Jump to content
Coola

Kupie senta combi / stratuma

Recommended Posts

Model pojazdu:sent combi / stratum id do 100k
Przebieg:obojetne
Cena:dogadamy sie 
Felgi:obojętne
Edited by Coola

jak cos to wiesz jeszcze maice nie oddalem xD

7 godzin temu, Coola napisał:

Ref

Jak chcesz bierz mojego za 290k i pod

Nie polecam handlu z graczem @Coola proponuje cene potem gdy chce mu za tyle sprzedac nie odzywa sie i nic nie odpisuje

Bo ty śmieszny jesteś jak daje ci cene to nie sprzedajesz bo ci szkoda 5k a potem jak.już pisze że nie chce to całkiem z ceny schodzisz bo nikt nie chce to.sb trzymaj majce za 310+ pod elo

• XD 1
  • +1 1

16 minut temu, Coola napisał:

Bo ty śmieszny jesteś jak daje ci cene to nie sprzedajesz bo ci szkoda 5k a potem jak.już pisze że nie chce to całkiem z ceny schodzisz bo nikt nie chce to.sb trzymaj majce za 310+ pod elo

A ty najpierw daje 290k max potem nie chcesz, nastepnie jak do ciebie pisze to mowisz ze dasz 265k i pod pisze zebys wszedl na serwer pisze do ciebie nic nie odpisujesz i tylko trace swoj czas. Dobrze ludzie mowili zeny ci nie sellac bo ty cej 

Po co na serwer miałem wbić jak i tak za tyle nie dawałeś a później to już nie chciałem, jak tak cały czas w kulki lecisz i cały czas gadka nie chcesz, nie kupuj sprzedam Majce za 310 + pod to sobie trzymaj i jej sprzedawane a teraz płaczesz bo zarobisz mniej

• +1 1

Mam senta w combi, posiada fmk, offy, uw, rh, taxo, podwójny wzniesiony wydech i 4k przeb, co do ceny to najlepiej pv. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...