Jump to content
RaZzeR.

Odzyskanie starego konta.

Recommended Posts

Zaczne może od informacji że pisze ten temat drugi raz (za pierwszym razem zrobiłem tymczasową przerwe w grze na serverze i temat ucichł). Gram na serverze już pewny czas. Kiedyś miałem swoje stare konto, do którego zapomniałem hasło. Z przeprowadzonego dochodzenia na panelu jest to konto "RaZzer"(wręcz ten sam nick co teraz "noszę"), Historia nicków tego konta może być związana z jakimś ministrantem czy coś w ten deseń. Pewnego razu bawiłem się ze znajomymi w parafie (dawno i chciałbym żeby to była nieprawda). Z ostatniego tematu dowiedziałem się że konto to nie ma przypisanego adresu e-mail. Poproszony zostałem o jakieś szczegóły tego konta. Pamiętam, że posiadałem licencje L2 która była zdana z ogromnym trudem. Posiadałem również prawojazdy kategorii b i c. Na pewno nie miałem kategorii A. Najważniejszą, wydaje mi się - informacją, będzie posiadane przeze mnie auto. Był to premier, bodajże na ahabach, na pewno posiadał jakieś felgii z przedziału cen mniejszym od 5k. Wydaje mi się że był on koloru pomarańczowego, i jego przebieg był dosyć spory. Zapłaciłem za niego koło 12 tysięcy. Z istotnych informacji to w zasadzie tyle, nic więcej nie jestem sobie w stanie przypomnieć. Zaznaczę również że żadne fotografie itp. nie wchodzą w gre - wielokrotnie formatowałem komputer, jedyne co to moge skopiować i wkleić serial z poprzedniego tematu, z tamtych czasów, chociaż i tak nie jestem pewien czy jest on aktualny. Z góry dziękuje za zainteresowanie tematem i liczę na pomoc.

Hasło możesz odzyskać tylko w wypadku, gdy masz do niego przypisany email. Innej możliwości nie ma.

• +1 1

Dnia 7.01.2020 o 23:00, RaZzeR. napisał:

RaZzer

http://panel.pylife.pl/gracz/10667

Dnia 7.01.2020 o 23:00, RaZzeR. napisał:

Najważniejszą, wydaje mi się - informacją, będzie posiadane przeze mnie auto. Był to premier, bodajże na ahabach, na pewno posiadał jakieś felgii z przedziału cen mniejszym od 5k.

Nie ma na tym koncie takiego auta, do konta jest dopisany mail wiec jeśli masz dostęp do serialu to "podam" Ci go.

Z tego co widzę konto było aktywne w tym roku.

• +1 1