Jump to content
HerbatnikXD

|K69-News| Kolejna seria morderstw - tym razem w Tierra Robada!

Recommended Posts

aVOiprT.png


Kolejna seria morderstw - tym razem w Tierra Robada!


Dzisiejszego dnia około godziny 9:00 policja znalazła ciało kobiety, obrażenia były wręcz identyczne, jak te z Bone County, a najbardziej przerażające jest to, że wczoraj z najlepiej chronionego więzienia uciekł John Strike, seryjny morderca kobiet. Około 2 miesiące temu wylądował on w więzieniu, a wczoraj z niego uciekł, czyżby szukał on zemsty? Tego jeszcze nie wiemy, nie wiemy również jakim cudem on uciekł oraz nie wiemy również, kto jest prawdziwym sprawcą. Na wszelki wypadek policja rozmieściła po całym stanie San Andreas plakaty John'a Strike.


7PRTw9X.png


Niestety to nie pomogło, gdyż po około tygodniu policja znalazła kolejne ciało, tym razem młodej dziewczyny. Możliwe, że została ona zgwałcona, a potem brutalnie zabita. Była to już druga ofiara, więc policja wyznaczyła nagrodę w wysokości 2.000.000$, za znalezienie John'a Strike, lecz nie było też stu procentowej pewności, że to akurat John Strike jest sprawcą ostatniej zbrodni. Sprawca doskonale się krył, więc nie zostawiał po sobie odcisków palców, nosił kominiarkę lub inną czapkę, przez co nie mógł zgubić włosów, a same hrabstwo Tierra Robada nie było zbyt bogate, więc mieli kamery tylko w największych miejscowościach. Sprawą zainteresowała się również policja z Las Venturas, która posiadała bardzo dużo radiowozów patrolujących hrabstwo 24 godziny dziennie. Niestety i to nie przyniosło żadnych rezultatów, bo już w następnym tygodniu zabito kolejną kobietę, a sytuacja była fatalna. Fatalna do tego stopnia, że policja zaczęła prosić o pomoc policję z innych stanów, lecz nawet to nie działało. Pewnego dnia jeden z funkcjonariuszy policji z Las Venturas powiedział, że może sprawca tylko podrzuca te ofiary do Tierra Robada, aby zmylić policję, a tak naprawdę zabija je w zupełnie innym miejscu. Słowa funkcjonariusza mogły być prawdą, dlatego część jednostek zaczęła patrolować Bone Country, inna Red Country, kolejna Flint Country oraz ostatnia Whetstone, lecz z oczywistych powodów najwięcej policji zostało w Tierra Robada.


VhB3Rsu.png


Poszukiwania mordercy trwały cały dzień i całą noc, i tak przez około jeden tydzień. Pewnego dnia w Whetstone jeden z patrolujących policjantów nocą zauważył kogoś wkładającego duży czarny worek do samochodu. Stwierdził, iż z pewnością nie były to śmieci, ponieważ worek miał wysokość około 165 centymetrów i układał się na kształt sylwetki człowieka. Policjant aktualnie patrolował pieszo, więc nie miał szansy dogonić właśnie odjeżdżającego pojazdu, a co najgorsze wszystkie wolne jednostki w Whetstone patrolowały również pieszo. Najbliższa wolna jednostka w radiowozie była we Flint Country, na szczęście podejrzany pojazd jechał w kierunku San Fierro i przez przypadek natknął się na radiowóz, który właśnie wjeżdżał na autostradę w San Fierro. Podejrzany pojazd nie zatrzymał się do kontroli, a co za tym idzie rozpoczęto pościg, podejrzany kierowca poruszał się Sultanem, więc policjanci mieli lekkie problemy w dogonieniu go. Po chwili do pościgu dołączyły dwa radiowozy z nadzieją na zatrzymanie uciekiniera. Udało się złapać go dopiero w Los Santos, gdzie kierowca zatrzymał się na poboczu. Dwójka funkcjonariuszy podeszła do niego i nagle rozległ huk - zatrzymany kierowca wystrzelił i rozpoczęła się strzelanina. Policjanci szybko poradzili sobie z kierowcą, lecz niestety jeden z nich został ranny, a sam kierowca został postrzelony w prawą nogę, policjanci go zakuli, po czym wezwali zespół ratownictwa medycznego. Po około 20 minutach ratownicy medyczni zabrali kierowcę oraz policjanta do szpitala, a policja rozpoczęła przeszukiwanie pojazdu. W bagażniku znaleźli duży czarny worek, ważący około 60 kilogramów. Policja ostrożne go przecięła, a co znaleźli w środku zaszokowało wszystkich. W środku worka znaleźli ciało dziewczyny wyglądającej na 16 lat, została ona również tak jak poprzednie ofiary brutalnie zabita. Już było wiadomo, że kierowca Sultana to tak naprawdę człowiek którego szukał cały stan San Andreas. Policja natychmiast udała się do szpitala, gdzie przewieziono mordercę i zabrali go do specjalnego szpitala do więźniów. Tam pobrali jego odciski palców oraz zbadali je, okazało się, że sprawcą faktycznie jest John Strike.


2vZyKmV.png


37GXKoI.png


wiI8Y7r.png


John Strike powrócił do zdrowia, został przewieziony do Sądu Federalnego San Andreas, gdzie sędzia wydał wyrok kary śmierci. Egzekucja odbyła się dnia 2 września 2019 roku, a na samą egzekucję przybyło około 200 osób, w tym media. Mam nadzieję, że taka sytuacja się więcej nie powtórzy. Chciałbym Was serdecznie zaprosić do skomentowania mojego artykułu w komentarzu pod artykułem oraz dziękuję za przeczytanie. :)


Dla Redakcji Prasowej K69N

Młodszy Reporter @|sapd|herbatnik

Wielkie podziękowania za pomoc przy zdjęciach dla: @kiniaxx, @GG., @|SAPD|Emeryt*.cvt, @|ASAMC|Lucyfer oraz @|SAPD|Querson dziękuję pięknie! ❤️

Edited by |sapd|herbatnik
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Artykuł ciekawy, ale kilka rzeczy wymaga poprawek

Bone county, nie Bone country

Najpierw napisane jest, że podejrzany kierowca poruszał się sultanem, później mamy informację o tym, że zabójca jeździl Landstalkerem.

37 minut temu, |sapd|herbatnik napisał:

Egzekucja odbyła się dnia 2 września 2019 roku, a na samą egzekucję przybyło około 200 osób, w tym media.

Wydaje mi się, że egzekucje publiczne skończyły się jakieś 200 lat temu, teraz są raczej "osobiste".

  • Okay 1
  • +1 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Doomguy16 napisał:

Artykuł ciekawy, ale kilka rzeczy wymaga poprawek

Bone county, nie Bone country

Najpierw napisane jest, że podejrzany kierowca poruszał się sultanem, później mamy informację o tym, że zabójca jeździl Landstalkerem.

Wydaje mi się, że egzekucje publiczne skończyły się jakieś 200 lat temu, teraz są raczej "osobiste".

Dzięki, tamto o egzekucji nich już zostanie ponieważ nie mam na razie pomysłu czym by to zastąpić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurka wodna, ale artykuł O.O Czekam na więcej! 😛 

  • Like 1
  • +1 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni."

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...