Jump to content
Mattzio

|K69-News| Skandal na złomowisku nieopodal Angel Pine!

Recommended Posts

aVOiprT.png


Afera na złomowisku!


YVObnX2.png


Złomowisko niedaleko Angel Pine zostało wybudowane w latach 60. ubiegłego wieku. Jest to jedyny taki biznes w San Andreas, dlatego też każdy kto chce się pozbyć swojego pojazdu, przyjeżdża właśnie tutaj. Ceny wahają się od 400€ za pojazdy osobowe oraz motocykle aż do 3000€ za pojazdy ciężarowe czy autobusy. Zezłomowane pojazdy są następnie pakowane oraz wywożone na śmietniska w całym San Andreas. Znajduje się tutaj także mały punkt wyjazdowy śmieciarek, które są specjalnie produkowane dla złomowiska. Jednakże, pewna afera spowodowała bardzo wielkie zamieszanie odnośnie tej placówki.


3duT7y5.png


Jak udało mnie się dowiedzieć, złomowisko prowadziło wiele szemranych interesów. Gdy przyjeżdżali klienci z drogimi czy egzotycznymi samochodami, takimi jak Turismo, Infernus czy Hustler, pracownicy tak naprawdę ich nie złomowali. Jak tylko klienci odjeżdżali na pewną odległość poza teren, pojazdy były przeparkowywane do obu identycznych hangarów, które widzicie na zdjęciach wyżej, i naprawiano w nich co tylko się dało. Niekiedy niestety koszty napraw były tak wielkie, że jednak decydowano się na rozebranie ich z cennych części a następnie złomowanie. Ale była to tylko bardzo mała część z nich. Praktycznie wszystkie naprawiano i sprzedawano je klientom zza stanu.


9iZ27Ph.png


Tutaj pojazdy były przetrzymywane do czasu uzgodnienia umowy z kupującym. Następnie przy użyciu wielkich maszyn, ładowano pojazdy czy motocykle do śmieciarek, które wywoziły je na opuszczone lotnisko w Verdant Meadows w Bone County, skąd leciały do Liberty City bądź Vice City, gdzie sprzedawano je za grube tysiące a nawet miliony. Gdy nie było już miejsca w samolocie przewozowym, a potrzeba było natychmiast przetransportować towar, jechano z nimi do punktów na plaży obok Angel Pine, gdzie podpływały promy, które zabierały je do wymienionych już wyżej stanów. 


Njoejix.png 


Kierownik biznesu miał swoją kanciapę z tyłu hangarów, gdzie przeliczał zarobione pieniądze, wydawał wynagrodzenia, zatrudniał i zwalniał pracowników a także obdzwaniał klientów. Oczywiście, nie przesiadywał tam samemu. Było z nim kilka zaufanych wspólników oraz ochroniarzy, którzy byli z nim cały dzień i noc. Zdarzały się także "specjalne" zamówienia, które oprócz pojazdów zawierały torby wypchane narkotykami. Takie zlecenia były bardzo opłacalne, dlatego Szef za każdym razem starał się nakłonić kupujących do składania "specjalnych". Można więc śmiało nazwać jego małą przyczepę wielką bazą operacyjną. Swoje towary brali z opuszczonego ośrodku domków w Angel Pine, gdzie hodowano konopię indyjską oraz produkowano kokainę. 


ke4s30K.png 


Konopia była hodowana z tyłu ośrodka, za jednym z domków. Była codziennie nawadniana oraz nasłoneczniana. Następnie zbierano wyrośnięte konopie i pakowano w plastikowe siateczki, tak samo jak kokainę. Sam ośrodek składał się z kilkunastu domków, w których zawsze coś się działo. Miejsca nikt nie odwiedzał, ponieważ nikt się tym nie interesował, dlatego była to miejscówka idealna do produkowania narkotyków. Zdarzało się, że włóczyli się tutaj bezdomni, ale byli zazwyczaj odganiani jak tylko się zjawili. Pod wieczór zapakowane środku wrzucano do kontenerów, a za zasłoną nocy, pracownicy złomowiska przyjeżdżali śmieciarkami i zgarniali towar. I tak dzień w dzień. 


SxhPxIg.png


Jak to się więc stało, że cały ten precedens wyszedł na jaw? Jeden klient, który oddał do zezłomowania Windsora, spędzał wakacje w Vice City. Gdy wieczorem przechadzał się po mieście, rzucił mu się w oczy Windsor, który miał taki sam kolor jak ten którego rzekomo "zezłomował". Podszedł bliżej i zauważył, że tablice rejestracyjne pojazdu były te same. Zszokowany mężczyzna, zgłosił ten fakt na Policję w San Andreas, która od razu zajęła się całą sytuacją. Po przyjeździe na miejsce, funkcjonariusze Policji rozbili cały interes i skonfiskowali wszystko, co było używane w tym brudnym interesie. Nie pominęli oczywiście ośrodka w Angel Pine, gdzie produkowano narkotyki. Sąd po całym procedensie, wydał wyrok zamknięcia placówki w czasie nie dłuższym niż tydzień. Jak widać, jedna mała wtopa spowodowała zamknięcie nielegalnego biznesu samochodowego w San Andreas.


Dla Redakcji Prasowej K69-News,

Redaktor Specjalista @|SAPD|K69-N|Mattzio

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

łał niedowierzam iż zobaczyłem tak niezwyczajnie piękny artikul

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi się,  mrraśny artykuł,  oby tak dalej,  naprawdę świetna robota!  ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

***Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni***

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...