Jump to content
BellaCiao*

~Nowy projekt rusza z przytupem! - San Andreas Taxi Travel~

Recommended Posts

Posted (edited)

San Andreas Taxi Travel

~Nowy projekt rusza z przytupem! - San Andreas Taxi Travel~

Witajcie moi kochani czytelnicy oraz drodzy gracze. Dziś chciałbym Wam przedstawić mój projekt, który już jest wysłany w odpowiednie ręce. Tak więc bez zbędnego gaworzenia, zapraszam do czytania!

San Andreas Taxi Travel - To frakcja / grupa, która ogólnie rzecz biorąc będzie zajmować się przewozem osób trzecich oraz osób z wyższych sfer, czyli krótko mówiąc VIP. Ponadto owa frakcja/grupa ma na celu ułatwić grę na serwerze chociażby starym jak i nowym graczom. Wystarczyłoby wezwać taksówkę w odpowiednie miejsce, aby gracz nie musiał męczyć się na nogach, bądź aby nie stracił pieniędzy za godzinną grę w postaci GOLD czy PREMIUM. Celem owej frakcji / grupy jest:

╔══════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════╗

·         Przewóz osób z punktu A do B.

·         Krótkie oprowadzenie nowych graczy na serwerze.

·         Od nowych graczy, którzy nie posiadają 150 PG nie bralibyśmy pieniędzy za przewóz.

·         Przewóz ważnych osób (VIP) mógłby działać przy współpracy z pozorantami.(Przykładowo Pozoranci „napadają” limuzynę, w której znajduję się klient VIP z obstawą. Następnie odgrywa się całe RP San Andreas Taxi Travel, razem z grupą pozorantów, jednak to trzeba byłoby dopracować).

·         Grupa/Frakcja miałaby swoje „przystanki”. Wykorzystalibyśmy już obecne przystanki, czyli w Los Santos jeden przystanek przy Komendzie Straży Miejskiej SA(ponieważ jest tam postój TAXI), w San Fierro przy spawnie oraz przy urzędzie miasta SF. Następnie w Las Venturas pod przechowywalnią LV oraz przy urzędzie miasta LV. Dodatkowo można byłoby dodać przystanek/zajezdnie w Las Payasadas, ponieważ tam zaczyna spora część graczy swoją rozgrywkę.

·         Grupa/Frakcja San Andreas Taxi Travel zajmowałaby się ogólnie mówiąc przewozem osób, przez co nowi jak i starsi gracze serwera mieliby ułatwiony szybszy dostęp. Sądzę, że z pewnością przyjęłoby się to w społeczeństwie serwera, ponieważ duża część osób woli biec „z buta”, aby nie tracić premii godzinnej.

══════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════

Poza tym, aby dołączyć do grupy/frakcji nie trzeba opuszczać swoich grup bądź organizacji. Działałaby ona tak, że opuszczanie organizacji i grupy nie będzie mieć miejsca.

Oczywiście jest to przedsmak naszej całej pracy, ponieważ przez ostatni miesiąc wakacji pracowaliśmy prężnie, przez co wszystkie potrzebne materiały szkoleniowe i inne wymagane rzeczy mamy już przygotowane. Także moi kochani możecie powoli zacierać rączki i szykować się, że w niedługim czasie, bez względu na decyzję administracji postaramy się działać sami. Dodatkowo zrobiliśmy własne forum, które będzie nam początkowo służyć.

Link do forum: >>> KLIK <<<

Także bez zbędnego przedłużania zachęcam Was do wyczekiwania pierwszej rekrutacji w szeregi San Andreas Taxi Travel oraz proszę komentujcie co o tym sądzicie. Każdy komentarz mile widziany!

Pozdrawiamy, Zarząd San Andreas Taxi Travel

Prezes @BellaCiao*

Zastępca Prezesa @|OSP|A-K69|PJ|KaruiS

Edited by BellaCiao*
  • Like 7
  • Okay 1
  • XD 2
  • Amazing 1
  • +1 1

Jestem na TAK, kocham taxi.

Posted (edited)

Bardzo dobry pomysł! Jestem jak najbardziej za! Tylko to forum, nie ma sensu, musiałoby to być na forum pylife.pl :D

Edited by Soltys.

Genialny pomysł! Mam nadzieje ze wypali.

Fajny pomysł, tylko pokażcie administracji jak to będzie działało na serwerze i potem coś od Nich wymagajcie. 🙂 Powodzenia Panowie!

PS. Jak będziecie potrzebowali pomocy to śmiało piszcie pw.

• Like 1

Na pewno tego na serwerze nie było, Pylife Taxi Corporation, San Andreas Taci Corporation. Jaki to nowy projekt!

• +1 2

no i git pomysł

1 godzinę temu, BellaCiao* napisał:

·         Krótkie oprowadzenie nowych graczy na serwerze.

·         Od nowych graczy, którzy nie posiadają 150 PG nie bralibyśmy pieniędzy za przewóz.

to tez git

Godzinę temu, Soltys. napisał:

Bardzo dobry pomysł! Jestem jak najbardziej za! Tylko to forum, nie ma sensu, musiałoby to być na forum pylife.pl :D

Póki co jesteśmy zdecydowani na siebie, a aby wymagać od administracji coś, musimy pokazać, że mogą nam zaufać i jesteśmy tego warci :) Narazie przez jakiś okres czasu musimy sobie radzić na naszym forum. Dzięki za opinie, trzymaj kciuki ;)

46 minut temu, JohnMacTavish*bec napisał:

Na pewno tego na serwerze nie było, Pylife Taxi Corporation, San Andreas Taci Corporation. Jaki to nowy projekt!

Tak to prawda, były takie pomysły kiedyś, jednak jak widać tamtym członkom niezależało, a nawet śmiało mogę stwierdzić, że to delikatnie olewali. Co do nazwy, to prawda - nazwa jak nazwa, podobna, jednak jest inna. My działamy inaczej - mówimy mało, robimy dużo. Jednak dzięki za swoją opinie! ;)

1 minutę temu, BellaCiao* napisał:

Póki co jesteśmy zdecydowani na siebie, a aby wymagać od administracji coś, musimy pokazać, że mogą nam zaufać i jesteśmy tego warci :) Narazie przez jakiś okres czasu musimy sobie radzić na naszym forum. Dzięki za opinie, trzymaj kciuki ;)

Tak to prawda, były takie pomysły kiedyś, jednak jak widać tamtym członkom niezależało, a nawet śmiało mogę stwierdzić, że to delikatnie olewali. Co do nazwy, to prawda - nazwa jak nazwa, podobna, jednak jest inna. My działamy inaczej - mówimy mało, robimy dużo. Jednak dzięki za swoją opinie! ;)

Jeżeli będziesz potrzebował ludzi do pomocy przy projekcie, to z więlką chęcią Ci pomogę :D

• Thanks 1

Zajefajny pomysł. Chcę być pierwszym taksówkarzem!

• WTF 1

Niby odbije sie to na taxo, ale jak mogłyby być większe zarobki to czemu by nie, super pomysł!

no kozak, jestem za.

Pomysł poruszany kilkadziesiąt razy, nawet podjęty swego czasu przez jednego z administratorów. Wszystkie umierały po 2-3 miesięcy. Miejmy nadzieję, że będzie wam się chciało tego pilnować. Trzymam kciuki.

• Like 1
  • Thanks 1

F5, super projekt! :) 

F5

W niedługim czasie ruszać będzie pierwsza rekrutacja. Pozdrawiamy.

Edited by BellaCiao*
  • Amazing 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...