Jump to content
Mattzio

|K69-News| Nawiedzony dom w Palomino Creek

Recommended Posts

Ye1iKW5.png


Nawiedzony dom w Palomino Creek


c2n0MoN.jpg


Palomino Creek jest spokojnym miasteczkiem położonym nad Los Santos, w hrabstwie Red County. Przy miasteczku przebiega autostrada, którą można dostać się do Las Venturas albo Los Santos. Samo miejsce jest zamieszkane przez około 500 osób. Na ogół w miasteczku nic się nie dzieje, raz na kilka dni przejedzie listonosz czy służby mundurowe, po czym znikają. Atrakcjami w Palomino Creek są jedynie sklepy, położone w centrum, zaopatrujące całe miasteczko. Jednakże, od kilku miesięcy, główną atrakcją stał się dom jednorodzinny na ul. Krzywej 36. 


BxIwn6O.jpg


Dom zamieszkany jest, czy też był, przez samotnego mężczyznę, Fredericka Wilhelma. Był 70-letnim emerytem pracującym kiedyś w Pomocy Drogowej w Los Santos. W wieku 68 lat przeprowadził się do Palomino Creek aby odetchnąć od tego całego zgiełku w wielkim mieście. Spokoju niestety nie miał za wiele. Wszystko zaczęło się już na początku zakupu domu, ponieważ sprzedawca wystawił go za bardzo niską cenę, tłumacząc się tym, że "bardzo mu się spieszy na sprzedaży". Zdziwiony Frederick mimo tego zakupił nieruchomość. Pierwszej nocy zaczęły się już dziać dziwne rzeczy. W jego sypialni drzwi od szafy oraz na korytarz same się otwierały i zamykały. Firanki przy oknach latały w obydwie strony. Zaniepokojony Frederick, zapalał lampkę nocną i wszystko cichło, ale nie na długo. I tka każdej nocy. Frederick już po miesiącu był wykończony psychicznie.


pZbCpUd.jpg


Koszmary nie działy się jedynie w sypialni, lecz też i w salonie oraz łazience. Wieczorami, gdy Frederick oglądał telewizję, telewizor dziwnie śnieżył co kilka minut, uniemożliwiając oglądanie seriali. Oprócz tego, ciągle słyszał dźwięki kobiety, które dobiegały praktycznie ze wszystkich stron. Książki, które ma ułożone na półce przy oknie same zaczynają spadać, a niektóre nawet leciały w stronę ścian. Frederick zaczynał się obawiać, że jego dom jest nawiedzony przez ducha. Ducha, który może stara się przekazać jakąś wiadomość dla aktualnego właściciela. Frederick nie miał już pojęcia co się dzieje, na każdym kroku są jakieś dziwne sytuacje. Nawet w łazience.


2xND5rR.jpg


W łazience Frederick też nie miał spokoju. Gdy siedział na ubikacji, czuł zimny powiew na karku oraz drzwi same otwierały się na pusty korytarz. Czasami widział tylko kątem oka wysoką, szczupłą i czarną sylwetkę, która czaiła się za rogiem. Gdy brał prysznic, woda z sama siebie zmieniała się z ciepłej na zimną i odwrotnie. Oprócz tego, zasłonki otwierały się za każdym razem, gdy starał się zasłonić, żeby nie pochlapać podłogi wodą. Frederick był już na skraju wyczerpania psychicznego. Nie potrafił się normalnie wyspać, spał jedynie po 3-4 godziny. Każdej nocy śniły mu się koszmary, które go zrywały ze snu. Działo się tak do trzeciego czerwca 1987 roku. Gdy sąsiadka Fredericka, Gertha, chciała przynieść mu placek jagodowy, pocałowała jedynie klamkę przed wejściem. Kilka minut pukania i dzwonienia nic nie dawało. Zaniepokojona, powiadomiła Policję. Dwóch funkcjonariuszy pojawiło się na miejscu po dziesięciu minutach. Wyważyli drzwi i poczuli na wstępie wstrętny odór, dochodzący z sypialni. Zauważyli w niej rozczłonkowane ciało Fredericka, wiszące na suficie. Cały dywan był pokryty we krwi. Jak się okazało, "nadnaturalna siła" zabiła właściciela domu. Był to duch brutalnie zamordowanej Caroline, która zginęła z rąk włamywaczy dnia czternastego listopada 1973 roku. Od tamtego dnia, jej duch nawiedza dom oraz każdego, kto się w nim znajduje.


Dla Redakcji Prasowej K69-News,

Redaktor Specjalista @|SAPD|AMC|Mattzio

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No no, mocny finał historii. Fajny artykuł, polecam i pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawy opis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

***Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni***

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...