Jump to content
|WBR-AS|Muzyn

|K69-News| Wielki skandal w kościele w San Fierro

Recommended Posts

fNuTdwA.png


Skandal w kościele


Skandal ujawnił jeden z członków parafii, który nie chce podawać swoich danych ze względu na bezpieczeństwo. Jego prywatne śledztwo dowiodło, że proboszcz jednej z parafii w San Fierro wszystkie pieniądze, jakie uzbierał z tacy, datków na biednych i wszelakich zbiórek zabierał dla siebie. Potrzebujący nie widzieli nawet grosza z pieniędzy, które ludzie zostawiali w kościele. Proboszcz pieniądze przekazywał na wszelakie luksusowe samochody, które wystawnie parkował przed jedną z willi w San Fierro, która jak się okazała także należy do niego i nie jest wcale taka tania tak samo jak, jej utrzymanie.


xYE74tY.png


 Często pomnażał swój majątek zabierając część pieniędzy do jednego z kasyn w Las Venturas. Sprawą zajęła się kuria, która zadecydowała o zawieszeniu proboszcza w czynnościach kapłańskich do odwołania. Parafianie są oburzeni tą sprawą i zapowiadają przeprowadzenie zbiórki dla potrzebujących, którzy mieli dostawać pieniądze od kościoła. Parafianin, który wykrył całą sprawę podał proboszcza do sądu. Sąd zadecydował, że ksiądz ma sprzedać swoje luksusowe samochody i willę, i cały dochód przeznaczyć na biednych.


krh12ky.png


Co dalej z proboszczem?


Ksiądz pragnął bardzo przeprosić za to, co robił z pieniędzmi jednak nie wiele mu to pomogło, zostanie przeniesiony do innej parafii, ale nie będzie już proboszczem. Nie wiadomo jeszcze jaki ksiądz obejmie pieczę nad kościołem w San Fierro. Wierni pragną, aby był to jeden z księży z kościoła w Las Venturas, gdyż słyszeli, że jest bardo dobrym i odpowiedzialnym człowiekiem, posiada też cechy, których brakowało poprzedniemu  proboszczowi.


oC1gkJ6.png


Stary proboszcz nie jest też wytrzymały psychicznie, przez całą sprawę, patrząc jak jego majątek przepada próbował popełnić samobójstwo co jednak mu się nie udało dzięki szybkiej reakcji jednego z ministrantów w kościele. Po tym incydencie postanowiono skonsultować byłego proboszcza z psychologiem z Los Santos. Ostatnio chodzą także plotki jakoby  były proboszcz popadł w alkoholizm, ale nie jest to potwierdzona informacja.


Dla Redakcji Prasowej K69-News:

Aplikant @|A-K69N|Muzyn

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

No artykuł super i ciekawy, przyjemnie się czyta. Trzym tak dalej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może biskup mnie do tamtej parafii przeniesienie. Bo moi prafianie chyba się zorientowali że pieniądze z tacy które miały iść na naprawę dachu kościoła idą na panienki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy zły dotyk był... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

***Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni***

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...