Jump to content
BellaCiao*

|K69-News| Aktor tygodnia - Cezary Pazura - 03/09

Aktor tygodnia.  

13 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

m1IRJ6L.png

~Aktor tygodnia - Cezary Pazura - 03/09~

Witajcie moi drodze czytelnicy po mojej dosyć długiej przerwie. Po krótkim urlopie wracam do Was z nowym artykułem, artykułem, który mam nadzieje, że Wam się spodoba! Poza tym chciałbym Was mocno przeprosić za moją znikomą aktywność. Jednak teraz, gdy wróciłem po dość sporym urlopie mam dla Was do przedstawienia artykuł, który jest moim pierwszym artykułem po przerwie i jednocześnie pierwszym tego rodzaju. Dziś moi kochani czytelnicy będziecie mogli ujrzeć osobę starszą, jednak osobę, która nadal zachwyca w swoich filmach i grze aktorskiej. Jest to człowiek, który zasłynął, grając w serialu takim jak; "13 Posterunek" czy w filmach takich jak "Kiler" czy "Pitbull".

Cezary Pazura, a dokładniej Cezary Andrzej Pazura to polski aktor filmowy a jednocześnie teatralny. Dodatkowo jest on reżyserem, prezenterem filmowym, no i oczywiście komikiem i "jutuberem". Jego obecną żoną jest Edyta Pazura, z która jest szczęśliwy od 2009 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania cezary pazura f

~Filmy, w jakich zagrał aktor~

~Czarne Stopy~

"Czarne Stopy" to pierwszy film, w jakim zagrał Cezary Pazura. Grał w nim role jako "Puma". Sam film natomiast jest filmem przygodowym, wyreżyserowanym przez Waldemara Podgórskiego w 1986 roku. Akcja filmu natomiast, toczy się w trakcie obozu zorganizowanego przez drużynę harcerską w Górach Świętokrzyskich, niedaleko miejscowości Mąchocice. Poza tym, głównymi bohaterami filmu są chłopcy należący do najmłodszego zastępu „Czarne Stopy”.

Znalezione obrazy dla zapytania Czarne Stopy (film)

~13 Posterunek~

"13 Posterunek" to kultowy serial polskiej sztuki filmowej. Jako główną rolę w serialu gra nie kto inny, jak Cezary Pazura. Grał on rolę posterunkowego, który borykał się z licznymi problemami, z jakimi przychodzili do niego obywatele. Dodatkowo ciekawostką jest to, że w roku 1999 serial był nominowany do Telekamer w kategorii serial, zajmując drugie miejsce.

Znalezione obrazy dla zapytania 13 posterunek

~Pitbull~

"Pitbull" to kolejna seria filmów sensacyjnych, która powstała w oparciu o polskich policjantach i kryminalistach. Póki co, wyróżnia się 4 serie Pitbulla:

Pitbull – 2005 Pitbull (serial) – 2005-2008

Pitbull. Nowe porządki – 2016

Pitbull. Niebezpieczne kobiety – 2016

Pitbull. Ostatni pies – 2018

Dodatkowo warto wspomnieć, że Cezary Pazura zagrał tylko w czwartej części z 2018 roku, jako "Gawron".

Znalezione obrazy dla zapytania Pitbull. Ostatni pies

To na tyle w dzisiejszym artykule. Dziękuję serdecznie za dotrwanie do końca. Poza tym zapraszam do głosowania w obecnej ankiecie, który z aktorów zasługuję na miano "aktora tygodnia" w następnym tygodniu. Dodatkowo zapraszam do śledzenia mojej aktywności, ponieważ niedługo pojawi się wywiad z obecnym RCON'em serwera. Do zobaczenia!

W tekście zostały zawarte informacje ze stron internetowych, takich jak Wikipedia. Jednak każdy tekst, aby był jasny i przejrzysty był pisany przez moją osobę.

Dla Redakcji Prasowej K69 News

Reporter @BellaCiao*

ja jestem najlepszym aktorem

pozdrawiam

naj

lep

szy

artykul :) 

supeł ałtykuł

"Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni."

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...