Jump to content
Mattzio

|K69-News| "Drogocenne Śmieci" w Ocean Flats

Recommended Posts

J2ppZy7.png


Niezwykłe znalezisko w kontenerze w Ocean Flats


DuBHrEc.png


Johny West jest mieszkańcem Ocean Flats, dzielnicy miasta San Fierro, od ponad 30 lat. Pracuje aktualnie w fabryce samochodów w Blueberry. Dnia 20 maja 1994 roku, piątek, wracał szczęśliwy do domu po godzinie 16. Przyjechał, przebrał się, zjadł obiad i poszedł oglądać mecz w telewizji. O godzinie 20, jak każdego dnia, wyszedł z mieszkania aby wywalić śmieci z całego dnia. Przeszedł przez ogródek w boczną uliczkę i zauważył na ziemi kilka małych, świecących się kamyczków. Z początku nie miał zielonego pojęcia co to, ale po chwili zdał sobie sprawę, że trzyma w dłoniach kilka małych diamencików. Ku jego zdziwieniu, zauważył że na ziemi ciągnęło się coś na wzór liny, złożonej z takich samych, małych kamyczków.


QUKnynb.png


Johny, podekscytowany całą sytuacją, zaczął zbierać diament po diamencie aż doszedł do zielonego kontenera na odpady. Zaintrygowany tym, co może znajdować się w środku, otworzył go. Johny zaniemówił - wewnątrz znajdowały się cztery sakiewki wypełnione po brzegi małymi diamencikami oraz trzy torby, które jak się pokrótce okazało, zawierały po kilkanaście sztabek złota. Johny był tak szczęśliwy ze znaleziska, że aż zaczął krzyczeć z radości. Momentalnie na uliczkę wyszli pozostali mieszkańcy dzielnicy aby zobaczyć co się dzieje. Johny ogarnął się po jakimś czasie i kazał wszystkim wracać do swoich mieszkań, upewniając, że nic się nie stało. Zamknął po cichutku kontener i pobiegł do swojego mieszkania aby zacząć przeliczać znalezisko.


j4sOWRo.png


Gdy wszedł do swojego domu, był cały spocony i roztrzęsiony całą tą sytuacją. Zdjął ubrania, rzucił je na łóżko i pobiegł czym prędzej do dużego pokoju. Najpierw wysypał wszystkie diamenty z czterech sakw. Doliczył się równo tysiąca diamentów. Johny aż zaniemówił z radości. Następnie zaczął obrabiać torby ze sztabkami. Otworzył wszystkie trzy i powyciągał zawartości. Było razem trzydzieści sztabek czystego złota. Johny czuł, jak robi mu się w środku gorąco. Zabrał wszystkie diamenty i sztabki złota, po czym wrzucił je wszystkie do swojego prywatnego sejfu w piwnicy. Był tak wszystkim podniecony, że aż nie mógł zasnąć tamtej nocy. Sobota minęła Johnemu spokojnie - rano wypił kawę i zjadł śniadanie, skosił trawę a następnie pojechał nad jezioro. Gdy wrócił pod wieczór, zszedł do piwnicy aby upewnić się, czy wszystkie kosztowności są na swoim miejscu. Na szczęście nic nie ubyło. Jednak Johny, po jakimś czasie, gdy się już położył do łóżka, zaczął rozmyślać jak się to wszystko tam znalazło. Dotarło do niego po kilku minutach, że przywłaszczył coś, co nie należy do niego oraz coś, co mogło zostać skradzione. Postanowił więc z samego rana udać się na Komisariat Policji.


fHfDZpu.png


W niedzielę rano, o godzinie siódmej, Johny zszedł do piwnicy, otworzył sejf i zapakował sztabki złota w torby oraz diamenty w sakwy. Pojechał następnie na Komisariat, żeby zgłosić całe to zajście. Ku jego zadowoleniu, okazało się że kilka dni przed odnalezieniem fantów, została zgłoszona ich kradzież przez Narodowe Muzeum Piękności i Sztuki w Las Venturas. Gdyby tych rzeczy nie oddał, musiałby się wtedy nieźle tłumaczyć przed Policją. Za odnalezienie skradzionych kosztowności i odniesienie ich, Johny otrzymał nagrodę w wysokości pięciu tysięcy dolarów. Szczęśliwy i spokojny Johny, postanowił przeznaczyć część nagrody na wyjazd na wakacje a resztę odłożyć do pozostałych oszczędności. Wszystko na koniec się wyjaśniło i dobrze skończyło - złodzieja przyłapano na gorącym uczynku, gdy chciał włamać się do Muzeum Kamieni Szlachetnych w San Fierro, aby ukraść kolejne diamenty i sztaby złota. Łotrzyk otrzymał wyrok pobytu w więzieniu przez 20 lat.


 

Dla Redakcji Prasowej K69-News,

Redaktor Specjalista @|SAPD|K69-N|Mattzio

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow, cóż za niesamowity artykuł! Widać, że poświęciłeś na to dużo czasu, oby tak dalej! :D 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super pomysł na artykuł,  genialna robota,  fajniutko opisane,  dobrane zdjęcia,  przyjemniutko się czyta,  tak trzymaj!  :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

***Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni***

  • XD 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...