Jump to content
teleskop

Skarga na gracza MATID123

Recommended Posts

Data i godzina zdarzenia:27.10.2019 godzina  coś około 19
Nick/pasek:telsekop
Nick/pasek oskarżonej osoby:MATID123
Mój serial:  24DBF31E2E01E3A83304C8442BED14F4
Opis: Dałem mu premiera  na offrodach rh i taxo wartego około 70k a on  mi dał w zamian  wayfare 90kp i  zaręczał mnie że jest warto 80k wydyłmał mnie wraz z kolegami a potem gdy chciałem go sprzedać doswiadczeni gracze mówią że jest wart max 30k zapomiałem dodać że gracz mi dał 4k podatku na tego waya i  mu zwrócę tęn podatek jak go zarobie
Dowody w postaci zdjęć: Są logi można wszystko sprawdzić ps  jeśli jest możliwość żądam odmiany i objecuje już tak nie robić i nie dać się wydymać
Edited by teleskop
  • XD 3

Wypowiem się na tak. Nie pisałem Ci że jest wart 80k. Ci ,,koledzy" to gracze z organizacji którzy pisali ci ze cie nie oszukalem, weź pod uwagę że to ty chciałes tej wymiany ponieważ nie mogłeś sprzedać tego premiera. Kazałeś mi też poczekać bo ci zależało, a ja chciałem iść. Mogłeś też się gdzieś dowiedzieć ile jest warty taki way np na forum gdzie sprzedawane były takie z wysokimi przeb. Jak dałeś mi za podatek twojego premiera nie miałeś kasy żeby kupić za podatek waya więc ci dałem te 4k. Więc chyba cie nie oszukałem bo to u ciebie leży trochę winy że nie sprawdziłeś ile on jest wart. 

• Like 1

Zaręczałeś mnie że  80-85 65 k a on nawet nie wart 40k więc chcę odmiany  zarobię 4k żeby ci zwrócić za podatek i cche odmiany

Poproszę @|HOTROD|~DeadPool~ o wycenę obu pojazdów:

1. Premier, id: 196561, przebieg 6408, RH1, taksometr

2. Wayfarer, id: 107802, przebieg 90247, -

@BloodLine_ on miał jescze offroad chyba że je wymontował to ma mi oddać za nie hajs  można sprawdzić moje logi jak gadałem z miechem że montuje to było w sobotę 

Edited by teleskop

Premier około 50 000 euro

Wayfarer około 40 000 euro

• Thanks 1
  • XD 2

Nic nie demontowalem. 

Edited by MATID123

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...