Jump to content
|SAMC|LouisRossi

Pylowa Masakra, Co dalej? WAŻNE!

Recommended Posts

Znalezione obrazy dla zapytania minecraft

Cześć, 

z tej strony renx, właściciel Pylowej Masakry, serwera minecraft który łączy graczy pyla, ostatnio na serwerze dużo się dzieję, coraz więcej osób, więcej domów oraz bogactw, wielu ludzi piszę o jakieś zmiany, dodatki i staram się na bieżąco dodawać coś jak np tpa o które prosiliście,

wielu ludzi prosi także o prywatne skrzynki co uniemożliwi to włamywaczom rabunku,

ostatnio spłonął także mój zamek nad którym ciężko pracowało kilka osób,

przychodzę do was z pytaniem:

Czy chcielibyście nowej, lepszej edycji Pylowej Masakry? Mam tu na myśli wgranie nowej paczki pluginów, np lock na skrzynki, anty logout, nowa mapa oraz white lista z rekrutacja przez forum.

Czy jednak wolicie zostać przy tym co jest teraz i lecimy z naturalnym survival gdzie każdy każdemu podebrać może.

Zainwestowałem trochę pieniędzy w ten serwer i naprawdę cieszy mnie liczba osób która gra na serwerze i cieszy się rozgrywką, dziękuję wam wszystkim za poświęcony czas, wiele to dla mnie znaczy, że mogę dzięki temu serwerowi zbliżyć do siebie graczy PYlife i dać im odrobinę frajdy.

Chciałbym także abyście swoje głosy oraz propozycje oddali tutaj w komentarzu, pozdrawiam RENX.

@DA_REK

@|WAR-PJ|GRUHA6969PL.

@KseroKopiarka

@|SMSA|K69|EssaSito.fg

@|SMSA|Sai;fg

@|SAMC|Alladimus

@|OSP|CashOut

@|SAMC|GSP|z3m1r

@Szklanka992

@Bartoszz*nev

@NikeVision_

przepraszam jeżeli kogoś nie wymieniłem ale proszę każdego o przeczytanie i wypowiedź.

• Like 5
  • XD 1
  • Amazing 1

Aaa rób rób, może zagadasz z odpowiednimi i będzie też pylek na MC :D Fajnie by było.. taka mała odskocznia od pylka na x osoób

• Thanks 1

Jestem jak najbardziej za :D

Zapraszam na serwer minecraft Pylowa Masakra SEZON 2

NOWE PLUGINY POBRANE ORAZ BŁĘDY ZOSTAŁY NAPRAWIONE!!!

Minecraft 1.12.2

pylifemasakra.ench.pl
m.in dodane zostało blokowanie skrzynek, random tp, anty logout podczas walki i wiele innych! ZACZNIJ PRZYGODE JUZ TERAZ, ZAPRASZAMY NA SERWER
  • Amazing 1

Panie @|JINNO|renx; Odkryłem juz kilka błędów z AntyLogiem podczas walki nie mozesz Budowac,kopac,zbierac itow z ziemi,skrzynki oraz spiecykow nie mozna craftowac trzeba to zmienic :) 

• Like 1

8 godzin temu, |JINNO|renx; napisał:

Czy chcielibyście nowej, lepszej edycji Pylowej Masakry? Mam tu na myśli wgranie nowej paczki pluginów, np lock na skrzynki, anty logout, nowa mapa oraz white lista z rekrutacja przez forum.

Jestem za tym

• Like 1

8 godzin temu, |JINNO|renx; napisał:

Pomoge Ci z pluginami ;) Tak.

• Like 1
  • XD 2

Nowa mapa będzie fajnym pomysłem bo zauważyłem, że dużo grefingu jest na mapie 😕

Edited by Bartoszz*nev
  • Like 1

Serwer juz jest ale poprawic kilka tych pluginow i git bedzie tak damo Rtp i Tpa nie dziala.

Zrobiliśmy nowe pluginy, zapraszamy do gry. W razie błędów piszcie do mnie/Renx'a

Serwer już wystartował! Naprawiliśmy wszystkie błędy m.in:

- randomTP poprzez tabliczke na spawnie

- blokowanie swoich skrzynek poprzez nałożenie tabliczki na skrzynkę

- usunięty double jump oraz kolorowe zbroje 

Jeżeli macie więcej propozycji oraz znajdziecie buga to zostawcie wiadomosc!!

Zapraszamy na najlepszy server survival 1.12.2 PYLOWA MASAKRA

IP: pylife.masakra.ench.pl

hAJzcvd.png

• Like 1

Ten serwer na potencjal ale dodał bym znow plugin na Prywatne skrzynki i tego na Combata tylko juz naprawionego.

Serwer super, można sie powygłupiać z kolegami i miło spędzić czas, jeśli chodzi o zmiany to jak najbardziej tak ważne, aby serwer się rozwijał. Jeśli będziesz czegoś potrzebował to też z chęcią mogę pomóc ze względu na jakieś tam doświadczenie :D Powodzenia i trzymaj się

A co do tych skrzynek to o tak prosze dodaj locka xD

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...