

m1IRJ6L.png&key=e0076057e381c186650d9da8


San Fierro - Wszystkie miejsca, opis dla nowicjusza!


San Fierro jest najpopularniejszym miastem w świecie Grand Theft Auto: San Andreas. Miasto jest odpowiednikiem San Francisco ze świata realnego. Znajduje się w zachodniej części mapy San Andreas. Od północy i wschodu miasto otoczone jest wodami San Fierro Bay, za którymi leży Tierra Robada, na południowym wschodzie graniczy z Flint County, a na południu z Whetstone.


Prace dorywcze na terenie San Fierro.


Pe7f0Mv.png


Jednym z największych miejsc w San Fierro jest lotnisko które znajduje się na południowym-wschodzie San Fierro, nad wodami Easter Bay. Na płytę lotniska można dostać się przez dwa sposoby. Jednym jest przejechanie przez bramę oraz wjazd na parking, a następnie przejście przez płot. Drugim to wjazd pod przechowywalnie i wejście na wieże. Na płycie lotniska dostępnych jest 5 prac. H1- Rekonesans - wykonywanie zdjęć w powietrzu. H2 - Wigilanci - . H2 - Transport Lotniczy - Praca polega na dostarczaniu paczek cargobobem. L2 - Opryski - Na przelatywaniu przez punkty i nawożeniu gleby. L2 - Dron - .


fh6fyVb.png


Nie daleko lotniska w dzielnicy Doherty znajduje się praca Street View. Polega ona na zbieraniu informacji o ulicach San Fierro jeżdżąc samochodem z radarem na dachu. Stawka wynagrodzenia jest adekwatna do zebranej ilości Gigabajtów. Warto również dodać, że kiedyś kilka budynków dalej stała tam remiza Ochotniczej Straży Pożarnej lecz spłonęła w pożarze. Przechodząc dalej ulicami miasta, natkniemy się na pracę holownika, która polega na oczyszczaniu ulic z niepoprawnie zaparkowanych lub odznaczonych pojazdów. Stawka wynagrodzenia to 15€ oraz 1 punkt reputacji. - znajduje się na King's. Na sąsiadującej dzielnicy nazwanej Queen's można podjąć się pracy motorniczego tramwaju. Polega ona na jeżdżeniu po wyznaczonej trasie i zatrzymywaniu się na przystankach. Stawka tej pracy to 9€ za przystanek. Idąc w stronę plaży i morza, można zauważyć przystań rybacką w której jest możliwość podjęcia pracy która polega na łowieniu ryb Kutrem. Stawka za 100% zapełnienia kutra wynosi 600€. Aby podjąć się tej pracy wymagana jest karta wędkarska którą można wyrobić w dowolnym urzędzie miasta.


6VFkNzF.png


W dzielnicy Calton Heights koło spawna SF, znajdują się Sweepery, praca polega na oczyszczaniu dróg ze śmieci. Wynagrodzenie za jeden śmieć to około 2.50€. Śmieci jest mnóstwo, więc jest to bardzo opłacalna praca dla nowych graczy. Schodząc w dół spawnu, w dzielnicy Finacial znajdują się, aż tam 3 prace. Kierowca autobusu, praca polega na przewożeniu pasażerów z przystanku do przystanku. Stawka wynagrodzenia wynosi 9€ za przystanek, lecz można ją zwiększyć przewożąc więcej graczy w autobusie. Fotoreporter, wykonywanie zdjęć wyznaczonym graczom, stawka za zdjęcie waha się od 1€ do 5€. Ostatnią pracą jest Pizza Boy czyli rozwożenie pizzy małym motorkiem. 


CyJZ82b.png


Ostatnimi trzema pracami są cysterny, złodziej oraz kierowca śmieciarki. Po kolei, cysterny znajdują się na pograniczu dwóch dzielnic Esplande North i East. Praca polega na rozwożeniu paliwa do CPN'ów cysterną marki Dune. Stawka za jeden przejazd z paliwem na 100% wynosi 233€. Kolejne dwie prace znajdują się w dzielnicy Easter Basin, jedna czyli złodziej jest po jeden stronie fabryki i polega na kradnięciu przedmiotów z domów, praca jest dostępna od 22:00 do 6:00 czasu serwerowego, wymagane jest posiadanie reputacji -100. Stawka za jedno zapełnienie to 200€. Zaś po drugiej stronie fabryki znajdują się dobrze znane sweepery oraz kierowca śmieciarki, praca polega na opróżnianiu koszów.


