Jump to content
WelociapcioR

WelociapcioR zbanowany przez BloodLine_ (sprawdzić: 13.02.2020)

Recommended Posts

Nick: WelociapcioR

Serial: A1CDA11A84F44FE9F812CD7C1D8958B3

Staż na serwie: Gram na serwerze od 4 lat i mam przegrane ok 450h

Nick admina: BloodLine_

Powód zbanowania: Bug w grze 

Krótki opis sytuacji: Zostałem zbanowany prze bug na serwerze który przy sprzedaży pojazdu prze zemnie nie dał pojazdu drogiej osobie a mi dał pieniądze 

Dowody: .

Link do poprzedniego podania: .

Coś od siebie: Ja jestem gotowy oddać całe pieniądze za messe, mam dość duży staż na tym serwerze i nie chce kończyć przygody z tym serwerem przez bug i jakieś marne 20k 

Edited by WelociapcioR
  • XD 4
  • +1 1

Nie po prostu niech admin przeniesie mese na moje konto i po sprawie 

ja za nią zapłaciłem więc nie widzę tutaj żadnego problemu

bo nie chce robić tak że ty mi oddasz kasę i będę dalej szukać auta które mogę kupić, bo marnuje przez to swój czas skoro kupiłem te auto niech mi je admin przeniesie i po sprawie

• Like 1
  • Thanks 1

Ale ja nie mam tej messy już, dlatego wolał bym pieniądze 

Tak btw to mi przy kupnie pojazdu nie powiedziałeś że napisałeś komendę ,,dajkase" tylko ja myślałem ze coś się zbugowało  

Bo dopiero teraz przeczytałem twoją skargę 

ale mnie nie interesuje co ty byś wolał chcesz powiedzieć że sprzedałeś pojazd mimo że od ciebie go kupilem i napisałem od ciebie skarge

nie interesuje mnie to  nie chce pieniędzy masz odzyskać auto i mi je dać tak jak to miało byc od początku :)

Kupiłem pojazd więc go oczekuje fakt pomyliłem się ale wiedzialeś o tym i zamiast oddać mi pojazd ty go jeszcze sprzedałeś

Zabawne 

Oczekiwania: Moje są takie jeśli nie oddasz mi auta bo nie chce pieniędzy powinieneś zostać zbanowany permanentnie za oszustwo podczas sprzedaży bo mam prawo się pomylić 

I jeszcze kłamałeś od razu po kupnie minute po tym że ty niby nie masz tej mesy mimo że nią jechałeś naprawdę jesteś zabawny 

Dodam jeszcze że to co piszesz nie ma sensu nie wiedziałeś że nie dałeś mi auta fakt pomyliłem się .. a ty wziąłeś mese pojechałeś do przecho i nagle powiedziałeś że ci znikneła a potem ja sprzedałeś

Wiadmo że skoro kupiłem od ciebie pojazd a ty nadal go masz to logiczne że coś jest nie tak, a ty jak gdyby nigdy nic sprzedałeś go sobie..

Dlatego nie interesuje mnie to że oddasz mi 20k

Kupiłem samochód więc masz mi go dać to że sprzedałeś nie mój problem odzyskasz 

• Thanks 1
  • XD 3

Powiem tak, ty nie wpisałeś Komedy /kuppojazd wiec go nie kupiłeś, ja nie zauważyłem tego że zamiast kopic pojazd po prostu wysłałeś mi pieniądze, nawet mi nie wspomniałeś o tym ze wpisałeś komendę /zaplac.

Rozwiązanie jest jedno, wracam na serwer, wysyłam ci pieniądze które mi wysłałeś i koniec sprawy.

W takim razie oczekuję 19.5k oraz 2k za stracony czas albo auto, Bo to co zrobiłeś jest po prostu próbą osztustwa wykorzystałeś mój błąd w celach zarobkowych czekam na wypowiedź BloodLine_

• XD 5
  • +1 2

Nie zgadzam się na to ponieważ dla Ciebie jakos sprzedającego auto komenda zapłać A daj kase to jescze lepiej ponieważ nie poniosłes prowizji za podatek dlatego zarobiłes nie np 18.5k A 19.5k I chodzi mi o to że powieniens byc fer w stosunku do mnie i oddać mi auto za podatek A ty Chamsko to wykorzystałes I sprzedałes samochód komus innemu.. chodzi tylko  o to że nie jesteś uczciwy jak najmniej graczy takich jak ty na serwerze pozdrawiam..

I zrozum że chamstwo nie jest dobrym sposobem na zarobek 

Jescze raz pisze swoje oczekiwania niech admin podmieni auto które sprzedałes innemu graczowi odda ci mese graczu który kupił od Ciebie zwrot pieniędzy następnie przeniesnienie na moje konto mesy która kupilem w innym przypadku ban nie ma sensu bo jeśli oddasz min19.5k nie jesteś wtedy w żaden sposób ukarany I czujesz się nie winny A takie Chamskie zachowania proby wzbogacenia się czyjałs pomylka powinny być mocno karane tak jak jest to na innych serwerach 

Edited by MurzynYouTube
..
  • Thanks 2
  • XD 2
  • Hmm? 1
  • WTF 1

.. widzę że na tym serwerze nie ma czegoś takiego jak pomylka Xddd ... jak chlop pierw mowi ze mi sprzrdal mi auto potem mówi że był jakiś Bug A następnie ze jednak sprzedał komus innemu klamiac przy tym mnie caly czas ze niby auto mu zniknelo

