Jump to content
Kacper.

Propozycja nowego biznesu!

Recommended Posts

!! Nie wiem gdzie to mógłbym dać jeśli administracji nie podoba się miejsce zamieszczenia posta proszę o przemieszczenie go na poprawny dział forum !!

Witam w związku z tym że na serwerze została dodana nowa aktualizacją związana z cenami na stacji paliw. Przychodzę z propozycją zrobienia z tego nowego biznesu.

Polegało by to na tym że własciciel stacji paliw ustalał by cenę paliwa od 2-3$/l. Gracze tankowali by swoje pojazdy a gracz dostawał by z ustawionej kwoty 80% lub 60%. 

Gdy stacja była by położona w centrum (np. Doherty) kwota jaką zarobimy była by 60% ponieważ mamy tam większy ruch. 

A jak stacja była oddalona od głownych miast włascicel zarabiał by 80% z powodu iż jest tam mniejszy ruch.

40% lub 20% z ceny za 1l było by automatycznie pobierane jako opłata przez wlascicela za zakup paliwa.

Cena paliwa może być zmieniana przez wlasciciela co 24h 

!! Mam nadzieję ze mój pomysł się podoba !!

!! Jak ktoś ma jeszczę jakis pomysł co można by było dodać do tego biznesu pisać w komentarzu !!

• Like 1
  • XD 3

Jest to w trakcie realizacji.

• Like 4
  • +1 2

Dnia 27.09.2019 o 21:37, Kacper. napisał:

!! Nie wiem gdzie to mógłbym dać jeśli administracji nie podoba się miejsce zamieszczenia posta proszę o przemieszczenie go na poprawny dział forum !!

Witam w związku z tym że na serwerze została dodana nowa aktualizacją związana z cenami na stacji paliw. Przychodzę z propozycją zrobienia z tego nowego biznesu.

Polegało by to na tym że własciciel stacji paliw ustalał by cenę paliwa od 2-3$/l. Gracze tankowali by swoje pojazdy a gracz dostawał by z ustawionej kwoty 80% lub 60%. 

Gdy stacja była by położona w centrum (np. Doherty) kwota jaką zarobimy była by 60% ponieważ mamy tam większy ruch. 

A jak stacja była oddalona od głownych miast włascicel zarabiał by 80% z powodu iż jest tam mniejszy ruch.

40% lub 20% z ceny za 1l było by automatycznie pobierane jako opłata przez wlascicela za zakup paliwa.

Cena paliwa może być zmieniana przez wlasciciela co 24h 

!! Mam nadzieję ze mój pomysł się podoba !!

!! Jak ktoś ma jeszczę jakis pomysł co można by było dodać do tego biznesu pisać w komentarzu !!

Jak coś to mniej więcej coś takiego było już dawno zapowiedziane więc XD

• +1 1

23 godziny temu, |NT|Soltys. napisał:

Jak coś to mniej więcej coś takiego było już dawno zapowiedziane więc XD

Nie wiedzialem Przepraszam

Godzinę temu, Zjarany_Wujek napisał:

Ja już widzę te ceny paliw ... :D

Trzeba chyba założyć LPG do Moonka  wujo  haha :P

• Like 1
  • Haha 1

3 godziny temu, BellaCiao* napisał:

Trzeba chyba założyć LPG do Moonka  wujo  haha :P

Piechotą będę chodził... przecież już " ALT'em " całe SA 3x zrobiłem więc dla mnie to pikuś :D

7. Tematy nieaktywne dłużej, niż 7 dni będą zamykane oraz przenoszone do archiwum działu,

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...