Prace urzędowe w San Fierro


ZWTIzoB.png


W urzędzie pracy który jest w dzielnicy City Hall, do podjęcia jest pięć prac urzędowych. Jeden mechanik, który znajduje się w dzielnicy Doherty i nie jest wymagany żaden poziom reputacji. Dwa stanowiska tune, jeden w dzielnicy Juniper Hollow od reputacji -150. Drugi w dzielnicy Garcia od reputacji -300. Dwie ostatnie prace są to prace frakcyjne na najniższym szczeblu. Jedną to uleczanie graczy - frakcja SAMC, od reputacji [+]. Drugą to suszenie jak urzędowy strażnik miejski - frakcja SMSA, od reputacji [+].


Grupy i Frakcje w San Fierro


pHoprYm.png


W San Fierro swoje bazy mają aż cztery grupy. Są nimi: Redakcja Prasowa, Radio K69, Teatr K69 oraz Sąd Federalny San Andreas. Oraz jedna Frakcja jaką jest: San Andreas Medical Center.

Redakcja Prasowa - Swoją bazę posiada na najwyższym wzgórzu w San Fierro, jest nim Missionary Hill.

Teatr K69 - Teatr usytuowany jest w dzielnicy Queens, to właśnie tam odbywają się jedne z największych spektakli w kraju,

Radio K69 - W wysokim budynku koło spawnu SF, w dzielnicy Financial swoją bazę posiada Radio K69. To właśnie stamtąd nadawane są najlepsze hity w stanie San Andreas.

Sąd Federalny San Andreas - Sąd swój budynek posiada w dzielnicy Downtown, to właśnie tam wszyscy najgroźniejsi przestępcy dostają wyroki sądowe.

San Andreas Medical Center - Szpital znajduje się w dzielnicy Santa Flora i należy od do serwerowej jednostki SAMC.


Salony:

VIi8esL.png


W San Fierro są trzy salony pojazdów. Jeden znajduje się w dzielnicy Doherty, drugi jest to salon motocyklów który znajduje się w dzielnicy Downtown, a obok niego jest salon dla graczy GOLD. Warto również dodać, że w tej dzielnicy kolo sądu jest "salon" z pojazdami wodnymi.


Giełdy:

Gtu4kLt.png


W mieście znajdują się trzy giełdy pojazdów. Dwie w dzielnicy Foster Valley, po jednej stronie dla pojazdów w zakresie 10.000€ - 60.000€, zaś druga pod autostradą jest bez ograniczeń. Ostatnią giełdą jest giełda motocyklów która znajduje się w Esplande North, również nie ma zakresu pieniężnego.


Komisy:

J5sFh5q.png


Pięć komisów, w których można zamawiać pojazdy z fabryki, znajdują się one kolejno: Doherty, Esplanade East, 2 na Garcia i King's.


Warsztat modyfikacji pojazdów:

QpwDa42.png


Znajduje się w dzielnicy Ocean Flats, w warsztacie można zmienić wariant pojazdu lub jego paintjob.


Budynki:

F6rMYuC.png


Jedne z ważniejszych budynków w mieście to: kościoły oraz urząd. W mieście istnieją dwa kościoły, jeden w Ocean Flats, zaś drugi obok spawna w Calton Heights. Zaś urząd znajduje się w City Hall.


Dla redakcji prasowej K69-News

Młodszy Reporter @|ASAPD|K69N|Skuzik_

Redaktor Specjalista @|SMSA|OPSM|K69N|Kubs

Edited by |SMSA|OPSM|K69N|Kubs
Formating Zduping
  • Like 2
  • -1 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minut temu, |A-K69N|n0rweG napisał:

Pomyliłeś chyba komisy, na garci jest obok mechanika.

 

3 minuty temu, Doomguy16 napisał:

Pominąłeś Teatr K69 w grupach :(( A tak to spoko xD

Zaraz będzie poprawione :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Artykuł rewelacja,  przydatny,  przyjemmie się czyta,  oby tak dalej!  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny materiał, na pewno bardzo przydatny dla nowych, powinien być gdzieś przypięty. Nie wspomniałeś tylko o salonie dla łódek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że przy budynkach pomyliłeś grafikę i zamiast budynku urzędu dałeś znowu giełdę motocykli. Poza tym, świetny artykuł 🙂

Share this post


Link to post
Share on other sites

W porządku artykuł, ciekawie się czytało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

***Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni***

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...