Jump to content
Meqq2115

|GUMA|Meqq2115 zbanowany przez BloodLine_ (sprawdzić: 29.09.2019)

Recommended Posts

Nick: |GUMA|Meqq2115

Serial: 40769376EB9D3D3CA0991AA928388084

Staż na serwie: 55h

Nick admina: Bloodline_

Powód zbanowania: brak zwrotu - https://pylife.pl/forums/topic/334798-gumameqq2115-

Krótki opis sytuacji: Dowody: Nie oddałem pieniędzy koledze !

Link do poprzedniego podania: 

Coś od siebie: witam pisałem już apelacje ale chce zostać ostatnią szansę wtedy miałem rozwalony laptop teraz już mam nowy proszę o ostatnią szanse adminie ! napisz w odpowiedzi ile mam zebrac pieniedzy . mogę sprzedać autka jakie mam i szybko odrobię pieniążki dziękuje jeżeli dostanę ostatnią szanse !

• Okay 2

Z pierwszej apelacji wynika, że były dwie skargi i 230k do zwrotu:

https://pylife.pl/forums/topic/338385-gumameqq2115-zbanowany-przez-bloodline_-

Ostatni raz zdejmuję Ci bana i masz max 14 dni na uzbieranie zaległej kwoty. Jeżeli tego nie zrobisz, to wstawię bana na stałe, od którego już nie będzie odwołania.

Okej jutro siadam i zaczynam zarabiać pozdrawiam mam zostawić pieniądze w banku ? Jak zostaną uzbierane ?

Okej dziś przychodzę z szkoły i zaczynam  do którego mam czas. ? 

10 godzin temu, BloodLine_ napisał:

Z pierwszej apelacji wynika, że były dwie skargi i 230k do zwrotu:

https://pylife.pl/forums/topic/338385-gumameqq2115-zbanowany-przez-bloodline_-

Ostatni raz zdejmuję Ci bana i masz max 14 dni na uzbieranie zaległej kwoty. Jeżeli tego nie zrobisz, to wstawię bana na stałe, od którego już nie będzie odwołania.

Nie karać wyżej masz 14d

Bloodline a jak mi zabraknie czasu bo mam 160k to przedłużysz chociaż o 2 dni ?? Proszę adminie bo jak obliczałem to będę miał 210k po 2 tygodniach 

Bloodline a jak mi zabraknie czasu bo mam 160k to przedłużysz chociaż o 2 dni ?? Proszę adminie bo jak obliczałem to będę miał 210k po 2 tygodniach 

i zostawie wszystko w banku i przelejesz im !

Jeżeli zobaczę, że systematycznie zarabiasz i zbierasz gotówkę to przedłużenie czasu będzie możliwe.

• Thanks 1

Ja zarabiam napisze w niedziele ile będę miał pieniędzy bo teraz mam 180k pozdrawiam 

@BloodLine_ mam pytanie mogli byśmy zrobić tak ze bym miał czas do 24 09 ? Bo teraz w weekend mnie nie będzie w domku będę na wyjeździe a laptopa nie biorę ze sobą ? I 24 napisze ile mam kasy i zobaczymy jak z czasem co ty na to proszę się o zgodzienie bo nie będę miał jak zarabiać 😓 a cały weekend mnie nie będzie pozdrawiam mam już 190k prawie 😶

WItam admininistratorze myśle ze do wtorku będę miał 205k mógł bym mieć czas do niedzieli bo wtedy bym miał 230k bo zarabiam codziennie 5k e dziękuje bardzo czekam na odpowiedz 

Edited by Meqq2115
Błędy
  • XD 2

Widzę, że systematycznie gromadzisz gotówkę, więc ok. Daję czas do końca tygodnia.

@BloodLine_ mam pytanie bo mam problemy rodzinne i mógł bym te pozostałe dni na kiedy indziej ? Mam dokładnie teraz 210k i jak by było ok u mnie w rodzinnie to bym napisał tutaj proszę :( wybacz 

• XD 2
  • Hmm? 1
  • +1 2

Bloodline gracz pożyczy mi 20k i mu spłacę jak będzie u mnie w rodzinnie git❤️ Także jutro napisze co i jak 

• Like 1

@BloodLine_ chyba żadnej pożyczki nie dostanę dobra napisałem co jest powodem ze nie mogę dalej grać narazie na serwerze przykro mi ale wrócę jak najszybciej przepraszam ... :( pozdrawiam

ogółem to lipa bo kasa miała być 2 dni temu a jeszcze jej nie zobaczyłem, potrzebuję aktualnie tych pieniędzy. proszę o jak najszybszą spłatę długu. :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...