Jump to content
BellaCiao*

|K69-News| Aktor tygodnia - Andrzej Grabowski - 04/09

Aktor tygodnia i ocena artykułu.  

12 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

m1IRJ6L.png

~Aktor tygodnia - Andrzej Grabowski - 04/09~

Witajcie moi drodze czytelnicy! W dzisiejszym artykule mam dla Was do przedstawienia osobę, która w poprzedniej ankiecie wygrała tytuł obecnego "aktora tygodnia". Oczywiście tą osobą jest nie kto inny, jak Pan Andrzej Grabowski. Jest to osoba starsza, która ma niesamowite poczucie humoru. Także "bez zbędnego owijania w bawełnę", zapraszam do oglądania i przeczytania mojego artykułu.

Znalezione obrazy dla zapytania andrzej grabowski

Aktor, jakim jest Andrzej Grabowski to osoba starsza z poczuciem humoru. Jest to człowiek, który w swojej karierze aktorskiej zasłynął w filmach i serialach takich jak;

• Świat według Kiepskich
  • Zróbmy sobie wnuka
  • Oraz seria filmów pod tytułem: "Pitbull"

Poza tym, Andrzej Grabowski obecnie jest jurorem w programie "Taniec z Gwiazdami" od 2014 roku.

~Z Życia aktora~

Andrzej Grabowski w swoim życiu dosyć niedawno miał problemy zdrowotne, gdyż zaczęły się u niego kłopoty z nadwagą. Pan Andrzej, musiał więc przejść operację wszczepienia endoprotezy bioder. Po samej operacji, aktor czuł się dobrze, jednak po kilku tygodniach zaczął przybywać w dużych ilościach na wadze. Pomimo stosowania się do diety nic nie pomagało. Stosowanie diety nie przyniosło oczekiwanych skutków i z czasem aktor zdecydował się na operację. Zdecydował się na operacje zmniejszenia żołądka, przez co stracił dzięki temu na wadzę. Z wypowiedzi Pana Grabowskiego można łatwo wywnioskować, że ważył niecałe 150kg.

- "Jestem po operacji zmniejszenia żołądka i jem niedużo. W sumie zrzuciłem 42 kg, ale nadal ważę sto kilo" - powiedział w rozmowie z "Twoim Imperium".

Po operacji, Andrzej Grabowski czuję się dobrze, i cieszy się ze swojej nowej sylwetki. Co prawda waży jeszcze 100kg, jednak trzeba mu przyznać - wygląda teraz naprawdę nieźle!

Znalezione obrazy dla zapytania grabowski schudl

~Filmy i seriale, w jakich zagrał aktor~

~Kapitał, czyli jak zrobić pieniądze w Polsce~

"Kapitał, czyli jak zrobić pieniądze w Polsce" to pierwszy film, w jakim zagrał Andrzej Grabowski. Aktor zagrał w nim rolę "Stefana Sapieja", a sam film opowiada o sposobie robienia pieniędzy w Polsce. Jest to film obyczajowo-komediowy, przez co sporo osób z chęcią go ogląda.

Podobny obraz

~Świat według Kiepskich~

"Świat według Kiepskich" to kultowa Polska komedia obyczajowa, przedstawiająca kochającą się rodzinę mieszkającą w bloku. Jest to rodzina, w które Matka pracuje w pobliskim szpitalu, a ojciec jest osobą bezrobotną, której żadna praca nie odpowiada, tłumacząc się "Dla mnie nie ma pracy, z moim wykształceniem". Andrzej Grabowski gra w owym serialu właśnie rolę Ojca rodziny, czyli niejakiego Ferdynanda Kiepskiego.

Znalezione obrazy dla zapytania świat według kiepskich

~Pitbull~

"Pitbull" to kolejna seria filmów sensacyjnych, która powstała w oparciu o polskich policjantach i kryminalistach. Póki co, wyróżnia się 4 serie Pitbulla:

Pitbull – 2005 Pitbull (serial) – 2005-2008

Cz. 1: Pitbull. Nowe porządki – 2016

Cz. 2: Pitbull. Niebezpieczne kobiety – 2016

Cz. 3: Pitbull. Ostatni pies – 2018

Poza tym sam aktor Andrzej Grabowski zagrał w części pierwszej rolę aspiranta sztabowego, jako Jacek Goc „Gebels”, a w drugiej części rolę nadkomisarza, jako Jacek Goc „Gebels”

Podobny obraz

To na tyle w dzisiejszym artykule. Dziękuję ślicznie za dotrwanie do końca. Poza tym zapraszam do głosowania w obecnej ankiecie, który z aktorów zasługuję na miano "aktora tygodnia" w następnym tygodniu. Dodatkowo zapraszam do śledzenia mojej aktywności, ponieważ niedługo zostaną dodane przez moją osobę kolejne artykuły czy wywiady. Poza tym zapraszam Was do aktualnej ankiety społecznej, która została sporządzona właśnie przez serwerową Redakcje Prasową K69 News. Do zobaczenia!

W tekście zostały zawarte informacje ze stron internetowych, takich jak Wikipedia. Jednak każdy tekst, aby był jasny i przejrzysty był pisany przez moją osobę.

Link do ankiety społecznej: >>>KLIK<<<

Dla Redakcji Prasowej K69 News

Reporter @BellaCiao*

oki

No bardzo dobry materiał o wybitnym aktorze, jedyny minus to to że w cyrku z "Tańcem z cjotami" bierze udział, tak to nie można powiedzieć złego słowa o tym człowieku.

Fajny materiał, oby tak dalej. B)

• Thanks 1

Świetne! Czekam na materiał z gustlikiem :D

z13844450V,-Czterej-pancerni-i-pies-.jpg

Edited by |GRAFIK|Bartoszz*nev
literówka
  • Thanks 1

elegancki wywiad ;)

• XD 1
  • Hmm? 1

***Tematy w tym forum będą maksymalnie otwarte 14 dni***

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...