Edited by MurzynYouTube
  • +1 2

Chłopie, ja myślałem że sprzedałem ci auto, bo nie wpadłem na to że zamiast komendy kuppojazd można napisać zapłać i po nie dostaniu pojazdu nie wspomnieć mi o tym jaką komęde się wpisało XD

• Haha 1
  • XD 1

Gościu Ale po co kłamiesz po tym jak dalem ci kase wyszedłeś wsiadłes i pojechałeś gdybyś nie miał nic na sumieniu oddał bys mi go za podatek 

A ty piszesz że niby buga miałeś no jasne buga odwziazles ta mese do przecho napisałeś że niby zniknęła I uciekłaś z serwera:)

Wiec nawet jeśli pojazdu nie odzyskam to chce abyś zwrócił mi pieniądze I poniósł konsekwencje tego ze wiedziałeś że się pomyliłem I to wykorzystałes I jescze raz ci mówię czego ty nienrozumeisz 

Skoro mówisz ze sprzedałes mi mese A potem sprzedałes jĄ komus innemu to co tez moze powiesz ze buga miales po co klamiesz

Po prostu zle zrobilem pomylilem sie a ty wykorzystales to sprzedales pojazd znowu komus jnnemu i Plus prosze o sprawdzenie logów z tego co pamiętam pisałem oddaj mi 19.5k I że mnie oszukales wiec nie gadaj farmazonow

Plus mam wideo z mojej reakcji I caly przebieg zakupu auta bo akorstnie monia meh nagrywał to :)

• +1 4

I cyk kolego wyszły wszystkie twoje kłamstwa wiedziałeś że źle przelalelem pieniądze wsiadłes do niej pojechałeś potem pisałeś że niby masz buga sprawa jest jesna kłamiesz I mnie bloodline potem nagle pisałeś że ci auto z przecho znikło wszystko to jest kłamstwo 

Co moze to ze ci dałem 19.5k też nie zauważyłeś Buga moze dostałeś co ?

Wyszło na jaw całe twoje kłamstwo jak kłamiesz w żywe oczy każdego I to nie był żaden Bug od samego początku jak wpisałem zapłać A nie kup pojazd miałeś to I widziałeś że się pomyliłem co nie spodziewałes się że mam wszystko nagrane całe twoje kłamstwo wyjdzie na jaw trzymaj się 

Prosze o oddanie pieniedzy lub auta I ban minimum 2 tygodnie za takie gowno jakie on oddalił 

Ps. Mogłeś od razu napisać że mi oddasz auto Ale ty wolales się bawić w sprzedaż mimo że wiesz dobrze że je kupilem tylko zła komenda gratuluję I żegnam czekam na bloodline_

jescze rozumiem jak faktycznie bys nie wiedział Ale ty sprzedałes innej osobie auto które kupilem moze wymyśl teraz historię ze miałeś buga I nagle 2 mesy miałeś I że ci pies wszedł do komputera zJadajac kartę graficzną doszło do zwarcia I miales buga i ci auto wypracowalo I tym samym stworzyłeś 2 mesy xd skończ już te bajki widać w 100%, to ze kłamiesz 

Bys sam spróbował zarobić pieniądze A nie wykorzystywał błąd innych 

Edited by MurzynYouTube

Dogadalem się z graczem prosze o odbanowanie on mi zapłaci napisze tylko czy wszystko się zgadza bloodline_

• Like 1

Przestańcie spamować.

Ban nie jest przez bug tylko przez Twoje zachowanie. Gdybyś był uczciwym graczem to byś odkręcił zaistniałą sytuację, Ty wolałeś się na błędzie wzbogacić i jeszcze bezczelnie kłamałeś oraz sprzedałeś komuś innemu ten pojazd.

Gotówkę (19,5k) odbieram z konta zbanowanego i przekazuję poszkodowanemu (znajdziesz ją w bankomacie).

Odczekasz co najmniej tydzień bana w ramach kary, potem zastanowię się co z Tobą zrobić.

• +1 3

Gracz zadeklarował ze naprawdę się pomylił i ustaliliśmy w wiadomości przed twoją decyzją ze da mi kwotę 26k Abym odkupił od gracza któremu ja sprzedał te mese,moim zdaniem zachowanie dobre jesli faktycxnie wywiaze sie z obietnicy chcialbym prosic o jak najmniejszy wymiar kary dla tego gracza :)

• Thanks 1

Dnia 7.02.2020 o 09:40, |SELL-DOMY|MurzynYT napisał:

Gracz zadeklarował ze naprawdę się pomylił i ustaliliśmy w wiadomości przed twoją decyzją ze da mi kwotę 26k Abym odkupił od gracza któremu ja sprzedał te mese,moim zdaniem zachowanie dobre jesli faktycxnie wywiaze sie z obietnicy chcialbym prosic o jak najmniejszy wymiar kary dla tego gracza :)

Tutaj macie ustalać wszelkie szczegóły. Proszę o screen wiadomości.

Pisze za kolege |sell-domy|murzynyt tak jak pisaliśmy zostało mi przekazane przez admina 19k więc gracz niech da mi jescze 7k tak jak ustalaliśmy na zakup pojazdu i wszystko git.

• +1 1

Przelew został cofnięty, sprawę zamykam. Ban zdjęty i mam nadzieję, że więcej taki przekręt się nie powtórzy.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...